Surfalorus Film Festival چهار روز استوک سینمایی را با Drive-In آغاز می کند!

DARE COUNTY ، N.C.، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – Come Hear NC سالانه نهمین نمایشگاه را ارائه می دهد جشنواره فیلم Surfalorus – دوباره برای یک جلسه دیگر از فیلم های شگفت انگیز و با الهام از گشت و گذار ، که از سورپرایزها و دوستداران اقیانوس در هر سنی لذت می برد. جشنواره آغاز می شود پنجشنبه 24 شهریور در ساعت 7 عصر با یک درایو در آکواریوم کارولینای شمالی در جزیره Roanoke. برنامه شب افتتاحیه “A-frame and Tube Drains” شامل Wunderkind OBX است لوگان مارشال نامه عشق به زنجیره جزیره مانع ، اطاعتبه همراه چهار شورت پر از استوک دیگر که شما را از آنجا گرفته اند کاستاریکا به سنگال. هزینه است 20 دلار برای هر ماشین بلیط را می توان خریداری کرد اینجا.

برنامه کامل دویدن 25 تا 27 سپتامبر بصورت آنلاین جشنواره 15 انتخاب رسمی بسیاری از قلمرو مایع را بپوشانید ، از شان سانتیاگو در مورد زادگاهش ایزابللا در این کشور دعوت به عمل کنید پورتوریکو، Lo Que Hay، به یک نگاه جالب در قسمتهای تخته طاقچه در آنتونی جنتیل گردآورندگان: جلد. 1، یک چیز کوچک برای پیشرانه هاردکور و همچنین باسن نامتقارن وجود دارد. محصول امسال دارای یک جفت ورودی از WSL است ، تعدادی شورت بین المللی که میزان جهانی ورزش را نشان می دهد و یک مستند کلاسیک در مورد افزایش فرهنگ گشت و گذار در سانفرانسیسکو، مارک گونسون بزرگراه بزرگ

روز یکشنبه با مجموعه ای از تلنگرهای ساخته شده توسط خانمها و برای خانمهایی که گشت و گذار می کنند ، بسته می شود. فقط برو F #٪ $ ing گشت و گذار، از کارگردان جول هسلبرت چهار گشت و گذار Aussie را دنبال می کند ، در حالی که در دنیای گشت و گذار حرفه ای حرکت می کنند توفینو یک مکان است نگاهی اجمالی به زنان گشت و گذار از بریتیش کلمبیا آنکلاو گشت و گذار پنهان. دریای نمک باد یک فیلم روایت منحصر به فرد از وینستون سالم کارگردان زاک فاکس ستاره فارغ التحصیل UNCW آریانا تیسینجر.

در طول جشنواره ، مصاحبه و پرسش و پاسخ با فیلمسازان و گشت و گذارها ، از جمله اعضای بازیگران Netflix انجام خواهد شد. حاشیه های بیرونی. در مورد همه فیلم های موجود در ترکیب در اینجا بخوانید surfalorus.com. بلیط موجود است https://www.goelevent.com/Surfalorus/e/Search

برای این مجموعه شگفت انگیز از فیلم گشت و گذار گرا که توسط شما آورده شده است ، به OBX NC بروید و از هر جای دنیا تنظیم کنید. بیا بشنو NC، بنیاد فیلم Cucalorus، شورای هنر شهرستان جرات و حمایت مالی بانک های خارجی بازدید کنندگان دفتر.

مخاطب: دن برولی
[email protected] / 910.599.0476

SOURCE جشنواره فیلم Surfalorus

لینک های مربوطه

http://www.surfalorus.com