Textainer 450 میلیون دلار بودجه تحت حمایت دارایی را بست

همیلتون ، برمودا، 20 آگوست 2020 / PRNewswire / – Textainer Group Holdings Limited (NYSE: TGH؛ JSE: TXT) (“Textainer” یا “شرکت”) ، یکی از بزرگترین شرکتهای اجاره دهنده ظروف intermodal ، امروز اعلام کرد که Container Marine Containers VII Limited (“TMCL VII “) ، یک شرکت تابعه غیر مستقیم ، کاملاً متعلق به شرکت ، صادر شده است 450 میلیون دلار یادداشتهای پشتیبان دارایی با نرخ ثابت (“یادداشت ها”) به خریداران نهادی واجد شرایط طبق ماده 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 (“این قانون”) و برای اشخاص غیر آمریکایی مطابق آیین نامه S منتشر شده براساس این قانون. یادداشت ها شامل 381 میلیون دلار در کلاس A و 69 میلیون دلار در یادداشتهای کلاس B به ترتیب توسط Standard & Poor’s A (sf) و BBB (sf) رتبه بندی شده است. یادداشت ها دارای میانگین وزنی متوسط ​​حدود چهار سال هستند و با تعهد دارایی های TMCL VII تضمین می شوند. درآمد حاصل از صدور در مرحله اول برای پرداخت بدهی در تسهیلات بدهی تضمین شده ما ، تسهیلات اعتباری گردان و پرداخت در یادداشتهای کامل 2017 Textainer’s 2017 استفاده می شد.

“ما از سطح بالایی از علاقه سرمایه گذاران به صدور راضی هستیم ، که به ما این امکان را داد که از آن استفاده کنیم 450 دلار میلیون ها نفر در طی این شرایط مالی مناسب. این معامله پلتفرم مالی ما را با مزایای بی شماری از جمله پایین آمدن نرخ بهره مؤثر ما و آزاد کردن ظرفیت وام در تسهیلات کوتاه مدت ما برای سرمایه گذاری های اضافی کانتینر ، تقویت می کند. ” مایکل K. چان، معاون رئیس اجرایی Textainer و مدیر ارشد مالی.

درباره Textainer Group Holdings Limited

Textainer از سال 1979 به بعد فعالیت می کند و یکی از بزرگترین اجاره دهنده ظروف بین مدودی در جهان با تقریبا 3.5 میلیون TEU در ناوگان متعلق به ما و اداره شده است. ما کانتینرها را به حدود 250 مشتری ، از جمله خطوط حمل و نقل بین المللی پیشرو در جهان ، و سایر مستاجران اجاره می دهیم. ناوگان ما از حمل و نقل استاندارد خشک ، ظروف درون یخچال دار یخچال و ویژه حمل و نقل خشک تشکیل شده است. ما همچنین از طریق ارتباط خود با Trifleet لیزینگ ظروف مخزن را اجاره می دهیم و یک منبع ظروف برای ارتش آمریكا هستیم. Textainer یکی از بزرگترین و مطمئن ترین تامین کننده ظروف جدید و استفاده شده است. علاوه بر فروش ظروف قدیمی از ناوگان خود ، ما ظروف قدیمی تر را از مشتریان خط حمل و نقل خود برای خرید و فروش و فروش می خریم. ما برای 5 سال گذشته به طور متوسط ​​حدود 140،000 کانتینر در سال به بیش از 1500 مشتری می فروشیم که ما را به یکی از بزرگترین فروشندگان ظروف استفاده شده تبدیل کرده است. Textainer از طریق شبکه ای از 14 دفتر و تقریباً 500 انبار مستقل در سراسر جهان فعالیت می کند. Textainer دارای فهرست اصلی در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: TGH) و یک لیست ثانویه در بورس اوراق بهادار ژوهانسبورگ (JSE: TXT) است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Textainer به www.textainer.com مراجعه کنید.

منبع: Textainer Group Holdings Limited

اطلاعات تماس
روابط سرمایه گذار
+1 415-658-8333
[email protected]

SOURCE Textainer Group Holdings Limited

لینک های مربوطه

http://www.textainer.com