U-Haul به عنوان یک کارفرمای برتر با جانبازان شناخته می شود

وی گفت: “قرار گرفتن در لیست Best for Vets یک افتخار است ، و این نیز بازتاب کارهایی است که ما هر روز در استخدام جانبازان و ترجیح آنها به فرآیند استخدام انجام می دهیم.” لاتاشا كوسی، مدیر عامل استخدام U-Haul.

وی گفت: “بسیاری از اعضای اصلی تیم ، نمایندگان محله و مشتریان ما جانبازانی بودند که از بازگشتند. 75 سال پیش. آنها به ساخت این شرکت به یک رهبر صنعت کمک کردند. ما از جانبازان خود قدردانی می کنیم و ارزش آنها در محل کار بر ما گم نمی شود. آنها را اینجا در U-Haul. “

U-Haul بیش از 30،000 عضو تیم در ایالات متحده و کانادا. مطابق با داده های سال 2020 شرکت ، جانبازان حدود 5.3٪ از این تعداد اشتغال را تشکیل می دهند.

با مراجعه به uhauljobs.com مشاغل موجود در U-Haul را پیدا کنید.

طبق گفته های نظامی تایمز ، معیارهای ارزیابی شرکتهای برتر خود برای Vets بر اساس سالها تحقیق ، مصاحبه با جانبازان و اطلاعات مربوط به مدافعان جانبازان و متخصصان منابع انسانی است. رتبه های 2020 را می توان در bestforvets2020.militarytimes.com یافت.

“بهترین برای Vets از نظر ویراستاری مستقل است و متمرکز بر فرهنگ و سیاست هایی است که برای جانبازان نظامی تأمین می شود ،” اندرو تیلگمانسردبیر اجرایی ارتش تایمز ، در انتشارات خاطرنشان کرد 18 آگوست انتشار مطبوعات “این تبدیل به معتبرترین منبع برای ایثارگران در حال گذر و افتخار آرزو شده برای کارفرمایان در سراسر کشور است.”

علاوه بر روش های مطلوب استخدام ، U-Haul به جانبازان تعدادی مزایا متناسب با نیازهایشان ارائه می دهد. این شامل:

  • YouMatter ، برنامه ای که به اعضای تیم و خانواده های آنها پشتیبانی کامل ذهنی و عاطفی ، از جمله خدمات پشتیبانی جانبازان ، بدون هیچ گونه هزینه ای ارائه می دهد.
  • سالم شما ، یک برنامه سلامتی است که برای پرداختن به سلامتی ، طرز فکر ، تغذیه و تناسب اندام طراحی شده است. این شامل EAP ، کمک ترک نیکوتین ، بازپرداخت سالن ورزشی و مربی شخصی و سایر مزایا می باشد.
  • برنامه کمک به آموزش ، که به جانبازان کمک می کند تا ضمن ادامه تحصیل در دانشگاه خود ، ضمن کار در U-Haul ، هزینه های شهریه را نیز بپردازند.
  • دانشگاه U-Haul ، معتبر توسط ACCET ، که جانبازان را قادر می سازد مهارت های لازم را بیاموزند و در زمینه های خود متخصص شوند و یا بدون هیچ هزینه ای به شغل های دیگر در U-Haul دست یابند.
  • حمایت از همسر و خانواده از طریق اولویت بندی استخدام اعضای نظامی و همسرانشان از طریق همکاری با برنامه اشتغال همسران نظامی.

U-Haul درصد قابل توجهی از دسترسی جامعه خود را به کمک به افراد غیرانتفاعی که به جانبازان احترام می گذارند و علل جانبازان را ترویج می کند متمرکز می کند. این پشتیبانی به گروههایی مانند بنیاد پت تیلمن با کمک مستقیم به تیلمن محققان گسترش می یابد. طراحی فروتن و مأموریت آن برای تهیه اقامتگاه جدید جانبازان در حال گذر از پناهگاه های بی خانمان. و The Tribute Journey ، با هدایت یک مادر طلای ستاره ، که کارت تبریک های سفارشی را برای جانبازان و اعضای فعال فعال در خارج از کشور ارائه می کند. U-Haul با شرکت کامیون های متحرک با تصویر SuperGraphics نیروهای مسلح ایالات متحده شرکت می کند.

جو شون، رئیس U-Haul ، اخیراً بودجه بازسازی را تأمین کرده است پرل هاربر برج کنترل تاریخی جزیره فورد. حمایت مالی یک آسانسور جدید را فراهم می کند ، که دسترسی عمومی به عرشه مشاهده را در جایی که می توان اولین میدان جنگ هواپیمایی جنگ جهانی دوم را مورد احترام قرار داد ، فراهم می کند. زندگی نامه و عکس جانبازان تئاتر U-Haul Pacific در لابی برج نمایش داده می شود.

به عنوان ارائه دهنده خدمات اساسی ، U-Haul برای پاسخگویی به نیازهای جوامع خود باز است. برای جزئیات بیشتر در مورد کارهایی که U-Haul برای تقویت پروتکل های نظافت ، محافظت از اعضای تیم و مشتریان انجام داده و استفاده از برنامه هایی که ذاتاً باعث ایجاد فاصله در امور اجتماعی و تجارت بدون تماس می شوند را تشویق کرده است ، لطفاً به مطبوعات مطبوعاتی چندرسانه ای ما مراجعه کنید: در حین کار با خیال راحت و هوشمندانه پاندمی کووید 19.

درباره U-HAUL

از سال 1945 ، U-Haul به عنوان شبکه شماره 22000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا انتخاب شماره 1 خود به خود حرکت کرده است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی ایمن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از شبانه روز از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فن آوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتریان ما باعث شده ناوگان U-Haul بتواند تقریباً 176،000 کامیون ، 127000 تریلر و 41000 دستگاه بکسل را در خود جای دهد. U-Haul نزدیک به 774،000 واحد ذخیره سازی قابل اجاره و 66.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود را در امکانات متعلق و مدیریت شده در سراسر کشور ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده قطعات تریلر دائمی در صنعت aftermarket خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:
جف لاکریج
سباستین رئیسی
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com