UnCruise Adventures تنها اپراتور کوچک قایق است که در این فصل در آلاسکا سفر می کند. تمرکز روی ایمنی و پایداری Untourism است.

این شرکت اعتبار مجدد سفر خود را به عنوان محور تجارت به عنوان یک تجارت کوچک به همراه برقراری گفتگوهای اساسی با مقامات دولتی و رهبری ائتلاف اپراتورهای قایق کوچک ، به عنوان یک تجارت کوچک آغاز کرده است. مقدماتی که برای ماهها با تیم اختصاصی آنها تنظیم شده است ، گام به گام آموزش ایمنی و پروتکل های ساده ای را برای عزیمت به ماجراجویان Wilderness آغاز کرده است. مشاغل كوچك آمریكا به تحول سفر متعهد است و همچنان به رمزگشایی و تعریف روندهای قایق كوچك ادامه می دهد.

کاپیتان اظهار داشت: مسافران می خواهند بیش از هر زمان دیگری تأثیر مثبتی بر جوامع و محیط زیست داشته باشند دن بلانچارد، مدیرعامل ماجراهای UnCruise. وی ادامه می دهد: “مدت زمان گذشته ما گردشگران را پشت سر گذاشتیم. گردشگری مربوط به یک کانال یک طرفه نیست. یک توازن لازم است و این همان چیزی است که Untourism است. میهمانان ما ماجراجویان هستند نه توریست.” “با روی کار آمدن در 25 سالگی ما به این فکر می کنیم که از اینجا به کجا می رویم و ریشه های ما در یک ارتباط مردم به طبیعت قرار دارد. این آینده سفر است.”

با باز شدن سفرهای آهسته ، سفرهای محلی با نام UnCruise Adventures روند صعودی دارند. بلانچارد وقتی در مورد راه اندازی مجدد سفر صحبت می کند می گوید: “محافظت و محرک برای مشاغل کوچک و کسانی که در سفر هستند باید از اولویت های مهم باشد. این یک زمان معنی دار و چالش برانگیز است. یک مورد که نیاز دارد ما در انتخاب های خود متنوع ، فروتن و زیرک باشیم.”

اولین پرواز از UnCruise Adventures قایقرانی می کند جونو، اول اوت با 37 مسافر و 30 خدمه. آنها شامل فاصله جسمی اضافی ، فهرست فعالیتهای روزانه ، آزمایش دقیق و پروتکل های گسترده ایمنی و ایمنی هستند. فصل آلاسکا دارای پنج سفر 7 شبانه یخبندان ماجراجویی یخچال و فریزر است که با یک اشغال قوی برنامه ریزی شده اند. آنها در حال برنامه ریزی برای برنامه های سفر آلاسکا ، 66٪ مشاغل خودساخته پیشرو در صنعت را ارائه می دهند. تیم UnCruise Adventures همچنان همکاری خود را با مقامات انجام می دهد تا بتواند تست های مؤثرتری را در اختیار شما قرار دهد و اقدامات لازم را برای پشتیبانی از میهمانان و خدمه در اولویت قرار دهد.

درباره ماجراهای UnCruise
UnCruise Adventures ‘یک رهبر مسئول سفر و ماجراجویی در صنعت قایق های کوچک است. آنها قایق های بوتیک و قایق های کوچکی را حمل می کنند که 22 تا 86 میهمان را در سفرهای داخل کشور به کار می گیرند آلاسکاجزایر هاوایی ، مکزیک دریای کرتس ، کلمبیا و رودهای مار ، ساحلی واشنگتن، گالاپاگوس ، کاستاریکا، پاناما، بلیز، گواتمالاو کلمبیا. در سال 2019 ، UnCruise Adventures توسط Cruise Critic به عنوان برترین کروز سفر ماجراجویی انتخاب شد. همچنین خوانندگان Travel & Leisure (مشاغل سفر و تفریح) همچنین در بهترین جوایز جهانی UnCruise Adventures و فهرست 10 لیست برتر 10 کشتی دریایی کوچک اقیانوس در سه سال پیاپی نامگذاری کردند. UnCruise Adventures عضو انجمن تجارت مسافرتی ماجراجویی و شورای مسافرتی تحول گرا است.

SOURCE Uncruise Adventures

لینک های مربوطه

https://www.uncruise.com