United Sound و PepWear موسیقی را به کلاس برگردانید

“من به طور باورنکردنی از این همکاری شگفت زده شده ام ، زیرا می دانم که PepWear قادر خواهد بود تلاش کند تا آنها را به سرعت به بسیاری از افراد برساند. موسیقی یک جزء مهم زندگی ما است و یافتن راه هایی برای انجام این کار با امنیت بسیار مهم است.” او افزود.

تلاش ملی برای “کند کردن گسترش” ، از جمله دوری از فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک های پارچه ای ، برای نواختن بسیاری از سازهای موسیقی چالش های بی نظیری را ارائه داده است. محدودیت ها و عدم اطمینان در مورد COVID-19 ، آموزش موسیقی سنتی را تحت فشار قرار داده است تا تولید آئروسل را کاهش دهد ، حتی در هنگام نواختن یک ساز موسیقی.

“PepWear با گذشت سالها زنجیره تأمین را برای تولید خط تولید پوشاک ، کیف ، کلاه و اقلام دیگر ما ایجاد کرده است. علاوه بر این ، ما با اکثر سازمان های آموزش و اجرا موسیقی و ایالتی و ملی روابط طولانی داریم.

وی گفت: “ما طرفداران زیادی از کارهایی که جولی و تیم یونایتد صدا برای مدت طولانی انجام می دهند بوده ایم ، بنابراین وقتی در مورد اختراعات در انتظار ثبت اختراع آنها مطلع شدیم و اینکه آنها چگونه می توانند به نفع دوستان و همکاران ما باشند ، واقعاً هیجان زده شدیم. گفت: ” کریگ جانسونمدیر عامل شرکت PepWear

دسترسی انحصاری به این محصولات دارای حق ثبت اختراع به زودی در shop.unitedsound.org در دسترس خواهد بود. حداکثر 25 درصد از درآمد فروش مستقیم به نفع Sound United خواهد رفت.

درباره یونایتد صدا

United Sound برنامه ای را برای ادغام دانش آموزان معلول در موسیقی تهیه کرده است که ثابت شده است که هم برای دانش آموزان و هم برای مربیان کار می کند. از زمان تأسیس ما در سال 2014 ، 2،097 دانش آموز با نیازهای ویژه مورد استقبال در برنامه های گروه و ارکستر در سراسر کشور قرار گرفته اند ، 6 هزار و 209 مربی دانشجویی به طور داوطلبانه 186 هزار و 270 ساعت خدمات دارند و بیش از ششصد معلم این دانش آموزان جدید را در گروه ها و قلب های خود پذیرفته اند. با 96٪ نرخ نگهداری مدارس ، می دانیم که “هم برای دانش آموزان و هم برای معلمان” کار می کند “. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به Unitedsound.org/shop مراجعه کنید.

درباره PepWear

از سال 1987 ، PepWear یادبود دستاوردهای جوانان است و کالاهای فروشی را در رویدادهای رقابتی ارائه می دهد. PepWear با داشتن ریشه های عمیق در هنرهای علمی ، روابط طولانی مدت با سازمان های پیشرو ایالتی و ملی درگیر در مسابقات راهپیمایی ، نگهبان رنگ ، و گروه های کنسرت و گروه کر دارد. در سالهای اخیر ، PepWear راه حل بی نظیر Merchandising Event را با سازمان های ورزشی راه اندازی کرده است و فروشگاه های پاپ آپ کلاس جهانی ، محصولات با کیفیت بالا و جدیدترین فناوری مبتنی بر ابر را با نتایج چشمگیر ترکیب می کند. PepWear حامی رسمی NFHS است.

تماس با رسانه:

گرت شارتون، 972-637-1458
معاون توسعه تجارت رئیس جمهور
PepWear

SOURCE PepWear

لینک های مربوطه

https://www.pepwear.com/unitedsound