Valvoline گزارش مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) خود را منتشر می کند ، “ما سرویس هستیم”

لکسینگتون ، کی.، 31 آگوست 2020 / PRNewswire / – Valvoline Inc. (NYSE: VVV) ، پیشرو در بازار و تامین کننده روان کننده های مارک دار و خدمات خودرویی در سراسر جهان ، گزارش مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) خود را در سال 2019 منتشر کرد. ارکان بنیادی مسئولیت اجتماعی شرکت در Valvoline ™ در سه “V” آن – ارزش ها ، نذر و چشم انداز – با تمرکز استراتژیک در سه زمینه اصلی: شهروندی ، پایداری ، و تنوع و شمول قرار دارد.

“این گزارش ، اولاً و مهمترین ، گواهی بر تلاش برجسته 7،900 کارمند ما در سراسر جهان است که امکانات و جوامع ما را به مکان های بهتری برای کار و زندگی تبدیل می کنند.” سام میچل گفت “بدون فداکاری و سخت کوشی آنها ، دستاوردهای ما امکان پذیر نبود.”

موضوع گزارش سال 2019 ، “ما سرویس هستیم” ، نشان دهنده ارزش بالایی است که Valvoline فراتر از محصولات خودرویی دارای مارک برتر به طیف گسترده ای از سهامداران خود ارائه می دهد. نکات مهم در سال 2019 شامل موارد زیر است:

  • دستیابی به میزان آسیب دیدگی روغن Valvoline Instant Oil Change (VIOC) 38٪ کمتر از متوسط ​​صنعت.
  • رسیدن به وضعیت دفن زباله صفر در 63 درصد از سایت های زنجیره تامین.
  • بازیافت 6.1 میلیون پوند مواد.
  • بار دیگر به عنوان یکی از “بهترین مکانها برای کار در” شناخته می شود کنتاکی“”
  • رسیدن 71 میلیون دلار در تأمین کنندگان متنوع از سال 2016 هزینه کرده است.
  • تقریباً بزرگ کردن 600000 دلار برای سازمانهای خیریه در ایالات متحده.
  • تولید محصولات برای رفع نیازهای تغییر فناوری خودرو ، از جمله
  • گزینه های مصرف کننده سازگار با محیط زیست مانند وسایل نقلیه هیبریدی و الکتریکی.
  • این توانایی را برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی فراهم می کند تا بتوانند وسایل نقلیه خود را در طی بیماری همه گیر COVID-19 با خیال راحت و موثر کار کنند.

وی گفت: “تلاش های Valvoline برای CSR همچنان در اولویت اصلی قرار دارد و ما تلاش خود را در فرصت هایی كه می توانیم بیشترین تأثیر را داشته باشیم در اولویت قرار می دهیم.” گری آلن، معاون رئیس جمهور ، بهداشت و ایمنی محیط زیست. “ما همچنان به اداره شرکتی متعهد هستیم که مسئولیت اجتماعی شرکت ها را به عنوان یک ارزش اصلی پذیرفته است و مردم ما هر روز به این اتفاق می افتند.”

گزارش مسئولیت اجتماعی شرکت Valvoline در سال 2019 را در https://csr.valvoline.com مشاهده کنید.

درباره Valvoline

شرکت والوولین (NYSE: VVV) با فروش در بیش از 140 کشور جهان ، پیشرو در بازار و عرضه کننده روانکارهای مارک دار و خدمات خودرویی در سراسر جهان است. میراث شرکت در سال 1866 تاسیس شده است و بیش از 150 سال طول می کشد ، و در این مدت آن شناخته شده قدرتمند مارک را از طریق چندین کانال کالا و خدمات توسعه داده است. از نظر حجم ، Valvoline به عنوان مارک شماره 3 روغن موتور اتومبیل سواری در بازار DIY قرار دارد. تقریباً 1400 مکان سریع سرما کار می کند و حق رای دادن دارد و از نظر تعداد فروشگاه ها در این کشور زنجیره شماره 2 است. ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری ValvolineSM مارک و زنجیره شماره 3 با تعداد فروشگاه در کانادا با نام تجاری Valvoline Great Canadian Oil Change. همچنین ، روان کننده های والوولین و مواد شیمیایی خودرو ، از جمله Valvoline High Mileage با روغن موتور فناوری MaxLife برای موتورهای بیش از 75000 مایل به بازار عرضه می شود. روغن موتور کاملاً مصنوعی پیشرفته Valvoline؛ روغن موتور سنگین Valvoline Premium Blue؛ مایع انتقال اتوماتیک Valvoline چند وسیله نقلیه ؛ و ضد یخ Zerex. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.valvoline.com مراجعه کنید.

ark علامت تجاری ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است
mark مارک خدمات ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است

برای اطلاعات بیشتر

میشل گیتر اسپارکس
مدیر ارشد ، ارتباطات شرکتی
1+ (859) 230-8079
[email protected]

شان تی کرنت
مدیر ارشد روابط سرمایه گذار
1+ (859) 357-2798
[email protected]

SOURCE Valvoline Inc.

لینک های مربوطه

http://www.valvoline.com