Xcēd نامهای Erin O’Donnell را به عنوان رئیس شرکت می گذارد

شومبورگ ، ایلین.، 21 آگوست 2020 / PRNewswire / – Xcēd ، پیشرو در زمینه تجهیزات پشتیبانی زمینی حمل و نقل هوایی (GSE) در آمریکای شمالی، امروز اعلام کرد که نامگذاری کرده است Erin O’Donnell به عنوان رئیس شرکت اودونل پس از گذشت حدود 22 سال به عنوان مدیر فرودگاه فرودگاه بین المللی شیکاگو میدو به Xcēd پیوست. او گزارش خواهد داد جف والشمدیرعامل شرکتهای خانوادگی ساسر- که Xcēd یک شرکت تابعه است.

“Xcēd یک ارائه دهنده پویا GSE با رویکرد کارآفرینی است که با ارائه راه حل های مالی سفارشی که به خطوط هوایی و اپراتورهای تجهیزات در هر اندازه ارائه می دهد ، دسترسی یک طرفه به موجودی جدید ، مرمت شده و استفاده شده از آن ، ردپای خود را گسترش داده است. تیم Xcēd در شرایطی که صنعت حمل و نقل هوایی در حال تجربه بازنشانی است ، که در حال رانندگی فرودگاه ها ، خطوط هوایی و اپراتورهای تجهیزات برای تجدید نظر در مورد نیازها و سرمایه گذاری های تجهیزات خود هستند. انعطاف پذیری لازم برای تنظیم تجهیزات مورد نیاز خود به عنوان تغییر در تجارت آنها است. و بخشی از خانواده شرکت Sasser ، سازمانی که بیش از 90 سال با مشتریان به عنوان شریک زندگی می کند ، به این معنی است که Xcēd یک تماس شخصی را تحویل می دهد که شما نمی توانید قیمت آن را تعیین کنید. “اودونل گفت.

یک جانباز صنعت هواپیمایی که در آن شناخته شده است کرین 40 سال زیر 40 سال ، اودونل برای 22 سال گذشته در فرودگاه بین المللی شیکاگو میدوی مدیر فرودگاه بود. در طول 33 سال فعالیت خود در مدیریت حمل و نقل هوایی ، اودونل چندین مقام با اداره حمل و نقل هوایی در شهر شیکاگو در فرودگاه های میدوی و اوهار برگزار کرد. اودونل در دوره تصدی خود ، رشد میدوی را به یك فرودگاه بزرگ توپی هدایت كرد و پروژه های برجسته ای مانند برنامه توسعه سرمایه میدوی را هدایت كرد كه ارزش آن بیش از 2 میلیارد دلار در کل سرمایه گذاری O’Donnell همچنین در انجمن مدیران اجرایی فرودگاه های آمریکایی (AAAE) که پیش از این در کمیته بررسی سیاست های هیئت مدیره مشغول به کار بودند ، نیز فعال است.

“با گزاره ارزش منحصر به فرد و توانایی تحویل GSE به فرودگاه های ایالات متحده و کانادا به موقع ، تجارت Xcēd بصورت نمایی رشد کرد. با وجود حفظ سودهای سالانه توسط Xcēd ، ما معتقدیم كه ما در تهیه استراتژی های جدید و كشف عرضههای جدید مشتری كه به شرکای صنعت حمل و نقل هوایی ما كمك می كند تا در آینده به خوبی رقابت كنیم ، موقعیت خوبی داریم. در کنار بقیه تیمهای رهبری اجرایی ساسر ، از وسعت و عمق تجربه ارین بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم و او را از چالش هایی که روزانه فرودگاه ها ، خطوط هوایی و اپراتورهای تجهیزات با آن روبرو می شود ، تحت تأثیر قرار دادم. من کاملاً مطمئن هستم که تحت رهبری ارین ، Xcēd مایل به ادامه عملکرد قوی خود در طولانی مدت است. ”

درباره شرکت های خانوادگی ساسر:

شرکت های خانوادگی Sasser یک شرکت مدیریت و خدمات دارایی حمل و نقل خانوادگی با چهارم خانوادگی است و دارای ریشه های مربوط به سال 1928 می باشد. سایر واحدهای تجاری تابعه آن شامل شرکت لیزینگ حمل و نقل شیکاگو ، اتحادیه لیزینگ شرکت ، شرکت CF Rail Services LLC ، کامیون اکسپرس 4X4 است. اجاره ، و خدمات ریلی NxGen LLC. واحدهای تابعه در ارائه راه حل های تجهیزات تجاری و حمل و نقل ریلی ، وسایل نقلیه و حمل و نقل هوایی از جمله لیزینگ دارایی ، مدیریت اداره ناوگان ، تعمیر و نگهداری دارایی و خدمات فناوری نوآورانه در سراسر آمریکای شمالی رهبر هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت های خانواده Sasser ، به www.sasser.com مراجعه کنید.

شرکت های خانوادگی Sasser