Yatra.com مشارکت کنفرانس آینده را اعلام می کند

GURUGRAM ، هند و نیویورک، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – یاترا آنلاین ، شرکت (“یاترا”) (NASDAQ: YTRA ، OTCQX: YTROF) ، هند ارائه دهنده خدمات مسافرتی پیشرو شرکت ، امروز شرکت خود را در کنفرانسهای مجازی زیر در طی اعلام کرد سپتامبر 2020.

کنفرانس LD Micro 500 در تاریخ 2 سپتامبر 2020. ارائه مدیرعامل Dhruv Shinging مدیر عامل شرکت Yatra Online در آغاز خواهد شد 8:40 دقیقه بعد از ظهر. زمان شرقی. پخش مستقیم این نمایش در http://investors.yatra.com در دسترس عموم خواهد بود. مدیریت همچنین در جلسات مجازی یک به یک شرکت خواهد کرد.

H.C. وینورایت 22دوم کنفرانس جهانی سرمایه گذاری سالانه در 14 سپتامبر سال 2020. ارائه مدیر عامل Dhruv Shinging در آغاز خواهد شد ساعت 10:00 بامداد ساعت شرقی. پخش زنده نمایشگاهی از طریق http://investors.yatra.com/ در دسترس عموم خواهد بود. مدیریت همچنین در جلسات مجازی یک به یک شرکت خواهد کرد.

کنفرانس سرمایه گذار مجازی Sidoti & Co Fall 2020 23 سپتامبر و 24 ، 2020. مدیر عامل شرکت Dhruv Shringi در این مراسم حضور خواهد داشت و در جلسات مجازی یک به یک شرکت خواهد کرد. پخش زنده اینترنتی این ارائه به آدرس http://investors.yatra.com/ در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

تکرار همه پخش های وب به مدت 90 روز پس از هر ارائه در دسترس خواهد بود.

درباره Yatra Online، Inc.

Yatra Online، Inc. شرکت اصلی Yatra Online Pvt است. آموزشی ویبولیتین که در گورگورام هند مستقر است و با بیش از 700+ مشتری شرکت و یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سفر آنلاین هندوستان ، پیشروترین خدمات شرکت مسافرتی هند در هند است و وب سایت https://www.yatra.com/ را اداره می کند. این شرکت اطلاعات ، قیمت گذاری ، در دسترس بودن و امکانات رزرو را برای سفرهای هوایی داخلی و بین المللی ، رزرو هتل های داخلی و بین المللی ، بسته های تعطیلات ، اتوبوس ، قطار ، در فعالیت های شهری ، کابین های بین شهری و نقطه به نقطه ، اقامتگاه های مسافرتی و مسافرتی فراهم می کند. . به عنوان یک سکوی پیشرو در گزینه های اقامتی ، Yatra برای بیش از 108،000 هتل در هند و بیش از 150000 هتل در سراسر جهان رزرو زمان واقعی ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
مانیش همجانی
یاترا آنلاین ، شرکت
VP ، رئیس روابط سرمایه گذار و توسعه شرکت
[email protected]

منبع “Yatra آنلاین