آنچه مسافران باید بدانند

ST پترزبورگ ، فلوریدا، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – بسیاری از کشورها به روی آمریکاییان بسته مانده اند ، اما حتی مقاصد قابل دسترسی نیز قوانین سختگیرانه ای برای ورود دارند. مانند آمریکایی ها در اوایل سال 2021 آماده سفر بین المللی می شوند، مسافران در مورد این محدودیت های جدید س questionsالاتی دارند.

سایت مقایسه بیمه مسافرتی ، Squaremouth ، پوشش بیمه ای سفر را می تواند برای مسافرانی که به مقصد می روند با شرایط ورود COVID-19 فراهم کند.

ممکن است چندین آزمایش COVID-19 مورد نیاز باشد

كشورها از ساكنان آمریكا می خواهند كه به محض ورود آزمایش منفی COVID-19 ارائه دهند و همچنین ممكن است در طول سفر به آزمایشات اضافی نیاز داشته باشند.

بیشتر بیمه نامه های مسافرتی هزینه آزمایش COVID-19 قبل از عزیمت یا در طول سفر را پوشش نمی دهد. با این حال ، اگر مسافران قبل از عزیمت یا هنگام مسافرت آزمایش مثبت داشته باشند ، اگر سیاست آنها شامل انصراف از ویروس کرونا باشد ، ممکن است سفر خود را لغو یا قطع کنند.

پوشش قرارداد COVID-19

بسیاری از مقاصد بین المللی که در حال حاضر برای آمریکایی ها باز است ، مسافران را ملزم به داشتن بیمه درمانی می کنند که به طور خاص درمان COVID-19 را پوشش می دهد.

در صورت انعقاد قرارداد مسافر با COVID-19 هنگام مسافرت ، سیاست های خاصی می تواند تحت پوشش فوریت های پزشکی قرار گیرد. از آنجا که مقادیر مورد نیاز ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد ، مسافران باید تأیید کنند که سیاست آنها قبل از ورود پوشش لازم را دارد.

پوشش تخلیه پزشکی اجباری

در صورت انتخاب مقصد ، مسافران در صورت نیاز به انتقال برای درمان COVID-19 ، از پوشش تخلیه پزشکی نیز برخوردار هستند.

بسیاری از سیاست ها ممکن است شامل مزایای تخلیه پزشکی باشد که می تواند انتقال به نزدیکترین مرکز درمانی مناسب را پوشش دهد. اگر پزشک معالج بگوید که مسافر باید برای معالجه به خانه خود برگردد ، این هزینه نیز می تواند تأمین شود.

مسافران می توانند به دنبال بیمه نامه های سفر باشید که شامل پوشش تخلیه پزشکی و فوری پزشکی برای COVID-19 باشد. در حال حاضر 52 سیاست در سایت Squaremouth.com وجود دارد که این پوشش را ارائه می دهند.

منابع کلیدی فعلی:

Squaremouth.com ایجاد کرد Coronavirus Pandemic مرکز رویدادهای کنونی که روزانه با پوشش بیمه مسافرتی موجود و پاسخ به س FAالات متداول با تکامل همه گیر COVID-19 به روز می شود.

درباره SQUAREMOUTH

SQUAREMOUTH بیمه نامه های سفر را از هر ارائه دهنده عمده بیمه سفر در مقایسه می کند ایالات متحده. با استفاده از موتور مقایسه Squaremouth و بررسی مشتری های شخص ثالث ، مسافران می توانند تحقیق کنند و بیمه نامه های سفر را در کنار هم مقایسه کنید. اطلاعات بیشتر را می توان در سایت www.squaremouth.com یافت.

کارشناس مبحث موجود:
کسارا بارتو
[email protected]

منبع Squaremouth

لینک های مربوطه

http://www.squaremouth.com