آکادمی ماجراجویی جدید جیپ برای ارائه راهنمایی های ضروری در جاده ها به دارندگان و علاقه مندان به جیپ 4×4

اوبرن هیلز ، میش.، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / –

  • آکادمی جیپ ماجراجویی برای ارائه راهنمای رانندگی عملی و خارج از جاده برای هر صاحب جیپ 4×4 ، مبتدی و پیشرفته
  • مربیان فصلی از Jeep Jamboree ایالات متحده آمریکا برای شروع آموزش های عمیق در سه نقطه در سراسر کشور ، از ماه اکتبر

مارک جیپ اولین آکادمی جیپ ماجراجویی خود را ارائه می دهد تا راهنمای رانندگی عملی و خارج از جاده را به دارندگان جیپ 4×4 ارائه دهد. از اکتبر امسال ، آکادمی جیپ ماجراجویی در مکان های منتخب در سراسر کشور برگزار می شود و توسط کارشناسان آفرود و مربیان برجسته جیپ جامبری هدایت می شود ایالات متحده آمریکا. شرکت کنندگان ضمن ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد ارتباطات در بین جویندگان ماجراجویی با نام تجاری جیپ ، اصول آفرود و حتی بیشتر در مورد توانایی افسانه ای خودروی مارک خود را خواهند آموخت.

وی گفت: “آفرود برای صاحبان جیپ 4×4 یک آداب و رسوم است و آکادمی جدید جیپ ماجراجویی دانش کلیدی را فراهم می کند که هر آفرودر می تواند برای برخورد به مسیرها استفاده کند.” جیم موریسون، رئیس برند جیپ ، FCA – آمریکای شمالی. “آکادمی جدید جیپ ماجراجویی بر تعهد برند جیپ در ارائه وسایل نقلیه جیپ 4×4 تأکید می کند که حس توانایی ، ایمنی و امنیت مالکان را برای کنترل هرگونه شرایط یا ماجراجویی با اطمینان فراهم می کند.”

کلاسهای آکادمی جیپ ماجراجویی به چندین زمینه اساسی آموزش خارج از جاده ، از جمله اصول سیستم 4×4 ، تکنیک های رانندگی ، آداب و رسوم مسیر ، آماده سازی وسایل نقلیه ، نحوه خواندن درست زمین و موانع چالش برانگیز ، نکات ایمنی و موارد دیگر متمرکز خواهد شد.

آکادمی جیپ ماجراجویی در طی سه هفته اول ماه اکتبر در مکان های زیر برگزار می شود:

ثبت نام در jeepadventureacademy.com در دسترس است. جلسه یک روزه در ساعت شروع می شود 99 و به مالکیت وسیله نقلیه جیپ 4×4 نیاز دارد. جلسات آکادمی توسط کادر متخصص Jeep Jamboree هدایت خواهد شد ایالات متحده آمریکا، سازمانی که از سال 1953 ماجراهای خارج از جاده را انجام داده است.

مارک جیپ
جیپ با حدود 80 سال میراث افسانه ای ساخته شده است ، SUV اصیل با قابلیت ، مهارت و تطبیق پذیری مناسب برای افرادی است که به دنبال سفرهای خارق العاده هستند. مارک جیپ با ارائه یک سری کامل از وسایل نقلیه که همچنان به مشتریان احساس امنیت می دهند برای اطمینان از انجام هر سفری با اطمینان ، یک دعوت آزاد برای زندگی کامل را ارائه می دهند.

خودروهای جیپ از چروکی ، قطب نما ، گلادیاتور ، گرند چروکی ، رنگرید و رانگلر تشکیل شده اند. برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان در سراسر جهان ، همه مدلهای جیپ در خارج از کشور به فروش می رسند آمریکای شمالی در دو پیکربندی درایو چپ و راست و با گزینه های پیشرانه بنزین و دیزل در دسترس هستند. جیپ بخشی از نمونه کارها مارک های ارائه شده توسط خودروساز جهانی فیات کرایسلر اتومبیل است. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به سایت www.fcagroup.com مراجعه کنید.

اخبار و ویدئوهای Jeep و FCA را در زیر دنبال کنید:
وبلاگ شرکت: http://blog.fcanorthamerica.com
وب سایت رسانه: http://media.fcanorthamerica.com
مارک جیپ: www.jeep.com
فیس بوک: www.facebook.com/jeep یا https://www.facebook.com/FiatChrysler.NorthAmerica/
اینستاگرام: www.instagram.com/jeep یا www.instagram.com/FiatChrysler_NA
توییتر: www.twitter.com/jeep یا www.twitter.com/FiatChrysler_NA
یوتیوب: www.youtube.com/thejeepchannel یا www.youtube.com/fcanorthamerica

منبع FCA

لینک های مربوطه

http://www.fcanorthamerica.com