اتحادیه اقیانوس آرام 150 سال در بورس اوراق بهادار نیویورک جشن می گیرد

OMAHA ، نب.، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – یونیون پاسیفیک در جشن 150 سالگی عملاً زنگ بسته شدن را به صدا درآوردهفتم امروز سالگرد لیست راه آهن در بورس سهام نیویورک است. پایداری این شرکت با تعهد عمیق خدمات و رشد اتحادیه پاسیفیک تامین می شود که آینده های بهتری را برای کارمندان ، مشتریان ، سهامداران و جوامع آن ایجاد می کند.

برای مشاهده فیلم از این رویداد ، به آدرس https://www.nyse.com/bell مراجعه کنید

رئیس اتحادیه اقیانوس آرام ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: “این افتخار است که این نقطه عطف تاریخی و صعود این شرکت به طولانی ترین شرکت حمل و نقل و بزرگترین راه آهن مورد معامله در بورس اوراق بهادار نیویورک با جامعه مالی و کارمندان فداکار ما را جشن می گیرند.” لنس فریتز، که زنگ مجازی را رهبری کرد. “تمرکز بی وقفه آنها بر مشتریان ما بیش از 150 سال پس از رئیس جمهور اتحادیه اقیانوس آرام را متحول می کند آبراهام لینکولن شرکت ما را تأسیس کرد. “

ابتکار کارمندان این شرکت با ساده سازی عملیات و تمرکز بر خدمات ریلی ایمن ، کارآمد و قابل اعتماد که مشتریان می توانند روی آن حساب کنند ، به شبکه اتحادیه پاسیفیک کمک کرد. تغییرات عملیاتی اعمال شده طی دو سال گذشته باعث بهبود زمان ورود محموله برای مشتریان شده و به رکورد بالای قیمت سهام اتحادیه پاسیفیک در سال 2020 کمک کرده است. در ابتدا معاملات در بورس اوراق بهادار نیویورک با کمتر از 27 دلار به ازای هر سهم ، اتحادیه پاسیفیک برای 121 سال متوالی هفت سهام تقسیم سهام و سود سهام پرداخت کرده است.

به عنوان شرکتی که بیش از یک قرن و نیم فعالیت داشته است ، پایداری در ساختار عملکرد اتحادیه اقیانوس آرام قرار دارد. دایره دائمی نوآوری آن به شرکت کمک می کند تا در برابر آزمایش زمان مقاومت کند و پس از بیرون آمدن از چالش های پیش بینی نشده قویتر شود. اتحادیه پاسیفیک آماده است تا از خدمات برگشت قطار 19 COVID با خدمات قابل اعتماد ریلی پشتیبانی کند که به رشد مشتریان فعلی و آینده کمک خواهد کرد.

درباره PACIFIC اتحادیه

Union Pacific (NYSE: UNP) کالاهایی را که خانواده ها و مشاغل استفاده می کنند هر روز با خدمات ایمن ، قابل اعتماد و کارآمد تحویل می دهد. این شرکت با فعالیت در 23 ایالت غربی مشتریان و جوامع خود را به اقتصاد جهانی متصل می کند. قطارها مسئول ترین روش زیست محیطی برای جابجایی بار هستند و به اتحادیه اقیانوس آرام کمک می کنند تا از نسل های آینده محافظت کند. اطلاعات بیشتر در مورد Union Pacific در است www.up.com.

www.up.com

www.facebook.com/unionpacific

www.twitter.com/unionpacific

SOURCE Union Pacific Corporation

لینک های مربوطه

www.up.com