اتحاد نخبگان با همکاری Villa Villa Resort & Spas مشارکت اعلام کرد

ROCHESTER ، نیویورک، 9 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Elite Alliance ، رهبر خدمات تبادل برای صاحبان کلوپ های اقامتی معتبر و خانه های تعطیلات مجلل و حرفه ای ، The Villa Group Beach Resorts & Spas را به عنوان جدیدترین مورد به عنوان نمونه کارها در حال رشد از مقصد تعطیلات بین المللی معرفی کرد. Resort & Spas Villa Group Beach ، در پنج مورد از بهترین مقصد ها ، 9 استراحتگاه مجلل ارائه می دهد مکزیک، دو نفر از اعضای Elite Alliance به آن دسترسی خواهند داشت: Villa La Estancia Beach Resort & Spa Los Cabos و Villa La Estancia Beach Resort & Spa Riviera Nayarit. هر دو استراحتگاه خانوادگی ، مقصدی زیبا برای ساحل را با معماری نفیس ، خدمات برجسته و بسیاری از امکانات الهی ارائه می دهند.

واقع در ساحل دیدنی Medano ، Villa La Estancia Beach Resort & Spa Los Cabos یک استراحتگاه پنج ستاره در یکی از بهترین مقصدهای ساحلی در مکزیک. هر یک از ویلاهای سبک Hacienda با مناظر عالی از Land’s End و El Arco Rock از امکانات اقامتی وسیع ، امکانات رفاهی و بالکن اختصاصی برخوردار است. اقامتگاه ها از ویلاهای دو تا چهار خوابه متشکل از هرکدام به اتاق های خواب مستر و حمام آبگرم ، آشپزخانه ای کاملاً عالی ، فضای زندگی و غذاخوری سخاوتمندانه و تراس های فضای باز مجهز هستند. اعضا به امکانات رفاهی از جمله مرکز آبگرم صحرا با مساحت 31000 فوت مربع ، مرکز آب درمانی و مرکز تناسب اندام ، در مجموع 14 رستوران Cabo San Lucas ، زمین های تنیس ، جکوزی ساحلی ، استخرها و موارد دیگر دسترسی دارند.

ما از همکاری با The Villa Group Resorts بسیار هیجان زده هستیم. استراحتگاه های مجلل و ساحلی لوکس و برنده آنها یکی از بهترین تجربه های تعطیلات را در سال ارائه می دهند مکزیک،“گفت راب گودیر، رئیس اتحاد نخبگان.

Villa la Estancia Beach Resort & Spa Riviera Nayarit یک استراحتگاه چهار الماس AAA است که در ماسه های نرم خلیج Banderas واقع در نووو والارتا. ویلاهای دو و سه خوابه به سبک Hacienda دارای چشم انداز خیره کننده ای از محوطه استراحتگاه هستند و دارای اتاق های خواب اصلی با وان های آبگرم ، فضای بزرگ نشیمن و غذاخوری ، آشپزخانه های عالی و تراس های خصوصی هستند. این اقامتگاه امکان دسترسی اعضا به ویلا دل پالمر فلامینگو را فراهم می کند ، جایی که مهمانان خدمات اسپا ، غذاهای لذیذ ، خدمات درجه یک و مهمان نوازی واقعی را تجربه خواهند کرد.

هر دو استراحتگاه مجموعه وسیعی از امکانات ، خدمات و فعالیتهای فضای باز را برای مهمان و سرگرمی بازدیدکنندگان از هر سنی به مهمانان ارائه می دهند. اعضا مطمئناً از هر دو ویژگی اقیانوس که تجسم زیبایی و فرهنگ طبیعی آن است ، بهره مند خواهند شد مکزیک.

درباره مجموعه های ساحلی و هتل های گروه ویلا

Villa Group Beach Resorts & Spas یک شرکت فصلی است که بیش از 30 سال تجربه در آن اقامتگاه ها ، امکانات و خدمات عالی در خانواده و امکانات عالی و خدمات در خواص متنوع خود در پورتو والارتا، کابو سان لوکاس، ریویرا نایاریت ، کانکون، و جزایر لورتو.

اولین ملک The Villa Group Resorts Villa del Palmar Puerto Vallarta بود ، استراحتگاهی که به سرعت در میان سایر هتل های همه گیر در مقصد ساحل به یک ستاره فروش تبدیل شد. موفقیت اولین پروژه باعث تشویق صاحبان آن شد ، فرناندو گونزالس کرونا، اوون پری، و لوز ماریا تورس، برای گسترش به کابو جایی که ویلا دل پالمر کابو سان لوکاس با موفقیت شروع به کار کرد. اکنون ، آن مقصد در مکزیک همچنین میزبان دو استراحتگاه خواهر دیگر است: ویلا لا استنسیا لوس کابوس ، استراحتگاه برنده جایزه مشرف به ساحل مدانو ، و همچنین ویلا دل آرکو کابو سان لوکاس، یک ملک خانوادگی است که مهمانان آن را دوست دارند.

مکزیک گردشگری همچنان به رشد خود ادامه داده و فرصت های جدیدی را ایجاد می کند و اجازه می دهد اقامتگاه های Villa Group به طیف متنوعی از مقاصد ساحلی ، از جمله Riviera Nayarit ، کانکون، و جزایر لورتو. افتتاحیه نوئو والارتا، منطقه ای در شمال پورتو والارتا در مقصد ریویرا نایاریت ، امکان ایجاد دو ملک جدید را ایجاد کرده است: ویلا دل پالمر فلامینگو ، به نام منطقه اختصاصی پر از استراحتگاه ، و ویلا لا استانسیا ریویرا نایاریت ، استراحتگاه برنده جایزه چهار الماس AAA که باعث تغییر مکان تعریف تعطیلات لوکس در نووو والارتا. به عنوان ابزاری برای انجام مأموریت خود برای آوردن تجارب استثنایی در تعطیلات به میهمانان ، نام تجاری تفریحی لوکس نیز جاه طلبی های خود را دنبال می کرد کانکون، جایی که ویلا دل پالمار کنکون واقع شده است ، و به لورتو ، مکزیک، جایی که ویلا دل کف دست در جزایر لورتو با استراحتگاه خیره کننده و زمین گلف در سطح جهانی مسافران را تحت تأثیر قرار داده است. اکنون ، با داشتن نه تفریحگاه در پنج مقصد برتر در مکزیک، Villa Villa Beach Resorts & Spas گزینه ایده آل برای هر نوع مسافر است. در www.villagroupresorts.com بیشتر بیاموزید.

درباره Elite Alliance

Elite Alliance پیشرو در خدمات مبادله برای صاحبان کلوپ های اقامتی معتبر و خانه های تعطیلات لوکس با مدیریت حرفه ای است. فرآیند مبادله ساده ، مالکیت املاک و مستغلات را به کلیدی تبدیل می کند که دریچه ای برای ماجراهای سفر یکپارچه – سفرهای اسکی ، استراحتگاه های گلف ، فرار از ساحل و موارد دیگر – در یک آرایه در حال رشد از مقصدهای آرزو در سراسر جهان فراهم می کند. خواص در مجموعه Elite Alliance از استانداردهای برتر کیفیت ، خدمات ، موقعیت مکانی و امکانات رفاهی برخوردار است. اعضای Elite Alliance ، هر زمان و هر کجا که برای تعطیلات Elite Alliance می روند ، تجمل ، راحتی و توجه شخصی مورد انتظار خود را تجربه می کنند. در www.EliteAlliance.com بیشتر بیاموزید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید راب گودیر در [email protected].

تصاویر مرتبط

image1.jpg

SOURCE Elite Alliance