استارت آپ Tech Logistics Tones Indonesia با جمع آوری 100 میلیون دلار جمع آوری کمک مالی

Waresix برترین پلت فرم فناوری تدارکات در است اندونزی در باربری و انبارداری بخشها خدمات حمل و نقل بار که اکثر مشاغل Waresix را تشکیل می دهند ، معطوف به حمل و نقل های مایل اول و میان مایل هستند. مشارکت عمیق عملیاتی Waresix به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا راه حلهای کلیدی و ارزش تولید برای مشتریان خود فراتر از تقاضای منفعل و همسان سازی عرضه را شناسایی کند. راه حل های Waresix ، از جمله تلفیق ، بهینه سازی برگشت و توزیع توپی و سخنگو ، می تواند 50٪ استفاده بالاتر از کامیون را نسبت به حمل و نقل سنتی به دست آورد و ضمن ایجاد تولید ، به مقیاس گذاری سریع Waresix کمک کند. درآمد خالص مثبت Waresix از آن زمان بر اساس درآمد خالص سودآور بوده است ژوئن 2019.

Waresix اکنون به بیش از 250 مشتری بزرگ شرکت های بزرگ از صنایع مختلف ، از جمله مشتری در کالاها ، کالاهای مصرفی سریع ، مواد مصرفی صنعتی ، زیرساخت ها و بخش های خرده فروشی خدمات ارائه می دهد. از جمله مشتریان قابل توجه می توان به Unilever ، Indofood ، Siam Cement Group ، Wings ، JD.ID و تعداد زیادی MNC دیگر اشاره کرد. اکوسیستم لجستیکی Waresix بیش از 40،000 کامیون و 375 انبار را در بیش از 100 شهر و شهر در سراسر اندونزی گسترش می دهد. ادغام Waresix با امکانات اصلی تدارکات ، مانند اندونزی بنادر ملی ، به این شرکت اجازه داده است دامنه فعالیت خود را فراتر از این گسترش دهد جاوا و سوماترا، به همه اندونزی جزایر اصلی

Waresix در حال توسعه یک واحد واحد است سیستم عاملبستری مانند شرکای خود ، با هدف بهبود عملکرد روزانه شرکا partners مربوط به فروشندگان و مشتریان آنها. این پلتفرم علاوه بر این ، نمای کاملی از محموله های شرکا را از طریق کانال های حمل و نقل و انبارهای حمل و نقل ارائه می دهد. پلتفرم Waresix خود را از سایر شرکتهای تدارکات متمایز می کند که در درجه اول بر روی ایجاد هیئت مدیره منفعل و لیست ، برای مطابقت با عرضه و تقاضا تمرکز دارند. Waresix با فراتر رفتن از تطبیق عرضه با تقاضا از طریق پرورش یک اکوسیستم با سرویس مدیریت شده ، همچنان به مقابله با چالشهای اصلی لجستیکی می پردازد. این امر Waresix را برای پرداختن به چالش ها و تولید راه حل های پایدار با تقاضای شرکای عرضه و عرضه خود مواجه کرده است.

علی رغم اختلالات ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، این شرکت با رشد سریع در خدمات حمل و نقل مایل اول و نیمه مایل خود ضمن حمایت از جریان کارآمد کالاهای اساسی و معیشت هزاران راننده کامیون ، همچنان به نتایج قابل توجهی دست یافته است. در سراسر کشور.

در هسته خود ، Waresix معتقد است که تدارکات ، گلوگاه اصلی در سریع رشد اندونزی ، فرصت کافی برای نوآوری در بخش حمل و نقل الکترونیکی را فراهم می کند. علاوه بر این ، دولت اندونزی همچنان به سرمایه گذاری در زیرساخت های فیزیکی این کشور ادامه می دهد ، که به عنوان کاتالیزورهای بخش بیشتر عمل می کند. Waresix با فناوری و ذهنیت اولین مشتری که عمیقا در DNA Waresix جاسازی شده است ، برای پیشبرد کارایی در داخل اندونزی اکوسیستم لجستیک پیچیده.

آندری سوسانتو، مدیر عامل شرکت Waresix، گفت ، “ما از هیئت مدیره گروهی از سرمایه گذاران و شرکای بلند مدت با کیفیت بالا که متعهد شده اند Waresix را در سفر ما پشتیبانی کنند تا موتور جدید رشد تجارت و تجارت در کشور باشد ، هیجان زده هستیم. اندونزی. این سرمایه برای توسعه قوی ترین زیرساخت فناوری تدارکات در سال سرمایه گذاری خواهد شد جنوب شرقی آسیا، و تیم کلاس جهانی خود را بیشتر بسازید تا به ما کمک کند از یک فرصت بزرگ در بازار استفاده کنیم. “

ادوین ویبوو ، مدیر مالی Waresix گفت ، “ما فقط توسط فن آوری هدایت نمی شویم ، بلکه با اشتیاق برای حل مشکلات واقعی و نوآوری از طریق فناوری نیز هدایت می شویم. ما این را در دو سال گذشته ثابت کرده ایم ، به همین دلیل مشتریان ما ما را دوست دارند و تجارت ما همچنان مقیاس پذیر است امروز.”

درباره Waresix

Waresix یک پلتفرم دارای فناوری است که خدمات لجستیکی و راه حل هایی را به مشتریان با روشی کارآمد و اقتصادی ارائه می دهد. این حمل و نقل و حمل و نقل را با حمل و نقل موجود ، کامیون ها و فضای انبار در سراسر کشور متصل می کند اندونزی، ایجاد شفافیت بهتر ، کیفیت خدمات و بهبود درآمد صاحبان دارایی. اکوسیستم گسترده آن اکنون به بیش از 40،000 کامیون و 375 مجری انبار در مجمع الجزایر رسیده است.

آرایش مجمع الجزایر از اندونزی منجر به یکی از بالاترین هزینه های تدارکات در آسیا، تقریباً یک چهارم کشور را تشکیل می دهد 1 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی (GDP). این هزینه بالای تدارکات نه تنها مانع ایجاد نمی کند اندونزی رقابت پذیری صنعتی بلکه به هزینه های SME اندونزی برای تجارت نیز می افزاید. Waresix در صدد رفع چالش ها و تولید راه حل های ماندگار برای شرکای عرضه و تقاضای خود در این کشور است 240 میلیارد دلار آمریکا بازار تدارکات اندونزی.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ما در waresix.com بخوانید.

منبع Waresix