استنا عمر باتری دیگری را به باتری های اتوبوس ولوو می بخشد

گوتنبرگ ، سوئد، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – عمر مفید تجاری باتری های اتوبوس به طور قابل توجهی افزایش یافته و منابع طبیعی نیز صرفه جویی می شود. این نتیجه همکاری جدید بین ولوو اتوبوس ها و شرکت باتری باتری لوپ بازیافت استنا است. بعد از اینکه باتری ها از اتوبوس های ولوو جدا شدند ، برای چندین سال به عنوان واحد ذخیره انرژی دوباره استفاده می شوند ، به عنوان مثال در ساختمان ها و ایستگاه های شارژ.

“اتوبوس های ولوو یکی از پیشگامان تحرک الکتریکی است که حمل و نقل عمومی پاک ، ساکت و کارآمد را فراهم می کند. ما در هر مرحله از زنجیره ارزش خود یک استراتژی پایداری مشخص داریم و اکنون با برنامه ریزی و سازگار ، یک گام دیگر به جلو برداشته ایم. استفاده مجدد از باتری های اتوبوس. ما در عملیات الکتریکی تحرک خود یک چرخه جدید دایره ای ایجاد می کنیم و این همکاری واقعاً یک گام مهم در مسیر درست است. “

باتری های اتوبوس سال ها قبل از اینکه نیاز به تعویض داشته باشند در ترافیک منظم مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، هنگامی که باتری های جدید بر روی خودرو نصب می شود ، ظرفیت قابل توجهی برای باتری های قدیمی باقی مانده است. این ظرفیت برای سوق دادن کارآمد اتوبوس خیلی محدود است ، اما برای استفاده استاتیک برای اهداف ذخیره انرژی بیش از حد کافی است. استفاده مجدد از باتری ها به معنای صرفه جویی در منابع طبیعی است زیرا استفاده از باتری های جدید برای ذخیره انرژی ضروری نیست.

“ما خوشحال و مفتخریم که Batteryloop این فرصت را دارد که باتری های استفاده شده را خریداری کرده و این راه حل را با همکاری Volvo Busses توسعه دهد. علاوه بر استفاده مجدد ، طبق توافق نامه ، ما همچنین بازیافت ایمن و مناسب محیط زیست را هنگامی که باتری ها به پایان می رسد ، تضمین می کنیم Rasmus Bergström ، رئیس Batteryloop می گوید: “عمر دوم به عنوان واحد ذخیره انرژی. بنابراین ما یک راه حل دایره ای پایدار برای باتری های ولوو اتوبوس ارائه می دهیم. علاوه بر این ، این همکاری به این معنی است که می توانیم هزینه ای را به منبع درآمد مشتری تبدیل کنیم.”

توافق نامه جدید که اخیراً امضا شده است ، دارای دامنه جهانی است. تمام باتری هایی را که ولوو اتوبوس مسئول آنهاست در اتوبوس های برقی خود در سراسر جهان پوشش می دهد. تا به امروز بیشتر این اتوبوس ها را می توان در اروپا، اما انتظار می رود تعداد اتوبوس های برقی در سایر نقاط جهان نیز افزایش یابد.

هاکان آگنوال توضیح می دهد: “ما تقاضای پیوسته ای را برای اتوبوس های برقی از شهرهای سراسر جهان مشاهده می کنیم و از اوایل ورود به بازار اتوبوس های برقی ، تعداد باتری های استفاده شده قرار است افزایش یابد.”

انتظار می رود تقاضا برای واحدهای ذخیره انرژی محلی در آینده افزایش یابد. مهم نیست که ، یک واحد ذخیره انرژی زمینه جدیدی را برای ذخیره انرژی های تجدید پذیر فراهم می کند ، که می تواند برای تأمین قله های تقاضای برق استفاده شود. هرگونه مازاد را می توان فروخت ، مستقیماً به شبکه تحویل داد.

“یک واحد ذخیره انرژی مانند یک پاوربانک بزرگ است که به کاربر انعطاف پذیری قابل توجهی می دهد و می تواند به درآمدزایی کمک کند. ما می بینیم که بازار در حال رشد سریع در انواع مختلف خواص ، و همچنین برای ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در صنعت وجود دارد. همکاری ما با ولوو اتوبوس سهم ارزنده ای در توسعه زیرساخت های لازم برای ایجاد فراهم می کند. ”

اتوبوس های باتری لوپ و ولوو قبلاً در یک پروژه مشترک با Stena Fastigheter مشارکت داشته اند ، به موجب آن باتری های اتوبوس به عنوان واحد ذخیره انرژی برای تأمین برق منطقه مسکونی Fyrklövern در گوتنبرگ. برق ذخیره شده در این واحدها از صفحات خورشیدی نصب شده در پشت بام ساختمانهای آپارتمانی تأمین می شود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

یوآکیم کندالد
رئیس روابط رسانه ای اتوبوس های ولوو
تلفن: + 46-739-02-51-50 یا

یورگن آندرسون
مدیر روابط عمومی ، استنا متال
تلفن: + 46-10-445-2217

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به volvogroup.com/electromobility مراجعه کنید

گروه ولوو از طریق راه حل های حمل و نقل ، ارائه کامیون ها ، اتوبوس ها ، تجهیزات ساختمانی ، راه حل های قدرت برای برنامه های کاربردی دریایی و صنعتی ، تأمین مالی و خدماتی که باعث افزایش زمان و بهره وری مشتریان ما می شود ، باعث رونق می شود. گروه ولوو در سال 1927 تاسیس شد و متعهد به شکل گیری چشم انداز آینده حمل و نقل پایدار و راه حل های زیرساختی است. دفتر مرکزی گروه ولوو در گوتنبرگ ، سوئد، 104000 نفر اشتغال دارد و در بیش از 190 بازار به مشتریان خدمات ارائه می دهد. در سال 2019 ، فروش خالص در حدود بود 432 میلیارد کرون (40.5 میلیارد یورو) سهام ولوو در Nasdaq Stockholm ذکر شده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/ab-volvo/r/stena-gives-volvo-bus-battery-a-second-،،3202370

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE AB ولوو