استونریج توسط مجله IR برای بهترین روابط کلی با سرمایه گذاران توسط یک شرکت کوچک پوشیده افتخار یافت

“Stoneridge در چند سال گذشته متحول شده است و تیم ما افتخار می کند که این داستان را با خیابان به اشتراک بگذارد. این افتخار است که توسط تحلیلگران و سرمایه گذاران برای کار سخت ما شناخته شده است ، و در نهایت توسط مجله IR برای این جایزه ، “گفت Horvath.

در انتخاب برندگان جایزه ، مجله IR تحقیقات عمیقی در مورد شرکتهای تجاری عمومی انجام می دهد و از طریق یک نظرسنجی الکترونیکی و مصاحبه های تلفنی تحلیلگران و جامعه سرمایه گذاری را بکار می گیرد. داده ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند و شرکت هایی که بالاترین امتیاز را دارند ، لیست کوتاه دسته های جوایز را تشکیل می دهند. سرانجام ، نکات بیشتر مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد تا بهترین IR بر اساس بخش شناسایی شود.

استونریج در میان شش نامزد نهایی جوایز بهترین روابط عمومی با سرمایه گذاران (Small Cap) بر اساس طبقه بندی تحقیقات انتخاب شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Stoneridge ، لطفا به Stoneridge.com مراجعه کنید.

برای بارگیری در اینجا کلیک کنید مجله IR آرم برنده جایزه ایالات متحده 2020.

درباره Stoneridge، Inc.
استونریج ، شرکت ، دفتر مرکزی آن در نووی ، میشیگان، یک طراح و سازنده مستقل از قطعات مهندسی الکتریکی و الکترونیکی ، ماژول ها و سیستم های کاملاً مهندسی شده برای بازارهای خودرو ، وسایل نقلیه تجاری ، موتور سیکلت ، کشاورزی و خارج از بزرگراه است. اطلاعات بیشتر در مورد Stoneridge را می توان در Stoneridge.com یافت.

مخاطب:
متیو هوروات
مدیر اجرایی ، استراتژی شرکت و روابط سرمایه گذاران
[email protected]
+1.248.324.3883

کلی هاروی
مدیر روابط سرمایه گذار
[email protected]
1+ (248) 324-9823

منبع Stoneridge، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.stoneridge.com