اسکات گان ، معاون ارشد امور شرکت های بزرگ IGT ، به تالار مشاهیر صنعت لاتاری راه یافت

“درک اینکه چگونه دولت ها به طور موثر مشاغل قرعه کشی را مدیریت و رشد می دهند ، نیاز به تجربه ، استعداد ، ایجاد رابطه و اعتماد دارد” گفت مارکو سالا، مدیر عامل IGT. اسکات گان مهارت در جهت یابی به فضای سیاسی در یک ایالت یا کشور به وی امکان می دهد تا با سیاست گذاران عمومی و مشتریان همکاری کند تا از نوآوری در قرعه کشی و بهترین روش هایی که ایجاد درآمد برای اهداف خوب را تضمین می کند ، پشتیبانی کند. رهبری اسکات تأثیرات ماندگاری در صنعت جهانی قرعه کشی برجای گذاشته است و ما به طور فوق العاده ای به موفقیت وی به عنوان یک عضو تالار مشاهیر صنعت لاتاری افتخار می کنیم. “

“من واقعاً فروتن و مفتخرم که با عضویت در تالار مشاهیر صنعت لاتاری شناخته شده ام و با این همه همتای با استعداد در این صنعت کار می کنم.” گفت گان. “در طول 25 سال گذشته ، من این امتیاز بزرگ را داشته ام که در کنار همکاران استثنایی خود با مشتریان قرعه کشی و همچنین قانون گذاران و نهادهای نظارتی در سراسر جهان کار کنم تا به شکل گیری حال و آینده صنعت قرعه کشی کمک کنم.”

تالار مشاهیر صنعت لاتاری توسط PGRI در سال 2005 تاسیس شد به عنوان وسیله ای برای تکریم کسانی که بیشترین تلاش خود را برای موفقیت در صنعت لاتاری انجام داده اند. عضویت برای افراد حرفه ای در قرعه کشی اختصاص داده شده است که در طول زندگی حرفه ای خود برتری و یکپارچگی را ارتقا داده اند. هر سال ، افراد ناآرام سابق کاندیداهای نهایی را معرفی و به آنها رأی می دهند.

گن در نقش فعلی خود ، مسئول امور عمومی IGT مربوط به استراتژی روابط دولت است و در جهت دهی و تسهیل روابط دولت و مشارکت عمومی برای پیشبرد منافع تجاری جهانی برای واحدهای تجاری شرکت لاتاری و بازی شرکت نقش اساسی دارد.

از زمان پیوستن به سلف GTGH IGT در سال 1994 ، گان سمت هایی در زمینه فروش ، توسعه تجارت ، روابط دولت و عملیات جهانی داشته است. اسکات ضمن هدایت عملیات GTECH کالیفرنیا ، موفق به تبدیل موفق سیستم مرکزی قرعه کشی شد ، از گسترش عمده خرده فروشی پشتیبانی کرد ، در راه اندازی Mega Millions کمک کرد و در سال 2010 با قرار دادن یک قانون اساسی در خط پایان ، با موفقیت انعطاف پذیری پرداخت جایزه را به قانون تزریق کرد. . در نتیجه ، درآمد سالانه قرعه کشی حمایت از آموزش در کالیفرنیا از زمان تصویب آن به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

پیش از نقش فعلی ، گان معاون ارشد روابط جهانی دولت و توسعه تجارت قرعه کشی آمریکای شمالی ، نظارت بر استراتژی روابط دولت در سراسر جهان و مدیریت شبکه جهانی منابع روابط دولت این شرکت و همچنین پیگیری فرصت های بازار بخش عمومی برای شرکت های مختلف شرکت بود. خطوط تجاری در آمریکای شمالی.

گان دارای مدرک لیسانس در رشته اقتصاد سیاسی از دانشگاه تولان که در نیواورلئان ، لا. او در IGT کار می کند ایالت واشنگتن. دفتر و اقامت در اسکندریه ، وا. با همسر و چهار دخترش.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به Facebook در facebook.com/IGT بروید ، ما را در توییتر twitter.com/IGTnews دنبال کنید ، یا فیلم های IGT را در YouTube در youtube.com/igt تماشا کنید.

درباره IGT
IGT (NYSE: IGT) رهبر جهانی در بازی است. ما تجربه های سرگرم کننده و مسئولیت پذیر بازی را برای بازیکنان در تمام کانال ها و بخش های تنظیم شده از دستگاه های بازی و قرعه کشی گرفته تا شرط بندی ورزشی و دیجیتال برای بازیکنان ارائه می دهیم. با استفاده از انبوه محتوای جذاب ، سرمایه گذاری قابل توجه در نوآوری ، بینش بازیکنان ، تخصص عملیاتی و فناوری پیشرفته ، راه حل های ما تجربیات بی نظیر بازی را ارائه می دهد که بازیکنان را درگیر می کند و باعث رشد می شود. ما در بیش از 100 کشور در سراسر جهان حضور محلی و روابط مستقلی با دولت ها و نهادهای نظارتی داریم و با رعایت بالاترین استانداردهای خدمات ، صداقت و مسئولیت ارزش ایجاد می کنیم. IGT تقریباً 12000 کارمند دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.igt.com مراجعه کنید.

مخاطب:
فیل اوشونسی، ارتباطات جهانی ، رایگان در ایالات متحده /کانادا +1 (844) IGT-7452 ؛ خارج از ایالات متحدهکانادا 1+ (401) 392-7452
فرانچسکو لوتی، +39 3485475493؛ برای سوالات رسانه های ایتالیا
جیمز هرلی، روابط سرمایه گذاران ، 1+ (401) 392-7190

© 2020 IGT

علائم تجاری و / یا علائم خدماتی مورد استفاده در اینجا یا علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده IGT ، شرکت های وابسته یا مجوز دهنده های آن است.

SOURCE International Game Technology PLC

لینک های مربوطه

http://www.igt.com