الكتریفیك آمریكا ساختار جدید قیمت گذاری را با قیمت كیلووات ساعت در 23 ایالت و منطقه كلمبیا معرفی می كند. نرخ های کاهش یافته برای ایالات متحده با قیمت گذاری مبتنی بر دقیقه

رستون ، وا، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Electrify America امروز ساختار قیمت گذاری جدیدی را ارائه داده است که برای تهیه صاحبان خودروهای الکتریکی (EV) با نرخ سازگار و شفاف در سراسر شبکه شارژ سریع برند خنثی عمومی طراحی شده است.

در حال حاضر مشتریان در بیشتر موارد نرخ های رقابتی تر و پس انداز کلی را تجربه خواهند کرد زیرا اکنون Electrify America بسته به ایالتی که شارژ می شود قیمت گذاری کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) را ارائه می دهد. بعلاوه ، کلیه هزینه های جلسه حذف شده است.

کیلووات ساعت قیمت – نرخ پایین تر 0.31 دلار سنت در هر کیلووات ساعت پیوند به نقشه

الكتریفیك آمریكا در 23 ایالت بعلاوه ایالت متحده از مشتریان خود هزینه می گیرد منطقه کلمبیا توسط کیلووات ساعت. این به روزرسانی نشان دهنده ترجیح روزافزون رانندگان EV برای قیمت گذاری کیلووات ساعت است که با توجه به مقدار انرژی که برای شارژ وسیله نقلیه خود استفاده می کنند ، مانند قیمت پمپ بنزین به ازای هر گالن ، به مشتریان هزینه می دهد. بیش از 78 درصد شارژ شبکه Electrify America در ایالاتی انجام می شود که قیمت گذاری کیلووات ساعت در آن اجرا می شود. نرخ ها از ابتدا شروع می شود 0.31 دلار در هر کیلووات ساعت. برای جزئیات کامل ، به electrifyamerica.com/pricing مراجعه کنید.

در ایالت های باقیمانده که این شرکت در آن فعالیت می کند ، Electrify America همچنان به ارائه قیمت گذاری در هر دقیقه با مشتریانی که برای شارژ هزینه می کنند ، می پردازد. این شبکه در حال معرفی یک ساختار قیمت گذاری ساده در هر دقیقه با دو سطح توان و نرخ های هر دقیقه کاهش یافته در سطح جهانی است که جایگزین قیمت قبلی سطح سه طبقه قبلی می شود. نرخ ها از پایین شروع می شوند 0.12 دلار در هر دقیقه

ساده ترین راه برای دستیابی به این قیمت های رقابتی جدید ، بارگیری برنامه تلفن همراه Electrify America است که شارژ با Electrify America را آسان تر می کند. رانندگان EV می توانند یک ایستگاه شارژ پیدا کنند ، تعداد شارژرهای موجود را شناسایی کنند ، جلسه شارژ را شروع کرده و روند پیشرفت آن را پیگیری کنند – همه اینها از طریق برنامه تلفن همراه است.

اطلاعات کامل قیمت گذاری در ElectrifyAmerica.com/pricing و در برنامه تلفن همراه Electrify America در دسترس است.

“الكتریفیك آمریكا به نظرات صاحبان وسایل نقلیه الكتریكی ، مشتریان بالقوه و مدافعان صنعت دیرینه گوش فرا داده است. در نتیجه ما ساختار جدید قیمت گذاری ایجاد كرده ایم كه منصفانه ، سازگار بوده و افزایش تقاضای مشتری برای قیمت گذاری كیلووات ساعت را تشخیص می دهد.” جیووانی پالازو، رئیس جمهور و مدیر اجرایی Electrify America. “با قیمت گذاری جدید ، ما یک تجربه شارژ ساده را ارائه می دهیم که به مشتریان جدید و موجود نشان می دهد داشتن یک EV آسان است.”

Electrify America به عنوان بزرگترین شبکه باز شارژ سریع DC در ایالات متحده ، متعهد به ارائه ساختار قیمت گذاری ساده و شفاف است که به رانندگان امکان می دهد از تجربه شارژ خود اطمینان داشته و از آن راضی باشند. خارج از قیمت های جدید ، مشتریان از همان حق بیمه و تجربه شارژ راحت در بیش از 470 ایستگاه شارژ Electrify America با بیش از 2000 شارژر سریع DC برخوردار خواهند شد.

Electrify America همچنان به گسترش شبکه عمومی شارژرهای فوق سریع خود با هدف نصب یا تولید تقریباً 800 سایت ایستگاه شارژ با حدود 3500 شارژر توسط دسامبر 2021.

درباره الكتریفیك آمریكا

Electrify America LLC ، بزرگترین شبکه باز شارژ سریع DC در ایالات متحده ، در حال سرمایه گذاری است 2 میلیارد دلار بیش از 10 سال در زیرساخت وسایل نقلیه انتشار صفر (ZEV) ، آموزش و دسترسی. این سرمایه گذاری میلیون ها آمریکایی را قادر خواهد ساخت تا مزایای رانندگی الکتریکی را کشف کرده و از ایجاد شبکه ای در سراسر کشور از شارژرهای محل کار ، اجتماع و بزرگراه ها که راحت و قابل اعتماد هستند ، پشتیبانی کنند. Electrify America انتظار دارد كه حدود 800 ایستگاه شارژ كلی با حدود 3500 شارژر سریع DC را نصب و یا در دست ساخت داشته باشد دسامبر 2021. در این دوره ، شرکت در حال توسعه به 29 مترو و 45 ایالت ، از جمله دو مسیر بین کشوری خواهد بود ، و تعهد خود را برای حمایت از افزایش پذیرش ZEV با یک شبکه جامع ، پیشرفته از نظر تکنولوژی و مشتری پسند ارائه می دهد. خانه برق آمریکا را برق بزنید® راه حل های شارژ خانگی را با گزینه های نصب انعطاف پذیر برای مصرف کنندگان ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به www.electrifyamerica.com و media.electrifyamerica.com مراجعه کنید.

SOURCE Electrify America، LLC

لینک های مربوطه

http://www.electrifyamerica.com