انتشارات Pioneer GHGSat 30 میلیون دلار در بودجه سری B تأمین می کند

مونترال، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – GHGSat ، رهبر جهانی در نظارت بر گازهای گلخانه ای با وضوح بالا از فضا ، امروز اعلام کرد که اولین بخش مالی بودجه سری B را با موفقیت به پایان رسانده است ، 30 میلیون آمریکا و بیش از دو برابر کل مبلغ جمع آوری شده از زمان تأسیس GHGSat به بیش از دو برابر 55 میلیون دلار آمریکا. این آخرین بودجه مسیر رشد شرکت را تضمین کرده و آن را قادر می سازد ساخت ناوگان بی نظیر انتشار ماهواره ها و انتشار تجزیه و تحلیل در بازارهای اصلی را تسریع کند.

شرکت کنندگان در بخش سرمایه گذاری تحت هدایت دولت Québec’s Investissement Québec همچنین شامل OGCI Climate Investments ، بانک توسعه تجارت کانادا، Fonds de solidarité des travailleurs du Québec (FSTQ) ، Space Angels و Schlumberger.

بودجه اضافی از ساخت و پرتاب سه ماهواره با وضوح بالا به علاوه یک سنسور مبتنی بر فناوری فضایی شرکت پشتیبانی می کند اما برای استفاده در هواپیما طراحی شده است. همچنین GHGSat را قادر می سازد تا قابلیت تجزیه و تحلیل خود را در سال 2006 گسترش دهد کانادا و یک مرکز اطلاعاتی جهانی جدید در انگلستان افتتاح کنید. این به استثنای انتشار گلخانه های ساخته شده توسط انسان در سرزمین های سراسر جهان بررسی خواهد شد آمریکای شمالی.

GHGSat تنها شرکت کنترل کننده میزان انتشار است که دارای ماهواره های خاص خود است. با استفاده از فناوری اختراع شده ، ماهواره های GHGSat می توانند میزان انتشار گاز متان را از منابع 100 برابر کوچکتر از هر سیستم دیگر و با وضوح 100 برابر بیشتر از آن سیستم ها تشخیص دهند. این بدان معناست که GHGSat می تواند انتشار متان از منابع نقطه ای به اندازه چاه های نفت و گاز را شناسایی و شناسایی کند. هیچ اپراتور تجاری یا سازمان فضایی با بودجه دولتی نمی تواند این کار را انجام دهد.

با آگاهی از تأثیرات متان ، تقاضا برای نظارت دقیق و مقرون به صرفه در حال افزایش است. این یک پتانسیل گرم شدن کره زمین است. 84 برابر بیشتر از دی اکسیدکربن در طول 20 سال و مسئول c.25٪ گرم شدن کره زمین توسط انسان است. با این حال ، این منبع همچنین یک منبع بالقوه ارزشمند است که می تواند برای تأمین انرژی مورد استفاده قرار گیرد. داده ها و تجزیه و تحلیل های مبتنی بر فضا GHGSat تنظیم کننده ها و بخش هایی مانند نفت و گاز ، مدیریت پسماند ، معدن ، انرژی و کشاورزی را قادر می سازد تا میزان انتشار را به درستی ارزیابی و ردیابی کند و برای مقابله با انتشار گازهای گلخانه ای اقدامات سریع انجام دهد.

پیر فیتزگیبن، وزیر اقتصاد و توسعه توضیح می دهد:

“کبک می تواند به رشد صنعت فضایی خود ، از جمله بخش هوافضا پویا ، که در آن شرکت های جدید و نوآورانه مانند GHGSat در سطح جهانی اثر می کنند ، اعتماد کنند. این سرمایه گذاری نشان دهنده تعهد دولت کبک به صادرات تخصص مهندسی ما و کمک به انتقال به سمت اقتصاد سبزتر. GHGSat یک راه حل نوآورانه با دقت بالا ارائه می دهد که امکان شناسایی انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر جهان را فراهم می کند. دولت از پروژه های آینده نگر مانند GHGSat پشتیبانی می کند زیرا این فرصت ها برای اقتصاد و محیط زیست مفید است. “

“صنعت هوافضای کبک که بین المللی شناخته شده است ، تخصص منحصر به فردی را ارائه می دهد. برای حفظ موقعیت ما به عنوان رهبران جهانی ، Investissement Québec پروژه های جدید امیدوار کننده مانند GHGSat را تأیید می کند. این تعامل انعکاس کاملی از مأموریت Investissement Québec است: کمک به حفظ یک صنعت هوافضا قوی ، ارتقا investment سرمایه گذاری فرصت ها در کبک و از توسعه اقتصاد کم کربن حمایت می کنند ” گای لوبلانک، رئیس جمهور و مدیر عامل Investissement کبک.

این سرمایه گذاری مقدم بر پرتاب موفقیت آمیز ماهواره دوم شرکت ، “آیریس” است 2 سپتامبر 2020 و به معنی GHGSat اکنون می تواند استقرار بقیه صورت فلکی خود را سریع پیگیری کند. ماهواره سوم با نام “هوگو” در حال آزمایش نهایی است و قرار است تا پایان سال پرتاب شود و در دو سال آینده پرتاب های بعدی دنبال شود.

استفان ژرمن، مدیر عامل ، GHGSat گفت:

“موفقیت این دور بر پایه مشارکت مداوم بنا شده و ما از سرمایه گذاران خود برای اشتیاق و اعتماد به GHGSat تشکر می کنیم. با وجود همه گیری جهانی جهانی و عقب ماندگی های اقتصادی مرتبط ، ما همچنان شاهد تقاضای روزافزون از بازارهای هدف خود هستیم. تیم ما کاملا درگیر است در سراسر جهان و متمرکز بر ارائه راه حل های جهانی نظارت بر انتشار برای مشتریان ما. “

برای اطلاعات بیشتر ، مصاحبه ها و تصاویر لطفا با ما تماس بگیرید

[email protected] یا [email protected]

یادداشت برای سردبیران

GHGSat از ماهواره ها و سنسورهای هواپیمای خود برای اندازه گیری انتشار گازهای گلخانه ای به طور مستقیم از سایت های صنعتی استفاده می کند. ارائه بینش عملی برای مشاغل ، دولت ها و نهادهای نظارتی. GHGSat با استفاده از فناوری سنجش از راه دور و اختراع اختصاصی ، تصمیم گیری استراتژیک را از طریق نظارت و تجزیه و تحلیل خدمات ، با دقت بهتر ، با تکرار بیشتر و با کسری از هزینه سایر فناوری ها امکان پذیر می کند. www.ghgsat.com

تصاویر مرتبط

ghgsat-series-b.jpg
GHGSat سری B
بالا بردن 30 میلیون دلار آمریکا، GHGSat با سرعت بخشیدن به ساخت # ماهواره انتشارات و خدمات تحلیلی ، بودجه سری B tranche 1 را با موفقیت به پایان رساند.

لینک های مربوطه

GHGSat ماهواره پرتاب ، 3 سپتامبر 2020

منبع GHGSat

لینک های مربوطه

http://www.ghgsat.com