انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی باعث می شود آمریکا برای نجات هزاران زندگی ، از هزینه های بهداشتی میلیاردها صرفه جویی کند

شیکاگو، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تغییرات آب و هوایی سلامت همه آمریکایی ها را تهدید می کند و تقریبا نیمی از آمریکایی ها با هوای ناسالم زندگی می کنند و نفس می کشند. بخش حمل و نقل یکی از عوامل اصلی در ایجاد تغییرات آب و هوایی و آلودگی هوا است و گزارش جدید انجمن ریه آمریکا نشان می دهد که انتقال گسترده به اتومبیل های برقی ، اتوبوس و کامیون ها – که به طور فزاینده ای توسط انرژی تجدید پذیر تمیز و غیر احتراق تأمین می شوند – به نفع آن خواهد بود. زندگی و سلامتی آمریکایی ها در سراسر کشور.

گزارش “جاده به هوای پاک” مزایای گسترده انتقال به بخش حمل و نقل الکتریکی طی دهه های آینده ، اجتناب از حدود 6،300 مرگ زودرس و جلوگیری از بیش از 93،000 حمله آسم و 416،000 روز کاری از دست رفته در سال بر اساس کاهش انتشار در سال 2050 را بیان می کند. این مزایای بهداشت عمومی بیش از حد ارزیابی می شود 72 میلیارد دلار بر اساس کاهش آلودگی در سال 2050. انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی همچنین با جلوگیری از تأثیرات آب و هوایی که تا 113 میلیارد دلار در سال 2050. منافع اقتصادی ذکر شده در این گزارش می تواند آغازی برای انتقال شبکه برق به انرژی تجدیدپذیر تمیز کننده بدون احتراق و توسعه فن آوری های جدید خودروهای الکتریکی باشد که باعث ایجاد نوآوری بیشتر و حمایت از مشاغل سبز شود.

رئیس و مدیرعامل انجمن ریه آمریکا گفت: “آمریكا از انتقال هوای تمیز به وسایل نقلیه الكتریكی سود می برد.” هارولد ویمر. “وسایل نقلیه الکتریکی به معنای انتشار صفر از اتومبیل ها ، اتوبوس ها و کامیون ها ، ترجمه به هوای پاک تر و سلامت بهتر برای همه آمریکایی ها است. چنین انتقال همچنین می تواند به مقابله با شرایط اضطراری آب و هوا کمک کند ، که سلامتی و آینده همه آمریکایی های امروز را تهدید می کند.”

10 منطقه برتر مترو که “جاده به هوای پاک” می یابد بیشترین بهره را از انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی در سال 2050 می برد شامل:

1

لس آنجلس ، کالیفرنیا

5

دالاس، تگزاس

9

میامی ، فلوریدا

2

شهر نیویورک ، نیویورک

6

ایالت واشنگتن.

10

فیلادلفیا ، پنسیلوانیا

3

سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا.

7

سان دیگو ، کالیفرنیا.4

شیکاگو ، بیماری

8

هیوستون، تگزاستغییرات آب و هوایی ، سلامتی همه آمریکایی ها را از آتش سوزی و طوفان های شدید گرفته تا بدتر شدن آلودگی هوا تهدید می کند. و کیفیت پایین هوا ناشی از آلودگی حمل و نقل به طیف وسیعی از تأثیرات منفی سلامتی ، از جمله حملات آسم در کودکان ، اختلال در عملکرد و رشد ریه ، سرطان ریه ، حملات قلبی و سکته های مغزی و مرگ زودرس کمک می کند. همانطور که در گزارش سالانه “وضعیت هوا” انجمن ریه نشان داده شده است ، جوامع کم درآمد و جوامع رنگی بطور نامتناسبی تحت تأثیر کیفیت بد هوا قرار می گیرند.

“همه لیاقت تنفس هوای پاک و سالم را در محل زندگی ، کار و بازی خود دارند. انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی به نفع همه خواهد بود ، از کودکان سوار بر اتوبوس مدرسه ، مسافران روزانه و مسافران سوار ترانزیت گرفته تا رانندگان کامیون و ساکنان نزدیک جاده های شلوغ ، مراکز توزیع انبار و دیگر نقاط دیزلی “، ویمر گفت. “جوامع کم درآمد و جوامع رنگی معمولاً بیشتر در معرض آلودگی حمل و نقل قرار می گیرند ، نه فقط از طریق لوله های انتهایی بلکه از کل فرآیند استخراج ، تصفیه و انتقال سوخت های فسیلی. با دور شدن از این سیستم به وسایل نقلیه الکتریکی که از انرژی پاک استفاده می کنند ، ما می توانیم سلامت و آینده کشورمان را متحول کنیم. “

دستیابی به این مزایای عمده برای سلامتی و آب و هوای ما به رهبری و سرمایه گذاری اختصاصی و پایدار در تمام سطوح دولت نیاز دارد و به آموزش و تعامل عمومی نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی هوای پاک را برای همه فراهم می کند. انجمن ریه همه آمریکایی ها را تشویق می کند تا در حمایت از انتقال مهم به وسایل نقلیه الکتریکی ، دادخواست ای را به فرمانداران ایالت امضا کنند ایالات متحده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزارش “راه هوای پاک” به Lung.org/clean-air/electric-vehicle-report مراجعه کنید. روزنامه نگارانی که می خواهند با یک سیاستگذار یا یک متخصص پزشکی در مورد مزایای انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی و اثرات بهداشتی ناشی از آلودگی هوا یا تغییرات آب و هوایی صحبت کنند ، استفانی گلدینا در [email protected] یا 312-801-7629.

درباره انجمن ریه آمریکا
انجمن ریه آمریکا پیشروترین سازمانی است که با بهبود سلامت ریه و پیشگیری از بیماری های ریوی از طریق آموزش ، حمایت و تحقیقات ، برای نجات جان مردم تلاش می کند. کار انجمن ریه آمریکا بر چهار ضرورت استراتژیک متمرکز شده است: شکست سرطان ریه. هوای پاک را برای همه قهرمان کنید. برای بهبود کیفیت زندگی برای مبتلایان به بیماری ریوی و خانواده های آنها. و ایجاد آینده ای بدون دخانیات. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انجمن ریه آمریکا ، دارنده امتیاز 4 ستاره مورد علاقه Charity Navigator و Gold-Level GuideStar Member یا برای حمایت از کاری که انجام می دهد ، با شماره 1-800-LUNGUSA (1-800-586-) تماس بگیرید 4872) یا به سایت Lung.org مراجعه کنید.

مخاطب: استفانی گلدینا | انجمن ریه آمریکا
P: 312-801-7629 E: [email protected]

انجمن ریه های آمریکا • 55 W. Wacker Drive، Suite 1150 • شیکاگو ، ایالت IL 60601
1331 Ave Pennsylvania. NW، Ste. 1425 شمالی • ایالت واشنگتن. 20004
1-800-LUNGUSA (1-800-586-4872) Lung.org

SOURCE انجمن ریه آمریکا

لینک های مربوطه

ریه.org