انجمن ملی مدیران پارک ایالتی افسران جدیدی را نام می برد

LITTLE ROCK ، ارک.، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – انجمن ملی مدیران پارک های ایالتی (NASPD) یک تیم رهبری جدید را برای کمک به هدایت سازمان به آینده معرفی کرده است.

مدیر پارک های ایالتی آرکانزاس گرادی اسپان رئیس جدید NASPD است ، در حالی که مدیر بخش پارک ها و مسیرهای مینه سوتا رودهای اریکا به عنوان معاون رئیس جمهور خدمت می کند و جمع آوری لیزا، مدیر پارک ها و تفریحات اورگان ، دوره خود را به عنوان دبیر آغاز می کند.

NASPD از مدیران پارک های ایالتی در هر 50 ایالت تشکیل شده است. بیش از 10200 پارک دولتی وجود دارد که بیش از 18.5 میلیون هکتار را تحت پوشش قرار داده است. سالانه بیش از 740 میلیون نفر از پارک های ایالتی آمریکا بازدید می کنند و تأثیر اقتصادی سالانه ای را برای جوامع محلی بیشتر از سال ایجاد می کنند 20 میلیارد دلار.

Spann کارمند 27 ساله ایالتی پارک های آرکانزاس است ، که از سال 2016 به عنوان مدیر آن خدمت کرده است. پس از دریافت مدرک مدیریت پارک ها از دانشگاه ایالتی هندرسون در سال 1984 ، او به عنوان افسر اطلاعات تاکتیکی نظامی و ضد جاسوسی 9 سال در ارتش ایالات متحده خدمت کرد.

اسپان گفت: “رئیس بودن NASPD در این زمان ، وقتی بسیاری از مردم در حال كشف پارک های ایالتی هستند ، واقعاً الهام بخش است.” “میلیون ها میهمان روزانه از پارک های ایالتی کشورمان برای تجربه تفریح ​​در فضای باز بازدید می کنند ، که این امر کیفیت زندگی همه آمریکایی ها را تحت تأثیر قرار می دهد.”

اسپن تصویب قانون Great America Outdoors Act (توافقنامه بزرگ خارج از منزل آمریکا) را یک موفقیت بزرگ در زمینه تفریح ​​در فضای باز خواند. قانون جدید پیش بینی خواهد کرد 9.5 میلیارد دلار در بودجه اضافی برای پارکهای ملی ، پناهگاههای حیات وحش و جنگلها که به نفع پارکهای ایالتی در سراسر کشور نیز خواهد بود.

اسپان گفت: “قانون بزرگ فضای باز آمریکا مهمترین تعهد بیش از یک قرن گذشته برای محافظت از مهمترین منابع طبیعی ، فرهنگی و تفریحی ملت ما به نفع این و نسلهای آینده است.”

ریورز به عنوان مدیر این شرکت فعالیت کرده است مینه سوتا بخش پارکها و مسیرهای پیاده روی از سال 2014 و کمک به توسعه طرح جامع جدیدترین پارک ایالتی این ایالت ، پارک ایالتی دریاچه ورمیلیون. او دکترای خود را دارد. در زیست شناسی حفاظت از دانشگاه مینه سوتا.

سامپشن در سال 2014 به عنوان مدیر بخش پارک ها و تفریحات اورگان منصوب شد و اولین زنی شد که در این نقش حضور داشت.

گفت: “ما خوشبختانه رهبران بسیار قوی و باتجربه ای داریم که راهنمای استراتژیک NASPD را ارائه می دهند.” لوئیس لدفورد، مدیر اجرایی NASPD. “گردی ، اریکا و لیزا در بین هم سن و سالان خود بسیار مورد احترام هستند و به ارتقا the نمایه سازمان ما و اهمیت پارک های ایالتی در زندگی آمریکایی کمک می کنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های تفریحی در پارک های ایالتی در هر 50 ایالت ، به www.stateparks.org مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر:
لوئیس لدفورد، مدیر اجرایی NASPD
919-218-9222
[email protected]

تصاویر مرتبط

americas-state-parks.png
پارک های ایالتی آمریکا

grady-spann.jpg
گرادی اسپان

رودخانه های اریکا. jpeg
رودهای اریکا

lisa-sumption.jpg
جمع آوری لیزا

SOURCE انجمن ملی مدیران پارک ایالتی