اولین برنامه برنامه موبایل “Know & Go” برای کارمندان در 2021 Ram 1500 TRX

امروز Ram Trucks اعلام کرد 2021 Ram 1500 TRX اولین وسیله نقلیه FCA است که از برنامه جدید موبایل Know & Go برخوردار است. این برنامه که توسط گروهی از کارمندان FCA در اولین “Pitch Night” شرکت تهیه شده و بعداً توسط آنها ساخته شده است ، تجربه ای همه جانبه را برای مشتریانی که می خواهند درباره وسیله نقلیه خود بیشتر بدانند ، ارائه می دهد.

وی گفت: “ما برنامه Know & Go را به عنوان راهی برای تعامل و یادگیری مشتریان با وسایل نقلیه خود در طول چرخه حیات مالکیت و تجارب شخصی ایجاد کردیم.” کارولینا هریس، مدیر ویژگی نوآوری – FCA ، و خالق مشترک Know & Go.

برنامه تلفن همراه Know & Go از طریق فروشگاه برنامه ترجیحی مشتری در دسترس خواهد بود. پس از خرید وسیله نقلیه ، مشتریان توانایی بارگیری برنامه را دارند.

“با داشتن تمام مطالب موجود در 2021 Ram 1500 TRX ، برنامه موبایل Know & Go بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های جدید را نشان می دهد که مشتریان ما به روشی خلاقانه ، هیجان انگیز و جذاب از آن بهره مند خواهند شد.” میمی نگوین، مدیر برنامه سیستم های پیشرانه ، توسعه محصول – FCA و خالق مشترک Know & Go.

برنامه موبایل Know & Go از دوربین بر روی تلفن هوشمند استفاده می کند و واقعیت افزوده را برای مشاهده ویژگی های خودرو در خود جای داده است. کافی است دوربین را به قسمتی از وسیله نقلیه که می خواهید بیشتر بدانید نشان دهید و نام و توضیحات روی تصویر قرار می گیرد. Know & Go به شما امکان می دهد تا مشتریان در مورد همه وسایل نقلیه خود در یک برنامه تلفن همراه با کاربرد آسان اطلاعات کسب کنند.

ویژگی های برنامه موبایل Know & Go شامل موارد زیر است:

 • واقعیت افزوده کشف ویژگی ها
 • کشف خود ویژگیها
 • اعلان ها را از ویژگی های کشف نشده فشار دهید
 • نمای کلی ویژگی ها و نحوه ویدئوها
 • صفحات دستی مالک ویژه

مشتریان 2021 Ram 1500 TRX اولین کسی هستند که این برنامه جدید تلفن همراه را قبل از اینکه در سایر وسایل نقلیه FCA در دسترس باشد ، تجربه می کنند.

Pitch Night کارمندان را درگیر ایجاد ایده های جدید اتصال و سرگرمی می کند
تیم های نوآوری FCA با قرض گرفتن از یک قالب آشنای نمایش تلویزیونی ، اولین برنامه “Pitch Night” را در ماه ژوئن برگزار کردند و کارمندان را در ایجاد ، توسعه و ارائه ایده های جدید برای اتصال و سرگرمی و سرگرمی مشغول کردند. بیش از 500 ایده با خلاقیت “آسمان حد است” ارسال شده است.

رأی گیری آنلاین به کارمندان اجازه می دهد 500 ایده اصلی را برای رسیدن به دور بعدی از 50 ایده کم کنند. رهبری با محوریت موضوع ، 14 ایده برتر را از میان 50 ایده باقیمانده انتخاب کرد. مربیان و اسپانسرهای اجرایی اختصاص داده شده به فینالیست ها برای کمک به راهنمایی برای توسعه نمونه اولیه و تنظیم دقیق “زمین” در حالی که آماده می شوند ایده های خود را به هیئت داوران ، از جمله مدیر اجرایی FCA مایک مانلی، مدیر ارشد عملیاتی مارک استوارت و چندین عضو تیم رهبری اجرایی.

در نهایت ، برنامه تلفن همراه Know & Go به دلیل اصالت ، امکان سنجی ، قابلیت دوام و مطلوبیت ، به عنوان برنده برتر انتخاب شد. از آن زمان ، هریس و نگوین با تیم های متقابل همکاری کردند تا ایده خود را از مفهوم به واقعیت تبدیل کنند.

مارک کامیون رام
در سال 2009 ، مارک Ram Truck به عنوان یک بخش مستقل ، با هدف تأمین خواسته های خریداران کامیون و تحویل خودروهای با کیفیت معیار ، راه اندازی شد. مارک Ram با مجموعه ای کامل از کامیون ها ، کامیون شاسی Ram 1500 ، 2500/3500 Heavy Duty ، 3500/4500/5500 Chassis Cab ، ProMaster و ProMaster City ، کامیون هایی را می سازد که کارهای سخت را انجام می دهد و خانواده هایی را که باید به آنجا بروند.

رام همچنان از رقابت بهتر عمل می کند و معیارهای زیر را تعیین می کند:

 • اولین گشتاور 1000 پوند بر فوت را با کامینز توربو دیزل تقسیم کنید
 • ظرفیت یدک کش 35100 پوند. با رم 3500
 • محموله 7،680 پوندی با رم 3500
 • لوکس ترین: Ram Limited با چوب واقعی ، چرم واقعی و صفحه نمایش لمسی 12 اینچی Uconnect
 • بهترین سواری و هندلینگ با سیستم تعلیق هوای عقب عقب و سطح اتوماتیک با سیم پیچ لینک
 • بیشتر فضای داخلی با Ram Mega Cab
 • با توانایی ترین وانت آفرود در اندازه کامل – Ram Power Wagon
 • برنده جایزه ترین کامیون سبک در آمریکا
 • بالاترین وفاداری مالک به هر وانت نیم تنی
 • طی 30 سال گذشته ، Ram بالاترین درصد وانت هایی را دارد که هنوز در جاده هستند

Ram بخشی از نمونه کارها مارک های ارائه شده توسط خودروساز جهانی فیات کرایسلر اتومبیل است. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به سایت www.fcagroup.com مراجعه کنید.

اخبار و فیلم Ram و FCA را در زیر دنبال کنید:
وبلاگ شرکت: http://blog.fcanorthamerica.com
وب سایت رسانه: http://media.fcanorthamerica.com
مارک Ram Truck: www.ramtrucks.com
وبلاگ Ram Zone: http://blog.ramtrucks.com
فیس بوک: www.facebook.com/RamTrucks و https://www.facebook.com/FiatChrysler.NorthAmerica/
اینستاگرام: www.instagram.com/ramtrucks و www.instagram.com/FiatChrysler_NA
توییتر: www.twitter.com/RamTrucks و www.twitter.com/FiatChrysler_NA
یوتیوب: www.youtube.com/RamTrucks و www.youtube.com/fcanorthamerica

منبع FCA

لینک های مربوطه

https://www.fcagroup.com