اولیویا تروی به عنوان معاون رئیس استراتژی ، سیاست و برنامه ها به دفتر ملی جرائم بیمه پیوست

اخیراً ، ترو در دفتر معاون رئیس جمهور خدمت کرد ایالات متحده به عنوان مشاور امنیت داخلی و ضد تروریسم معاون رئیس جمهور پنس. وی در این نقش بر پیگیری تهدیدات امنیتی داخلی و بین المللی قریب الوقوع ، حوادث بلایای طبیعی و مدیریت تصمیمات و سیاست های پیچیده سیاست ها و واکنش به حوادث گسترده بحران پیش روی مردم متمرکز بود. پیش از این ، وی در دفتر اطلاعات و تجزیه و تحلیل در وزارت امنیت داخلی به عنوان رئیس استراتژی ، سیاست و برنامه ها خدمت می کرد.

“اولیویا یک مجری مدیریت ریسک و امنیت ملی و وکیل با 20 سال سابقه خدمات دولتی و بخش خصوصی است که دارای نقش رهبری در جامعه اطلاعاتی و بخش های امنیت ملی است. تجربه و مهارت های رهبری او سرمایه NICB و ما خواهد بود عضویت ، “رئیس و مدیر عامل NICB گفت دیوید گلاوه.

Troye دارای تجربه گسترده ای در خدمت در ستاد رهبری وزارت امنیت داخلی ، وزارت دفاع ، مرکز ملی ضد تروریسم ، وزارت انرژی ، و همچنین در بخش خصوصی برای سازمان هایی مانند اتاق بازرگانی ایالات متحده و General Dynamics است. فناوری اطلاعات.

گلاوه گفت: “او ابتکارات استراتژیک ، سیاسی و عملیاتی متعددی را در عرصه امنیت ملی تألیف کرده است که بر امنیت داخلی و مقابله با تهدیدات فراملی و ضد تروریستی متمرکز شده است.” “من اطمینان دارم که این مهارت به صنعت بیمه تبدیل می شود و به ما کمک می کند تا تهدیدات شرکت های بیمه و بیمه شدگان را شناسایی و مبارزه کنیم.”

اولیویا به زبان اسپانیایی مسلط است و اصالتاً اهل اهل اسپانیا است ال پاسو ، تگزاس. او فارغ التحصیل دانشگاه است دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه دفاع ملی دانشکده امور بین الملل و دانشکده تحصیلات تکمیلی نیروی دریایی.

گزارش تقلب: هر کسی که اطلاعاتی در مورد کلاهبرداری بیمه یا سرقت وسیله نقلیه داشته باشد می تواند با تماس تلفنی 800.TEL.NICB (800.835.6422) یا ارسال فرم در وب سایت ما

درباره دفتر ملی جرایم بیمه: دفتر مرکزی آن در Des Plaines ، بیماری، NICB پیشرو سازمان غیرانتفاعی کشور است که منحصراً به جلوگیری ، کشف و شکست کلاهبرداری بیمه و سرقت وسیله نقلیه از طریق تجزیه و تحلیل داده ها ، تحقیقات ، یادگیری و توسعه ، امور دولتی و امور عمومی اختصاص دارد. NICB توسط بیش از 1400 شرکت بیمه دارایی و تلفات و سازمانهای خود بیمه شده پشتیبانی می شود. شرکت های عضو NICB بیش از نوشتند 526 میلیارد دلار در حق بیمه در سال 2019 ، یا بیش از 82٪ از بیمه اموال و تلفات کشور. که بیش از 95٪ را شامل می شود (241 میلیارد دلار) بیمه اتومبیل شخصی کشور. برای کسب اطلاعات بیشتر بازدید کنید www.nicb.org.

منبع دفتر جرم بیمه ملی

لینک های مربوطه

www.nicb.org