بازار اتومبیل متصل برای تولید درآمد 198،459.7 میلیون دلار تا سال 2025: P&S Intelligence

نیویورک، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود با افزایش تمایل به یک تجربه بهتر رانندگی ، بازار جهانی خودروهای متصل بین 24-20٪ CAGR سالم بین سالهای 2020 و 2025 رشد کند. با این سرعت ، اندازه صنعت از 72،499.2 میلیون دلار در سال 2019 به 198،459.7 میلیون دلار طبق P&S Intelligence تا سال 2025 با افزایش سریع جذب وسایل نقلیه در اقتصادهای در حال توسعه ، مانند چین، هند، و اندونزی، مشکل ترافیک ، کمبود جای پارک و تصادفات جدی تر شده است.

این عامل برای رشد بازار خودرو متصل شده است، به عنوان یکپارچه سازی اتصال خودرو به وسیله نقلیه (V2V) و وسیله نقلیه به زیرساخت (V2I) می تواند این مشکل را تا حد زیادی حل کند. با داشتن چنین ویژگی هایی ، نه تنها می توان از تصادف جلوگیری کرد ، بلکه رانندگان و مسافران نیز تجربه بهتری در خودرو دارند.

پیشرفت بازار متصل شده خودرو در حال حاضر با گسترش سریع ویروس کرونا مهار می شود. به منظور بررسی تکثیر عفونت ، کشورها کارخانه های تولید و مراکز عمده تجاری را تعطیل کرده و محدودیت در تردد مردم را اعمال کرده اند. این امر عرضه قطعات متصل شده خودرو به تولیدکنندگان خودرو را متوقف کرده است. علاوه بر این ، با کاهش بسیاری از افراد یا مواجه شدن با بیکاری ، تقاضا برای خودرو به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

نسخه نمونه این گزارش را در اینجا دریافت کنید: https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/connected-car-market/report-sample

بازار اتومبیل متصل تا سال 2025 تحت سلطه رده کمک راننده ، بر اساس خدمات ، ادامه خواهد داشت. این نتیجه نگرانی های روزافزون مردم در مورد ایمنی جاده ها و دولت قوی در این زمینه است ، که در مجموع منجر به ادغام سریع سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) در وسایل نقلیه. به عنوان مثال ، تمام اتومبیل های تولید شده در ایالات متحده از سال 2012 دارای ویژگی کنترل الکترونیکی پایداری (ESC) هستند. در سال 2012 ، کمیسیون اروپا نصب ESC را نیز در تمام اتومبیل های جدید اجباری کرد ، که باعث می شود بازار در این گروه ادامه یابد.

گزارش را با تجزیه و تحلیل دقیق COVID-19 در مرور کنیدگزارش تحقیقات بازار خودروهای متصل: توسط سرویس (کمک راننده ، سرگرمی ، ایمنی خودرو ، مدیریت تحرک ، مدیریت ناوگان) ، فناوری (2G / 3G ، 4G / LTE ، 5G) ، برنامه (ناوبری ، سرگرمی اطلاعات ، سرگرمی) ، اتصال (تعبیه شده ، مجتمع ، متصل) ، استفاده نهایی (OEM ، بازار پس از فروش) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و پیش بینی رشد تا سال 2025 “در: https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/connected-car-market

در حال حاضر ، بیشترین سهم درآمد در بازار اتومبیل متصل توسط آمریکای شمالی، به دلیل پذیرش زودهنگام فناوری های پیشرفته ، مانند اینترنت اشیا (IoT) و رانندگی خودمختار. علاوه بر این ، چندین شرکت OEM خودرو با دفتر مرکزی منطقه ، از جمله شرکت فورد موتور ، شرکت جنرال موتورز و تسلا شرکت ، هزینه های زیادی را صرف فعالیت های تحقیق و توسعه (R&D) می کنند که حول فناوری های پیشرفته رانندگی می چرخد. آسیا و اقیانوسیه (APAC) در آینده نزدیک سریعترین رشد را در صنعت خواهد داشت ، زیرا شرکتهای خودروساز شروع به ارائه راه حلهای متصل به اتومبیل و سایر خدمات دیجیتالی مانند به روزرسانیهای نرم افزاری بیش از حد هوا (OTA) و امنیت سایبری در منطقه کرده اند.

درباره این گزارش س anال کنید: https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=connected-car-market

به منظور دستیابی به مشتری گسترده تر و افزایش درآمد خود ، بازیکنان بازار اتومبیل متصل به سرعت راه حل های جدیدی را ارائه می دهند که:

  • تأثیرات ، خراش ها و آسیب های کم سرعت را از طریق سیگنال های صوتی تشخیص دهید
  • قابلیت پردازش برنامه در زمان واقعی و قابلیت شبکه سازی خودرو و سازمانی را ارائه دهید
  • داده های تولید شده توسط برنامه های مختلف telematics خودرو را ثبت کنید
  • اتصال تلفن همراه و انتقال سریع داده ها از و به وسیله نقلیه را فعال کنید
  • از جمله ویژگی های تشخیص خرابی ، پاسخ به تماس اضطراری (eCall) و قابلیت اتصال به ابر است

شرکت های بزرگ فعال در بازار جهانی خودروهای متصل عبارتند از: DENSO CORP. ، Robert Bosch GmbH ، NXP Semiconductors N.V. ، Valeo SA ، Infineon Technologies AG ، Delphi Technologies PLC ، Continental AG ، TE Connectivity Ltd. ، ZF Friedrichshafe.

گزارش های مرتبط:

بازار اتومبیل متصل به ایالات متحده – https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/us-connected-car-market

بازار خودروهای تجاری مستقل – https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/autonomous-commercial-vehicle-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای کارآمد ، با ارائه سرهم هوشمندی در بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با دقت انجام دهند.

مخاطب:
پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence