بازار باتری قطار به ارزش 255 میلیون دلار تا سال 2030

شیکاگو، 8 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار باتری قطار توسط نوع و فناوری (سرب اسید-ژل لوله ای ، VRLA ، معمولی ؛ Ni-Cd-Sinter ، فیبر ، جیبی و لی-یون) ، قطار پیشرفته (خودمختار ، ترکیبی ، کاملاً با باتری کار شده) ، نوع سهام نورد ، کاربرد و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2030 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه جهانی باتری قطار به بازار برسد 255 میلیون دلار تا سال 2030 ، از مقدار تخمین زده شده از 143 میلیون دلار در سال 2020 ، با نرخ CAGR 5.9٪.

در TOC عمیق مرور کنید “بازار باتری قطار”

114 – جداول
46 – ارقام
184 – صفحات

بروشور PDF را بارگیری کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id= 6068646

این رشد تحت تأثیر عواملی مانند شهرنشینی سریع در کشورهای در حال ظهور قرار دارد و اقتصادهای پیشرفته به عنوان یکی از بزرگترین عوامل هزینه های زیرساخت ها طی چند دهه آینده در نظر گرفته می شوند که انتظار می رود تقاضای گسترش راه آهن را تقویت کند. انتظار می رود ترکیب این تحولات در زیرساخت های ریلی شهری به تقاضای سیستم های ذخیره انرژی منجر شود و از این رو انتظار می رود که تقاضای باتری قطار در دوره پیش بینی پیش برود.

انتظار می رود که بخش باتری های لیتیوم یون بالاترین نرخ رشد 7.3٪ را از سال 2020 تا 2030 ثبت کند

باتری های لیتیوم یون مزایای مختلفی نسبت به انواع دیگر باتری ها از جمله تعمیر و نگهداری ، ردیابی سلامت باتری ، تراکم انرژی بالا ، وزن سبک تر و طراحی کم حجم دارند. انتظار می رود کشورهای پیشرفته به دلیل مقررات و هزینه های بیشتر مربوط به استفاده از باتری های لیتیوم-یون ، باتری های لیتیوم یونی خود را در حمل و نقل ریلی سریعتر در مقایسه با کشورهای در حال ظهور افزایش دهند. همچنین ، باتری های لیتیوم یونی برای قطارهای سریع السیر و چین بزرگترین بازار قطارهای سریع السیر ، پیش بینی می شود که تقاضا برای باتری های لیتیوم یون در منطقه در دوره پیش بینی رشد کند.

پیش بینی می شود لوکوموتیو برقی از سال 2020 تا 2030 با بالاترین CAGR یعنی 7.8٪ رشد کند

باتری های لوکوموتیو برقی از طریق برق تغذیه می شوند و از انواع دیگر لوکوموتیو مانند دیزل ، برقی و سلول پیل سوختی هیدروژن سریعتر هستند. لوکوموتیوهای الکتریکی شتاب پیشرفته ارائه می دهند ، ساکت ترند و هیچ بخار یا اگزوز تولید نمی کنند مانند لوکوموتیوهای بخار و دیزل ، آنها بیشتر از موتورهای دیزلی ترجیح داده می شوند. علاوه بر این ، واحدهای باتری به طور عمده در لوکوموتیوهای الکتریکی برای عملکردهای کمکی مورد استفاده قرار می گیرند که منجر به رشد بازار کلی باتری قطار می شود.

درخواست گزارش نمونه رایگان:

https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id= 6068646

آسیا و اقیانوسیه تخمین زده می شود بزرگترین بازار باشد

بازار باتری قطار در آسیا و اقیانوسیه شاهد رشد سال به سال بوده است. این منطقه پیشروترین تولیدکننده کالا در سراسر جهان است و انتظار می رود این موقعیت را در دوره پیش بینی حفظ کند زیرا دارای بزرگترین شبکه ریلی ، تحولات سریع شهری و ابتکارات دولت در جهت توسعه حمل و نقل با مصرف انرژی است. علاوه بر این ، کشورهای آسیایی مانند چین در حال برنامه ریزی برای گسترش شبکه تا 45000 کیلومتر تا سال 2030 است. قطارهای سریع السیر ، قطارهای حومه ای و قطارهای حمل و نقل شهری به طور عمده در چین، که انتظار می رود این کشور را به بازار پیشرو در زمینه باتری های راه آهن تبدیل کند. علاوه بر این ، چندین پیشرفت در راه آهن هند در حال انجام است و یک هدف برای برق 7000 RKM برای سال 2121-2020 تعیین شده است. علاوه بر این ، راه آهن هند تا سال 2024 برق رسانی 100٪ در مسیرها را هدف قرار می دهد. این فرصت های قابل توجهی را برای تولید کنندگان باتری قطار در آینده آینده فراهم می کند.

بازار باتری قطار توسط بازیکنان معتبر جهانی مانند EnerSys (ایالات متحده) ، Exide Industries (هند) ، Saft (فرانسه) ، باتری های Amara Raja (هند) و شرکت GS Yuasa (ژاپن)

گزارش های مرتبط را مرور کنید:

بولت قطار / بازار قطار سریع السیر با سرعت در کیلومتر در ساعت (200–299 ، 300–399 ، بالاتر از 400) ، طول مسیر ، فناوری ، کاربرد ، پیشرانه (برقی و دوتایی) ، جز ((محور ، ترانسفورماتور ، موتور کشش ، سیستم کشش) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

بازار قطار ترکیبی توسط نوع پیشرانه (الکترو دیزل ، باتری ، هیدروژن ، CNG ، LNG و خورشیدی) ، کاربرد (مسافر و بار) ، سرعت کار (> 100 کیلومتر در ساعت ، 100-200 کیلومتر در ساعت ، <200 کیلومتر در ساعت) ، فناوری باتری و منطقه - پیش بینی جهانی تا سال 2030

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال ارائه خدمات به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری. تقریباً 75000 افسر عالی رتبه در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی برای شرکت و رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets ™ مصمم است امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار رقابتی و بازار تحقیقات بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/train-battery-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/train-battery.asp

SOURCE MarketsandMarkets