بازار روانکارهای هواپیمایی به ارزش 2.9 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار روان کننده های هواپیمایی بر اساس نوع (مایع هیدرولیک ، روغن موتور ، گریس ، روان کننده های خاص و مواد افزودنی) ، کاربر نهایی (OEM ، بازار پس از فروش) ، فناوری (مبتنی بر مواد معدنی ، مصنوعی) ، برنامه ، پلت فرم و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار روان کننده های هواپیمایی از تخمین زده شده رشد کند 2.0 میلیارد دلار در سال 2020 تا 2.9 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با CAGR 7.2٪ در طول دوره پیش بینی. افزایش سفارشات هواپیما ، تردد مسافر و هزینه های نظامی برخی از عوامل کلیدی در بازار روانکارهای هواپیمایی است. افزایش تقاضا برای هواپیما برای کارایی کارآمد در شرایط شدید دما و فشار ، بازار روان کننده های هواپیمایی را هدایت می کند.

بروشور PDF بخواهید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=37676118

“بر اساس نوع ، روغن موتور بیشترین سهم را در بازار روان کننده های هواپیمایی در سال 2020 به خود اختصاص می دهد”

بر اساس نوع ، بازار روان کننده های هواپیمایی به روغن موتور ، مایع هیدرولیک ، گریس و روان کننده ها و مواد افزودنی خاص تقسیم شده است. تخمین زده می شود که بخش روغن موتور بیشترین سهم را در طول دوره پیش بینی داشته باشد ، به دلیل ورود موتورهای توربین جدیدتر و پیشرفته تر و رشد ناوگان هواپیماهای تجاری در صنعت هواپیمایی که میزان بیشتری روغن پیشرفته موتور را می طلبند.

“بر اساس فناوری ، پیش بینی می شود که بخش مصنوعی بازار روان کننده های هواپیمایی با CAGR بالاتر در دوره پیش بینی رشد کند”

با استفاده از فناوری ، بازار روان کننده های هواپیمایی به مصنوعی و مبتنی بر مواد معدنی تقسیم می شود. روان کننده های پایه معدنی از نظر هزینه نسبتاً کمتر هستند. پیش بینی می شود که بخش مصنوعی در دوره پیش بینی با CAGR بالاتر رشد کند. این رشد را می توان ناشی از افزایش تقاضا برای روانکارهای پیشرفته برای افزایش عملکرد سیستم ها در هواپیما مانند سیستم های هیدرولیک و موتور دانست. علاوه بر این ، تقاضا برای روغن های مصنوعی با سرعت بیشتری در حال افزایش است زیرا این نوع روغن خطرات ناشی از آتش سوزی را کاهش می دهد و ثبات حرارتی را در مقایسه با روان کننده های سنتی افزایش می دهد.

“بر اساس پلت فرم ، پیش بینی می شود که بخش هواپیمایی تجاری بازار روانکارهای هواپیمایی در بالاترین CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند”

بر اساس سیستم عامل ، پیش بینی می شود که بخش هواپیمایی تجاری در بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند. افزایش سفارشات هواپیماهای تجاری به دلیل افزایش سفارشات هواپیماها در حمل و نقل هوایی تجاری توسط اقتصادهای بزرگ جهانی ، یکی از عوامل کلیدی این بخش از بازار روانکارهای هواپیمایی است. علاوه بر این ، افزایش ترافیک مسافران هوایی به رشد روان کننده های هواپیمایی در بستر هواپیمایی تجاری مربوط می شود.

“بر اساس کاربر نهایی ، پیش بینی می شود که بخش پس از بازار روان کننده های هواپیمایی با CAGR بالاتر طی دوره پیش بینی رشد کند”

بر اساس مصرف کنندگان نهایی ، پیش بینی می شود که بخش پس از بازار روان کننده های هواپیمایی در دوره پیش بینی با CAGR بالاتر رشد کند. این رشد را می توان به دلیل افزایش اندازه ناوگان هواپیما در اقتصادهای نوظهور دانست.

در TOC عمیق مرور کنیدبازار روان کننده های هواپیمایی

386 – جداول
58 – ارقام
332 – صفحات

استعلام قبل از خرید:

https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=37676118

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی شده است که در بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند “

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی شده است که در بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند. این رشد در درجه اول به دلیل افزایش ناوگان ناوگان کشورهای منطقه است. شرکت های هواپیمایی فعال در این منطقه بر افزایش تجربه مسافر و افزایش فروش پس از فروش متمرکز شده اند. افزایش درآمد یکبار مصرف جمعیت طبقه متوسط چین و هند منجر به رشد قابل توجهی در جهانگردی بین المللی ، ترافیک مسافر هوایی و فعالیتهای مهاجرتی شده است. تخمین زده شده است که این عوامل بر رشد صنعت هواپیمایی تأثیر مثبت دارند آسیا و اقیانوسیه. اقتصاد عمده کشور آسیا و اقیانوسیه، مانند روسیه، چین، و هند، در سال های گذشته هزینه های نظامی خود را افزایش داده اند. این امر منجر به گسترش ناوگان هواپیماهای نظامی آنها شده و از این طریق از رشد بازار روانكردهای هواپیمایی حمایت می كند.

بازیکنان اصلی فعال در بازار روان کننده های هواپیمایی شامل Royal Dutch Shell (هلند) ، اگزون موبیل (آمریکا) ، کل (فرانسه) ، BP (انگلستان) ، Lukoil (روسیه) ، فیلیپس 66 (ایالات متحده) ، و غیره. این بازیکنان اصلی انواع مختلف روان کننده های هواپیمایی ، از جمله الکترو مکانیک ، هیدرولیک و پنوماتیک را ارائه می دهند. این شرکت ها از امکانات تولیدی مجهز و شبکه های توزیع قوی در سراسر کشور برخوردار هستند آمریکای شمالی، اروپا، و مناطق دیگر.

گزارش های مرتبط:

بازار موتورهای هواپیما بر اساس نوع (Turboprop ، Turbofan ، Turboshaft ، Piston Engine) ، کاربرد (هواپیمایی نظامی ، هواپیمایی تجاری ، هواپیمایی عمومی) ، بستر های نرم افزاری (بال ثابت ، بال دوار) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2022

بازار یاتاقان های هوافضا بر اساس نوع (غلتک ، توپی) ، کاربرد (چرخ دنده ، موتور ، سیستم کنترل پرواز ، ساخت و ساز هوا) ، مواد (فولاد ضد زنگ ، کامپوزیت های تقویت شده با الیاف ، پلاستیک های مهندسی شده) ، نوع هواپیما و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2022

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets determined مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

شاخص اطلاعات بازار رقابتی و مارکت و بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره های ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/aviation-lubricant-market.asp
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/aviation-lubrican.asp

SOURCE MarketsandMarkets