بازار عملگرهای هواپیما به ارزش 21.0 میلیارد دلار تا سال 2030

شیکاگو، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار عملگرهای هواپیما با استفاده نهایی (OEM ، بازار پس از فروش) ، نوع (خطی ، روتاری) ، فناوری (هیدرولیک ، برقی ، پنوماتیک ، مکانیکی) ، سیستم ، کاربرد ، نوع بال (بال ثابت ، بال دوار) ، بستر نرم افزاری و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2030 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار عملگرهای هواپیما از 9.1 میلیارد دلار در سال 2020 تا 21.0 میلیارد دلار تا سال 2030 ، با CAGR 8.7٪ از سال 2020 تا 2030. بازار تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند روند رو به رشد هواپیماهای برقی بیشتر و انتظار می رود تقاضای بیشتری برای هواپیماهای تجاری در سطح جهانی داشته باشد.

بروشور PDF بخواهید:
https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=137846800

بازار محرک های هواپیما شامل بازیگران اصلی Honeywell International Inc (ایالات متحده) ، سافران (فرانسه)، کالینز هوافضا (ایالات متحده) ، موگ (ایالات متحده) ، و AMETEK (ایالات متحده). این بازیکنان تجارت خود را در سراسر کشور های مختلف شامل آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، آفریقا، و آمریکای جنوبی. COVID-19 بر کسب و کار آنها نیز تأثیر گذاشته است. کارشناسان صنعت معتقدند که COVID-19 می تواند تولید و خدمات محرک هواپیما را در 10-20 درصد در سال 2020 تحت تأثیر قرار دهد.

بر اساس این سیستم ، انتظار می رود بخش سیستم های نظارت بر سلامت در دومین بالاترین CAGR در طول دوره پیش بینی رشد کند.

انتظار می رود بازار سیستم های نظارت بر سلامت در دومین بالاترین نرخ CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند. تقاضا برای افزایش در دسترس بودن هواپیما و کاهش هزینه ها با کاهش تعمیر و نگهداری برنامه ریزی نشده ، توقف و تأخیر هواپیما ، تقاضا برای سیستم های نظارت بر سلامتی را افزایش داده است ، سیستم هایی که سیستم ها و قطعات مختلف هواپیما را کنترل می کنند تا در زمان واقعی به طور م effectivelyثر به خسارات واقعی دسترسی داشته باشند.

براساس فناوری ، بخش هیدرولیکی بزرگترین بخش در طول دوره پیش بینی تخمین زده می شود

تخمین زده می شود که بخش هیدرولیکی بزرگترین بخش در بازار محرک های هواپیما باشد. به محرک های هواپیما که از مایعات تحت فشار مانند مایعات هیدرولیک تغذیه می شوند ، محرک های هیدرولیکی گفته می شود. این محرک ها ناهموار و مناسب برای کاربردهای با نیروی بالا هستند. محرک های هیدرولیکی به همان اندازه محرک های پنوماتیک هستند ، اما دارای قدرت بیشتری هستند. آنها می توانند نیرویی 25 برابر بیشتر از محرک های پنوماتیک تولید کنند. مزایای اصلی محرک های هیدرولیکی سرعت متغیر ، خروجی با قدرت زیاد ، وضعیت اصطبل و حفاظت از اضافه بار است.

بر اساس نوع ، بخش محرک های خطی انتظار می رود که بازار محرک های هواپیما را در دوره پیش بینی هدایت کنند.

برآورد می شود که بخش محرک های خطی بیشترین سهم بازار را از نظر ارزش داشته باشد. محرک های خطی برای تولید حرکت خطی با تبدیل اشکال مختلف انرژی به انرژی مکانیکی طراحی شده اند. این محرک ها بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های کنترل حرکت را در فرایندهای مونتاژ خودکار تشکیل می دهند. محرک های خطی را می توان توسط نیروی هیدرولیک ، پنوماتیک ، مکانیکی ، الکترومکانیکی یا پیزوالکتریک تأمین کرد. آنها در درجه اول برای خودکار سازی اجزا یا ابزارهای هواپیمایی استفاده می شوند.

در TOC عمیق مرور کنیدبازار عملگرهای هواپیما

360 – جداول
69 – ارقام
339 – صفحات

استعلام قبل از خرید:
https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=137846800

بازار محرک های هواپیما در آسیا و اقیانوسیه پیش بینی شده است که در دوره پیش بینی با بالاترین نرخ CAGR رشد کند

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی شده است که بالاترین نرخ CAGR برای بازار محرک های هواپیما در دوره پیش بینی باشد. کشورها در آسیا و اقیانوسیه منطقه در حال توسعه و ارتقا capabilities قابلیت های مختلف در زمینه سیستم های هواپیمایی است ، که این فرصت خوبی برای تولیدکنندگان محرک هواپیما برای افزایش تجارت خود در منطقه است. افزایش تقاضا برای حامل های کم هزینه (LCC) یکی از عوامل رشد بازار محرک های هواپیما در آسیا و اقیانوسیه.

شرکت بین المللی هانیول (ایالات متحده) ، سافران (فرانسه)، کالینز هوافضا (ایالات متحده) ، Moog (ما)، و AMETEK (ایالات متحده) برخی از بازیکنان برجسته ای هستند که در گزارش بازار محرک های هواپیما فعالیت می کنند.

گزارش های مرتبط:

بازار سیستم تحریک صندلی هواپیما بر اساس نوع (الکترو مکانیک ، هیدرولیک ، پنوماتیک) ، کلاس صندلی (تجارت ، اقتصاد ، اقتصاد برتر ، اول) ، جز ((سخت افزار ، نرم افزار) ، کاربر نهایی (نصب شده ، بازار پس از فروش) ، نوع هواپیما – پیش بینی جهانی تا سال 2022

بازار سیستم های الکتریکی هواپیما توسط سیستم (تولید برق ، تبدیل ، توزیع ، ذخیره انرژی) ، جز، ، فناوری ، بستر های نرم افزاری (هواپیمایی تجاری ، هواپیمایی نظامی ، تجاری و هواپیمایی عمومی) ، کاربر نهایی ، برنامه و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2030

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets ™ مصمم است امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد اطلاعات بازار رقابتی و بازار برای تحقیقات بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای مختلف متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/aviation-actuator-system-market.asp
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/aviation-actuator-system.asp

SOURCE MarketsandMarkets