بازار قطار هیبریدی به ارزش 8389 واحد تا سال 2030

شیکاگو، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار قطار ترکیبی توسط نوع پیشرانه (الکترو دیزل ، باتری ، هیدروژن ، CNG ، LNG و خورشیدی) ، کاربرد (مسافر و بار) ، سرعت کار (> 100 کیلومتر در ساعت ، 100-200 کیلومتر در ساعت ، <200 کیلومتر در ساعت) ، فناوری باتری و منطقه - پیش بینی جهانی تا سال 2030“، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، پیش بینی می شود اندازه بازار قطار ترکیبی از 4904 واحد در سال 2020 رشد کند و تا سال 2030 با CAGR 5/5 درصد به 8389 دستگاه برسد.

رشد بازار قطارهای ترکیبی را می توان به عواملی از جمله بالا بودن قیمت بنزین ، ازدحام ترافیک و انتشار گازهای گلخانه ای ، OEM های راه آهن را وادار کرد تا فراتر از استفاده از سیستم های پیشرانه متداول در قطارها ، کشف کنند.

در TOC عمیق مرور کنیدبازار قطار ترکیبی

100 – میز

56 – ارقام

194 – صفحات

OEM ها در حال توسعه قطارهای ترکیبی هستند که از منابع سوخت جایگزین مانند سلول های سوختی هیدروژن ، باتری های الکتریکی ، CNG ، LNG و انرژی خورشیدی استفاده یا ترکیب می کنند تا استانداردهای لازم برای کارایی و انتشار را برآورده کنند. بازار به دلیل عوامل مختلفی از جمله بهبود زیرساخت های راه آهن ، حمایت از قوانین ، افزایش تقاضا برای قطارهای کارآمد در باری و همچنین بخش مسافران و روند رو به افزایش سیستم های پیشرانه مجهز به سوخت ، دارای پتانسیل رشد امیدوارکننده ای است.

بروشور PDF را بارگیری کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=238438631

انتظار می رود آسیای اقیانوسیه بزرگترین بازار پیش بینی شده باشد

تخمین زده می شود که آسیای اقیانوسیه بزرگترین بازار در سال 2020 باشد. رشد بازار در آسیای اقیانوسیه را می توان به نقش حیاتی قطارهای هیبریدی در رفت و آمد نسبت داد ، با توجه به افزایش شهرنشینی و نیاز به بهبود اتصال در منطقه. چین دلیل اصلی آسیا اقیانوسیه در پیشبرد بازار قطارهای ترکیبی است. چین اولین قطار هیبریدی دیزلی خود را در سال 2016 آزمایش کرد و از آن زمان سرمایه گذاری زیادی در توسعه قطارهای هیبریدی و زیرساخت های مربوطه انجام داده است. چین و هند تعداد زیادی قطار الکترو دیزلی به عنوان قطارهای مسافری کار می کنند که بازار قطارهای هیبریدی را در بازار اقیانوسیه آسیا هدایت می کند. از آنجا که آسیای اقیانوسیه بازیکنان بزرگی مانند CRRC ، هیوندای روتم و توشیبا را در خود جای داده است ، این منطقه در بازار جهانی قطارهای ترکیبی پیشرو است.

آمریکای شمالی پیش بینی می شود سریعترین رشد بازار را داشته باشد

انتظار می رود بازار قطار هیبریدی آمریکای شمالی سریعترین باشد. این منطقه محل زندگی بمباردیر ، وبتک و کامینز است که از بازیگران اصلی بازار قطارهای ترکیبی هستند. رشد در منطقه را می توان ناشی از افزایش تقاضا برای قطارهای هیبریدی در حمل و نقل بار دانست. به عنوان مثال ، BNSF و Wabtec در حال آماده شدن برای آزمایش لوکوموتیو برقی-باتری مورد انتظار 4400 HP هستند که از سال 2018 در دست ساخت است. انتظار می رود آزمایش در سه ماهه آخر سال 2020 آغاز شود. این اولین آزمایش لوکوموتیو ترکیبی است. برای BNSF به عنوان خط اصلی حمل و نقل کالا. همچنین در نوامبر 2019، اداره حمل و نقل شهرستان سن برناردینو (SBCTA) ، ایالات متحده ، قرارداد یک قطار هیدروژنی را به استدلر اعطا کرد. این اولین قرارداد قطار هیدروژنی در کشور است و انتظار می رود قطار تا سال 2024 آغاز به کار کند.

درخواست گزارش نمونه رایگان:

https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=238438631

پیش بینی می شود که بخش الکترو دیزل بزرگترین بخش پیشرانه باشد

پیش بینی می شود که بخش الکترو دیزل بزرگترین در طول دوره پیش بینی باشد. این قطارها از محبوب ترین ها هستند و شرکت های OEM چندی است که فناوری های پیشرانه ترکیبی را با این قطارهای دیزلی گنجانده اند. این نوع پیشرانه از لکوموتیوهای دیزلی کارآمدتر است زیرا پیشرانه الکترو دیزلی کارآمد و 40٪ آلاینده کمتری نسبت به نمونه های معمولی دارد. آنها عملکرد بهینه دیزل معمولی را ارائه می دهند و همچنین هر زمان که لازم باشد از سیم های بالای سر یا باتری انرژی می گیرند. از سال 2020 بسیاری از OEM ها مانند CRRC ، Bombardier ، Siemens و Hyundai Rotem چنین قطارهای الکترو دیزلی را ارائه می دهند.

بازارهای ترکیبی ترکیبی توسط بازیکنان مستقر مانند CRRC تحت سلطه هستند (چین) ، بمباردیر (کانادا) ، آلستوم (فرانسه) ، زیمنس (آلمان) ، شرکت Wabtec (ایالات متحده) ، هیوندای روتم (کره جنوبی) ، توشیبا (ژاپن) ، و استدلر (سوئیس)

گزارش های مرتبط را مرور کنید:

بازار سهام نورد بر اساس نوع محصول (لوکوموتیو ، واگن سریع حمل و نقل (DMU ، EMU ، قطار سبک ، مترو) ، مربیان) ، پیشرانه لوکوموتیو (دیزل و برقی) ، کاربرد (مسافر و بار) ، قطعات ، فناوری و منطقه – پیش بینی جهانی به 2025

بازار سیستم اجاره ای سربار توسط سیم Catenary (ساده ، بخیه خورده ، مرکب) ، قطار (مترو ، ریل سبک ، ریل پرسرعت) ، ولتاژ (کم ، زیاد) ، جز ((سیم Catenary ، قطره چکان ، عایق ، کنسول) ، مواد ، مسیر و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های در حال رشد با رشد بالا ارائه می شود. MarketsandMarkets ™ مصمم است امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد اطلاعات بازار رقابتی و بازار برای تحقیقات بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای مختلف متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/hybrid-train-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/hybrid-train.asp

SOURCE MarketsandMarkets