بازار مهمات به ارزش 24.9 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار مهمات با کاربرد (دفاعی ، مدنی و تجاری) ، کالیبر (کوچک ، متوسط ​​، بزرگ) ، محصول (گلوله ، بمب هوایی ، نارنجک ، گلوله توپ ، خمپاره) ، م Compلفه ، راهنما ، کشنده (کشنده ، کم کشنده) ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود اندازه بازار مهمات از 20.8 میلیارد در سال 2020 تا 24.9 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با CAGR 3.6٪ از سال 2020 تا 2025. عواملی مانند تغییر ماهیت جنگ ، نظامی شدن نیروهای پلیس ، افزایش شیوع قاچاق مواد مخدر و فعالیت های تروریستی و نوسازی نیروهای مسلح از عوامل موثر در این امر هستند. رشد بازار مهمات. مهمات علاوه بر کاربرد آن در نیروهای دفاعی ، در کاربردهای مدنی و تجاری از جمله ورزش ، شکار و دفاع از خود و سایر موارد اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.

بروشور PDF بخواهید:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=923

COVID-19 تا حدودی بر رشد بازار مهمات تأثیر گذاشته است و این از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. کارشناسان صنعت معتقدند که همه گیری در تقاضای مهمات در کاربردهای دفاعی تاثیری نگذاشته است. با این حال ، به دلیل قفل مداوم و اقدامات فاصله اجتماعی ، تقاضای مهمات در مصارف مدنی و تجاری کاهش یافته است. بعنوان مثال ، فعالیتهای شکار و ورزشی (که عامل مهمی در کاربردهای مدنی و تجاری هستند) بطور قابل توجهی کاهش یافته است.

افزایش هزینه ها برای نوسازی نیروهای مسلح باعث رشد برنامه های دفاعی می شود

بخش دفاعی بازار مهمات در ارتش و امنیت داخلی طبقه بندی شده است. رشد بخش دفاعی بازار مهمات را می توان ناشی از افزایش هزینه های کشورها در برنامه های نوسازی نظامی و همچنین افزایش فعالیت های تروریستی و اغتشاشات مدنی در چندین قسمت از جهان دانست.

بر اساس کالیبر ، بخش کالیبر کوچک بازار مهمات پیش بینی شده است که بالاترین CAGR را در طول مدت پیش بینی شاهد باشد

بر اساس کالیبر ، بازار مهمات به کوچک ، متوسط ​​، بزرگ و سایر موارد تقسیم شده است. پیش بینی می شود که بخش کالیبر کوچک در بالاترین CAGR طی دوره پیش بینی رشد کند. رشد این بخش را می توان افزایش استفاده از مهمات کالیبر کوچک توسط پرسنل ارتش و امنیت داخلی به دلیل کشنده بودن کمتر این مهمات دانست. علاوه بر این ، بازارهای باز آنلاین برای سلاح های کوچک و مهمات و افزایش خرید مهمات کالیبر کوچک توسط بخش های دفاع و امنیت داخلی برای جلوگیری از افزایش موارد درگیری های مسلحانه نیز به رشد این بخش کمک می کند.

پیش بینی می شود بخش بمب های هوایی از بازار مهمات بیشترین CAGR را شاهد باشد که به دلیل تمرکز بیشتر بر روی به روزرسانی موجودی نیروی هوایی توسط نیروهای مسلح است.

بر اساس محصولات ، بازار مهمات به گلوله ، بمب هوایی ، نارنجک ، گلوله توپ و خمپاره تقسیم شده است. پیش بینی می شود که بخش بمب های هوایی در بالاترین سطح CAGR رشد کند. در سالهای اخیر ، به دلایل متعددی مانند تنش های ژئوپلیتیکی و برنامه های نیروی هوایی ، تمرکز فزاینده ای برای ارتقا invent موجودی نیروی هوایی در سراسر جهان مشاهده شده است. به عنوان مثال ، ایالات متحده برنامه های هواپیمای جنگنده F-35 را در دست اجرا دارد. در حالی که نیروی هوایی هند به دنبال هواپیماهای چند منظوره برای تقویت نیروهای مسلح خود است و از این رو خریدهای جدید هواپیما منجر به افزایش تقاضا برای مهمات مربوطه در سالهای آینده خواهد شد. شرکت هانوا (کره جنوبی) و شرکت جنرال دینامیک (ایالات متحده) بمب های هوایی را برای کاربردها تولید می کنند.

در TOC عمیق مرور کنیدبازار مهمات “

392 – جداول
107 – ارقام
393 – صفحات

استعلام قبل از خرید:

https://www.marketsandmarkets.com/Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=923

آمریکای شمالی پیش بینی شده است که بازار از سال 2020 تا 2025 بیشترین سهم را داشته باشد

بازار مهمات در منطقه آمریکای شمالی برای ایالات متحده و کانادا. از عوامل عمده ای که انتظار می رود رشد بازار در منطقه را تحریک کند ، موارد افزایش تروریسم است که منجر به افزایش استفاده از مهمات توسط نیروهای مسلح و افزایش تعداد کارتل های مواد مخدر در این کشور شده است. آمریکای مرکزی

کشورهای آمریکای شمالی تعدادی قرارداد برای تحویل مهمات به بازیکنان اصلی بازار مهمات اعطا می کنند و به این ترتیب رشد بازار مهمات در منطقه را موجب می شود. به عنوان مثال ، در جولای 2020، شركت Northrop Grumman قراردادی را برای تحویل کارتریج نسل بعدی هوا برای شلیك اسلحه 30 میلیمتری XM813 Bushmaster از ارتش ایالات متحده تضمین كرد. تفنگ زنجیری Bushmaster بر روی Stryker Infantry Carrier Vehicle (ICV) نصب خواهد شد. همچنین ، این شرکت قراردادی با ارزش را تضمین کرده است 93 میلیون دلار از ارتش ایالات متحده برای ساخت فناوری مهمات چند منظوره برای از بین بردن اهدافی مانند خودروهای جنگنده پیاده نظام زره پوش. انتظار می رود این مهمات با تفنگ M4A1 سازگار باشد.

بازار مهمات تحت سلطه چند بازیگر معتبر جهانی مانند Northrop Grumman Corporation (ایالات متحده) ، CBC Global مهمات (برزیل) ، BAE Systems (انگلستان) ، گروه Thales (فرانسه) ، و شرکت جنرال دینامیک (ایالات متحده) ، از جمله.

گزارش های مرتبط:

بازار مهمات کشنده کمتر توسط کاربر نهایی (نیروی انتظامی ، نظامی ، دفاع شخصی) ، محصول (گلوله های لاستیکی ، دور کیسه های حبوبات ، گلوله های پلاستیکی ، توپ های رنگی) ، نوع سلاح (اسلحه ، لانچر) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2023

بازار اسلحه اتوماتیک توسط محصول (تفنگ اتوماتیک ، مسلسل ، پرتابگر اتوماتیک ، توپ اتوماتیک ، تفنگ گاتلینگ) ، استفاده نهایی (زمینی ، هوایی ، دریایی ، دستی و ثابت) ، کالیبر (کوچک ، متوسط ​​، بزرگ) ، نوع و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2023

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر عالی رتبه در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار رقابتی و بازار تحقیقات بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com

بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/ammunition-market.asp

منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/ammunition.asp

SOURCE MarketsandMarkets