بازار میکروموبایل تا سال 2025 به 9.8 میلیارد دلار درآمد می رسد: P&S Intelligence

نیویورک، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود درآمد بازار ریز تحرک جهانی از این رقم عبور کند 9.8 میلیارد دلار طبق گزارش تحقیقات بازار منتشر شده توسط P&S Intelligence تا سال 2025.

پیش بینی می شود در سالهای آینده ، رده تقسیم کیک اسکوتر بالاترین نرخ رشد در بازار را داشته باشد. این می تواند نتیجه سرمایه گذاری های کلانی باشد که در این گروه از سرمایه گذاران با سابقه در سراسر جهان انجام می شود. علاوه بر این ، پذیرش فزاینده خدمات اشتراك اسكوتر در كشورهای آمریكای شمالی به طور گسترده پیشرفت این گروه را در بازار تقویت می كند.

یکی از روندهای عمده ای که در حال حاضر در صنعت ریز تحرک مشاهده می شود ، ورود سرمایه های کلان از سرمایه گذاران مختلف است. بازیگران اصلی و چندین شرکت نوپای فعال در بازار در حال دریافت سرمایه های هنگفت از بسیاری از سرمایه گذاران خطرپذیر در سراسر جهان هستند. به عنوان مثال ، سرمایه گذاران اروپایی – Atomico و Index Ventures سرمایه گذاری های سنگینی در دو شرکت برتر ریز تحرک در ایالات متحده یعنی پرندگان و Lime به ترتیب در سال 2018 انجام دادند. 100 میلیون دلار در دور B سری پرندگان.

نسخه نمونه این گزارش را در @ دریافت کنید https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/micromobility-market/report-sample

بر اساس نوع سرویس ، گروه تقسیم دوچرخه بیشترین رشد درآمد را در بازار ریز تحرک در سال 2018 به ثبت رسانده است. این به این دلیل است که خدمات تقسیم دوچرخه مقرون به صرفه تر است و در رفت و آمد از یک مکان به مکان دیگر در مقایسه با سایر خدمات ریز تحرک ، راحتی بیشتری را ارائه می دهد. خدمات اشتراک دوچرخه در بیش از 800 شهرداری در 56 کشور موجود است. این خدمات در APAC بسیار محبوب هستند (آسیا و اقیانوسیه) ، به ویژه در سنگاپور، تایلند، و چین. دوچرخه های الکترونیکی بدون پایه به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به گزینه مطلوب موتورسوارانی هستند که به دنبال خدمات میکروموبایل مقرون به صرفه و مناسب در شهرها و شهرهای بزرگ هستند.

با این وجود ، با وجود عوامل فوق الذکر ، پیش بینی می شود که گروه اشتراکی روروک مخصوص بچه ها بالاترین نرخ رشد را در بازار ریز تحرک در سال های آینده داشته باشد. سرویس های اشتراک Kick-scooter رشد فرزندخواندگی 3.6 برابر سریعتر از سایر سرویس های اشتراک گذاری مسیری که به طور سنتی توسط Lyft و Uber ارائه می شود در کمتر از یک سال داشته اند. این خدمات در ایالات متحده در انتهای سال 2017 مورد توجه قرار گرفت و در کمتر از دو سال ، بسیاری از شرکت های مبتنی بر ریز تحرک در کشور ارزیابی های بیش از 1 میلیارد دلار. شرکتهای تاسیس شده اتومبیلرانی و اشتراک گذاری خودرو این موضوع را مشاهده کرده و به سرعت فعالیت خود را در کشور آغاز کردند. به عنوان مثال ، فورد Spin را با قیمت تقریبی خرید 100 میلیون دلار که در نوامبر 2018. به همین ترتیب ، اوبر همچنین Jump را که یک شرکت روروک مخصوص بچه ها و دوچرخه سواری است ، در سال خریداری کرد آوریل 2018.

گزارش دقیق گزارش تحقیقات بازار میکروموبیل را مرور کنید: بر اساس نوع سرویس (اشتراک دوچرخه ، اشتراک اسکنر Kick ، ​​اشتراک اسکوتر) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی ، سهم رقابتی و پیش بینی رشد تا سال 2025: https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/micromobility-market

در حال حاضر ، بازار اشتراک دوچرخه بیشترین رشد را در بازار ثبت کرده است آسیا و اقیانوسیه (APAC) منطقه. در حال حاضر ، بیش از 10 میلیون دوچرخه و نزدیک به 1250 سیستم اشتراک دوچرخه در این منطقه وجود دارد. رشد چشمگیر در طرح های اشتراک دوچرخه ، به رهبری دو اپراتور برجسته در چین – Mobike و Ofo و ورود ارائه دهندگان خدمات جدید اشتراک دوچرخه ، باعث گسترش صنعت اشتراک دوچرخه در کشور می شود. علاوه بر این ، با گسترش Mobike و Ofo در چندین شهر ایالات متحده و اروپا ، بازارهای اشتراک دوچرخه ایالات متحده و اروپا نیز به سرعت در حال رشد هستند.

از طرف دیگر ، در حال حاضر بازار اشتراك اسكوتر لگن آمریکای شمالی پردرآمدترین بازار در کل جهان است. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات اشتراکی روروک مخصوص بچه ها در اواخر سال 2017 وارد بازار ایالات متحده شدند. اولین شرکتی که فعالیت خود را در ایالات متحده مستقر کرد Bird بود ، که در سال سپتامبر 2017، و به سرعت توسط Lime ، Spin و Skip دنبال شد.

درباره این گزارش س atال کنید: https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=micromobility-market

صنعت اشتراک اسکوتر بسیار رونق دارد اروپا و این روند احتمالاً در سالهای آینده نیز ادامه خواهد یافت. این امر به دلیل افزایش ازدحام جاده ها در مناطق شهری ، افزایش نگرانی ها در چندین کشور اروپایی در مورد افزایش انتشار گازهای گلخانه ای و راحتی بیشتر ارائه شده توسط سرویس های تقسیم اسکوتر در مقایسه با سایر وسایل نقلیه است.

بازار جهانی ریز تحرک کمی پراکنده است. بالاترین سهم بازار را چندین شرکت تازه تاسیس در اختیار دارند. این بازار سرمایه های هنگفتی را از سرمایه گذاران مختلف دریافت می کند و همچنین مشارکت ها و همکاری های بیشماری را بین تولید کنندگان بزرگ و شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاهده می کند.

مرور گزارش های بیشتر:

بازار اشتراکی

انتظار می رود APAC با در نظر گرفتن درآمد بیش از 40٪ در سال 2018 ، بیشترین سهم را در بازار جهانی فروش خودرو داشته باشد. از همه کشورهای جهان ، چین همچنان به عنوان بزرگترین بازار خدمات اشتراک خودرو باقی مانده است.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/car-sharing-market

بازار اشتراک دوچرخه

بازار جهانی اشتراک دوچرخه در ارزش گذاری شد 2.7 میلیارد دلار در سال 2018 پیش بینی شده است که پیشی بگیرد 5.0 میلیارد دلار تا سال 2025 ، با CAGR 10.2 2019 در طول دوره پیش بینی (20-20-20 2019) پیشرفت می کند.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/bike-sharing-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای کارآمد ، با ارائه سرهم هوشمندی در بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:

پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence