با حرکت اروپا به سمت سوخت پایدار هواپیمایی ، آرگوس قیمت جدید خود را آغاز کرد

لندن، 21 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – قانونگذاری در اروپا شرکتهای هواپیمایی را به استفاده از سوختهای سازگار با محیط زیست سوق می دهد و نیاز به قیمت گذاری شفاف را در این بازار در حال ظهور ایجاد می کند. آژانس جهانی گزارش قیمت انرژی و کالاها ، آرگوس ، قیمت سوخت پایدار هواپیمایی (SAF) را در سال 2007 آغاز کرده است اروپا.

SAF از مواد زائد مانند روغن پخت و پز دست دوم ساخته شده است و از نظر کربن ردپای کمتری نسبت به سوخت جت بر پایه نفت دارد. با وجود عدم اطمینان اقتصادی که این بخش از زمان شکسته شدن درخواست همه گیر مسافران به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 با آن روبرو بوده است ، فشارها بر روی خطوط هوایی برای کاهش ردپای کربن در فعالیت هایشان همچنان ادامه دارد. برخی از کمک های هواپیمایی توسط دولت ها ، به ویژه مربوط به هواپیماهای ایر فرانسه و حامل اسکاندیناوی SAS ، به صراحت با الزامات کاهش انتشار کربن مرتبط شده اند.

قبل از همه گیری ، قیمت SAF معمولاً بین سه تا پنج برابر بیشتر از قیمت گازوئیل نفتی معمولی بود. اما سقوط در سفرهای هوایی باعث شده است که قیمت سوخت جت های نفتی در سراسر جهان به شدت کاهش یابد و حق بیمه SAF را افزایش دهد. در شمال غربی اروپا، آرگوس سوخت جت معمولی را در ارزیابی کرد 329،25 دلار/ t در 18 سپتامبر ، بیش از شش برابر کمتر از SAF ، که در آن ارزش گذاری شد 2.124.47 دلار/ تی

قیمت های جدید به صورت هفتگی در گزارش های سوخت زیستی Argus و Argus Jet Fuel منتشر خواهد شد.

از آنجا که بخش حمل و نقل هوایی اهداف سختگیرانه افزایش کربن زدایی را برطرف می کند ، شرکت های هواپیمایی و تأمین کنندگان سوخت آنها به دنبال قیمت گذاری شفاف برای SAF و همچنین یک شاخص نمایشی عینی هستند که بتوانند برای قراردادهای فیزیکی و مدیریت ریسک استفاده کنند. درک عمیق آرگوس از بازارهای در حال ظهور SAF و تجربه گسترده در پوشش دادن سوخت های تجدید پذیر در سطح جهان ، این نیازها را برآورده می کند.

رئیس و مدیر اجرایی Argus Media آدریان بینکس گفت: “آرگوس پیشگام گزارشگری بازار سوخت های تجدیدپذیر در سطح جهانی بوده است. ما همچنان به همکاری نزدیک با صنعت برای توسعه راه حل های مناسب قیمت گذاری و پوشش می پردازیم زیرا صنعت به دنبال بهترین روش برای ارزیابی این محصول است.”

اطلاعات تماس آرگوس

لندن: سنا لانیگان
+44 20 7780 4200
ایمیل Seana

سنگاپور: توموکو هاشیموتو
+65 6496 9960
به توموکو ایمیل بزنید

مسکو: الکسی کوماروف
7 7 495 933 75 71
ایمیل الکسی

هوستون: کارن جانسون
+1 281 732 9489
به کارن ایمیل کنید

درباره رسانه آرگوس

آرگوس یک سازمان رسانه ای مستقل است که بیش از 1000 کارمند دارد. دفتر مرکزی آن در است لندن و دارای 25 دفتر در مراکز اصلی تجارت و تولید کالا در جهان است. آرگوس ارزیابی و تحلیل قیمت بین المللی انرژی و سایر بازارهای کالایی را تولید می کند و خدمات مشاوره ای اختصاصی و کنفرانس های پیشرو در صنعت را ارائه می دهد.

شرکت ها در 140 کشور جهان از داده های آرگوس برای شاخص سازی تجارت فیزیکی و به عنوان معیارهایی در بازارهای مشتقه مالی و همچنین برای تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی استفاده می کنند.

آرگوس در سال 1970 تأسیس شد و شرکتی با ثبت خصوصی در انگلیس است. این شرکت متعلق به سهامداران کارمند ، شرکت سهامداران رشد جهانی General Atlantic و Hg ، سرمایه گذار متخصص نرم افزار و خدمات فناوری است.

ARGUS ، آرم ARGUS ، ARGUS MEDIA ، ARGUS DIRECT ، ARGUS OPEN MARKETS ، AOM ، FMB ، DEWITT ، جیم اردن & ASSOCIATES ، JJ&A ، FUNDALYTICS ، METAL-PAGES ، METALPRICES.COM ، INTEGER ، عناوین انتشارات آرگوس و نامهای شاخص آرگوس علائم تجاری Argus Media Limited هستند.

منبع Argus Media