با CheapOair با این Great Road Road Road به جاده بروید

نیویورک، 25 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – برای دیدن تغییر برگها نیاز به تغییر مناظر دارید؟ تیم CheapOair نقشه سفر ایده آل Great Lakes (جاده های بزرگ دریاچه) را برای یک تجربه سفر هیجان انگیز (و ایمن) ترسیم کرده است. این پرواز چه پرواز ، چه رانندگی و یا حتی هر دوی آنها ، چیزی را برای هرکسی که ساقط نمی شود ، ارائه می دهد.

باغ مورتون ، ایلینوی

محوطه واقعاً یک سرزمین عجایب پاییزی ، بیش از 1700 هکتار جاذبه از جمله موزه ، کتابخانه ، باغ های زیادی و البته درختان بی شماری را در بر می گیرد. در حقیقت ، بیش از 4100 گونه مختلف گیاهی در سراسر درختستان وجود دارد. اینها را می توان با پیاده روی ، درایو دیدنی یا با استفاده از چندین مسیر دوچرخه سواری موجود مشاهده کرد.

مشاوره در مورد سفر:

درختکاری مورتون در مرحله بازگشایی است و در حال حاضر نیاز دارد که همه بازدید کنندگان بلیط خود را از قبل خریداری کنند. بلیط در سایت موجود نخواهد بود برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت درختکاری مراجعه کنید.

پارک ایالتی شبه جزیره ، ویسکانسین

یک مکان کاملاً تصویری برای چادر زدن این پاییز! این پارک محبوب بیش از 460 مکان کمپینگ ، صدها هکتار درخت رنگارنگ ، چشم انداز خط ساحلی و مسیرهای پیاده روی خارق العاده را ارائه می دهد. برای دوچرخه سواران ، Sunset Bike Trail یک مسیر ایمن و اجتماعی را از طریق پارک و از طریق تغییر شاخ و برگ فراهم می کند.

مشاوره در مورد سفر:

به بازدیدکنندگان باید توصیه شود که اگرچه پارک ایالتی شبه جزیره باز است ، برخی از جاذبه ها و سایت ها با دسترسی محدود بسته یا باز هستند. لطفاً برای آخرین به روزرسانی ها و مقررات ایمنی به وب سایت آنها مراجعه کنید.

Northshore Scenic Drive ، مینه سوتا

این رانندگی زرق و برق دار که به عنوان “جاده تمام آمریکایی” شناخته می شود ، هفت پارک ایالتی را در بر گرفته و ساحل شمالی دریاچه برتر. رانندگی نه تنها نفس گیر است ، بلکه شهرهای کوچک کنار دریاچه با رستوران های شگفت انگیز ، هنرهای محلی و مغازه های منحصر به فرد وجود دارد که بازدید کنندگان می توانند سوغاتی های یک نوع پیدا کنند.

مشاوره در مورد سفر:

در حالی که مینه سوتا برای مسافران باز است ، چندین مشاوره برای اطمینان از امنیت گردشگران و ساکنان وجود دارد. این شامل یک دستور ماسک اجباری است. برای اطلاعات بیشتر و آخرین به روزرسانی ها ، لطفاً اینجا را ببینید.

درباره CheapOair
ارزان یک آژانس مسافرتی آنلاین است که در ارائه پروازهای ارزان و معاملات عالی پرواز لحظه آخری برای مسافران در سراسر جهان تخصص دارد. مصرف کنندگان می توانند از طریق تلفن (1-646-738-4820) یا گپ مستقیم ، در برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android به صورت آنلاین رزرو کنند. CheapOair که بخشی از خانواده مارک های مسافرتی Fareportal است ، فاصله ای بین یک آژانس مسافرتی آنلاین و یک آژانس سنتی با آژانس های مسافرتی مجاز برای کمک به یافتن بلیط پرواز به مقصد جهانی در بیش از 600 شرکت هواپیمایی ، یک میلیون هتل و 100 شرکت از شرکت های اجاره اتومبیل دارد. CheapOair را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و Pinterest برای یادگیری نحوه سفر به دنیا با هزینه کمتری.

SOURCE CheapOair

لینک های مربوطه

http://www.cheapoair.com