برمودا به دنبال توفان طوفان برای تجارت باز است

برمودا، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – برمودا فقط یک روز پس از عبور طوفان پالت ، طوفان رده 2 ، مستقیماً از روی جزیره برای تجارت باز شده است. توفان روز گذشته وزش باد شدید و باران را به جزیره وارد کرد ، اما هیچ صدمه جدی یا خسارت عمده ای در سازه وارد نکرد.

وی گفت: “روح برمودی همیشه در برابر مشکلات جمع می شود و نگرش در مورد توانایی های ما یکی از با ارزش ترین نقاط قوت جامعه ما است. این جزیره به خوبی می داند که چگونه برای مقابله با طوفان آماده شود ، مقاومت کند و از آن بکاهد.” گلن جونز، مدیرعامل موقت اداره گردشگری برمودا.

ظهر امروز فرودگاه بین المللی LF Wade (BDA) بازگشایی شد و خیابان جورج Causeway – جاده اصلی سرویس دهنده فرودگاه – بار دیگر ترافیک را کنترل می کند. خدمات محلی کشتی و اتوبوس از سر گرفته می شود چهارشنبه ، 16 سپتامبر، با برنامه های عادی. برای اطلاعات بیشتر ، به https://www.gotobermuda.com/guide-bermuda-bound-travellers بروید.

اکثریت برمودا در حال حاضر هتل های عملیاتی هتل باز و آماده پذیرایی از مهمانان هستند. هر بازدید کننده ای که در اثر طوفان برنامه های خود را تغییر داده است ، باید برای رزرو و سیاست های لغو با هتل خود تماس بگیرد.

برمودا صنعت توریسم مدت طولانی است که در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم است. “همکاری جونز افزود. همکاری بخشهای دولتی و خصوصی ما همراه با سرسختی برمودا مردم ، جزیره را با سرعت باورنکردنی دوباره روی پاهای خود قرار می دهد. پس از برطرف شدن اخطارهای طوفان دیروز ، فقط سه ساعت طول کشید تا مقامات ادارات عمومی ما راه بازسازی فرودگاه را باز کنند و خدمه خدمات برق تقریباً صبح امروز سه چهارم خانه های آسیب دیده را برقرار کردند. ”

پولت بود برمودا اولین حمله مستقیم طوفان از سال 2014 ، زمانی که طوفان های فی و گونزالو به زمین پشت سر هم رسیدند. این جزیره پس از آن طوفان ها نیز در زمان رکورد بهبود یافت.

بیش از چهار قرن ، برمودا زیرساختی منحصر به فرد برای محافظت از جزیره نشینان و مشاغل در برابر آب و هوای شدید ایجاد کرده است. خانه ها ، هتل ها و ساختمانهای دیگر از آنها ساخته شده است برمودا سنگ آهک یا بلوک سیمانی ، با سقف های تخته سنگ به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر بادهای شدید. شهر همیلتون ، یک مرکز خدمات مالی جهانی ، حداقل آسیب یا اختلالی را در پائولت متحمل شد ، و پاک سازی گیاهان و سایر آوارها با شروع مجدد تجارت در سراسر جزیره در حال انجام بود.

خوب است بدانید: اخیراً ، مراکز کنترل بیماری (CDC) بهبود یافته است برمودا رتبه بندی به سطح 2 – یکی از تنها شش مکان در جهان که با سطح خطر متوسط ​​”COVID-19″ ارزیابی شده است. علاوه بر این ، برمودا تمبر “سفرهای ایمن” شورای جهانی سفر و جهانگردی را به دست می آورد که به مسافران امکان می دهد دولت ها و شرکت های سراسر جهان را که پروتکل های استاندارد جهانی بهداشت و بهداشت را پذیرفته اند ، به رسمیت بشناسند. درباره نحوه سفر با ایمنی و مسئولیت پذیری بیشتر بدانید برمودا.

اگر بازدید می کنید برمودا در ماه های پاییز ، هنگامی که دمای هوا پایین است ، برخی از هیجان انگیزترین فعالیت های فضای باز جزیره ، جزایر آتلانتیک ، غذاهای خوشمزه و رویدادهای منحصر به فرد را تجربه خواهید کرد.

  • فصل خرچنگ خاردار: از سپتامبر تا مارس ، یک مورد معتبر را کشف کنید برمودا ظرافت لابسترهای خاردار یک تجربه غذای دریایی واقعاً خوشمزه هستند.
  • جشنواره ناهار خوری برمودا آلفرسکو (سپتامبر) 17–26): بیستروهای ساحلی ، رستوران های کنار بندر و مناظر مشرف به زمین های گلف از جمله ده رستوران با میزهایی هستند که در خارج از میز در این جشنواره ده روزه شرکت می کنند.
  • مزه ی برمودا (9 تا 11 اکتبر): دوستداران غذا و شراب نمی خواهند این ولگرد سالانه را که شامل تست های شراب ، تورهای پیاده روی ، یک مسابقه آشپز سه روزه و جشنواره غذای تمام روز با بسیاری از رستوران های شهر همیلتون است ، از دست بدهند.
  • تماشای پرندگان: مهاجرت از پاییز به شمال آمریکای جنوبی میزبان برمودا دوستان پر به جزیره – اوج فصل پرندگان!
  • سری جهانی ده ها (مهر. 24 نوامبر 7): از پاییز امسال دو هفته از اقدامات راگبی بین المللی لذت ببرید ، زیرا برخی از بهترین بازیکنان جهان برای شرکت در مسابقات شرکت می کنند برمودا.
  • جام طلای برمودا 2020 (اکتبر) 25-30): هفتادمین دوره جام مسابقه معتبر جام طلای King Edward VII یک رویداد ویژه جهانی قایقرانی و یک رویداد دارای درجه بندی مسابقات قهرمانی جهان در تور مسابقات جهانی مسابقات است.
  • قهرمانی برمودا (26 اکتبر تا 1 نوامبر): رویداد رسمی کامل PGA TOUR در برمودا زمین گلف معروف Port Royal زمینه ای از آبهای زلال ، آبی و سبزه های خیره کننده را ارائه می دهد. این برنامه به صورت بین المللی از کانال Golf Golf پخش خواهد شد.
  • ماجراهای آبزی: لباس راحتی خود را بپوشید و هیجان موجود در آب را کشف کنید برمودا – آب هنوز خوب است. در اینجا ، می توانید همه چیز را از غواصی تا غرق شدن کشتی های باستانی گرفته تا کایاک سواری تا غارهای پنهان را تجربه کنید.

درباره اداره گردشگری برمودا
اداره گردشگری برمودا (BTA) یک نهاد مستقل ، غیر دولتی و یک سازمان رسمی بازاریابی مقصد برای کشور جزیره است. اداره گردشگری برمودا (BTA) تبلیغ می کند برمودا در سطح جهان به عنوان یک مقصد در کلاس جهانی برای اوقات فراغت و سفرهای گروهی و سرمایه گذاری در جهانگردی. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.gotobermuda.com/bermudatourism.

تماس با رسانه:
آدل گروبلر
[email protected] | (212) 889 1700

SOURCE سازمان گردشگری برمودا