برنامه تصویب پرونده های Avianca Holdings S.A برای تأیید دادگاه ایالات متحده تقریباً 2 میلیارد دلار آمریکا در تأمین مالی بدهکار در اختیار (“DIP”)

BOGOTA ، کلمبیا، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Avianca Holdings S.A (OTCMKTS: AVHOQ، BVC: PFAVH) (“شرکت” یا “Avianca”) امروز اعلام کرد که تعهدات خود را برای بدهی در اختیار (“DIP”) تأمین مالی بیش از حد 2.0 میلیارد دلار آمریکا و برای تأیید بودجه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی دادخواست ارائه کرده است نیویورک (“دادگاه ایالات متحده”).

آنکو ون در ورف ، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی شرکت آویانکا گفت: “ما از پشتیبانی دریافت شده از تعداد زیادی از سرمایه گذاران نهادی شخص ثالث و وام دهندگان فعلی ما بسیار خرسند هستیم. ما معتقدیم این نشان دهنده اعتماد بازار به آینده آویانکا به عنوان یک شرکت هواپیمایی قدرتمند ، رقابتی و سودآور. تأمین این تعهدات مالی گام مشخص دیگری در روند ساماندهی فصل 11 ماست و ما منتظر تصویب بسته مالی پیشنهادی DIP توسط دادگاه ایالات متحده هستیم. ما در اکثر بازارهای داخلی فعالیت خود را از سر گرفته ایم و قصد داریم در هفته های آینده مقاصد داخلی و بین المللی بیشتری اضافه کنید ، در حالی که ما همچنان تمرکز بر اصلاح برنامه سازماندهی خود برای رسیدگی کامل به چشم انداز فعلی صنعت و اثرات COVID-19 داریم ، تیم ما را قادر می سازد تا بازده رانندگی و گسترش حاشیه و موقعیت آویانکا را به طور موفقیت آمیز ادامه دهد. خدمت آمریکای لاتین برای سالهای زیادی به سفرهای هوایی نیاز دارد. ”

انتظار می رود که بودجه DIP – با احتساب جمع آوری بدهی موجود و ملاحظه وام خرید – تقریباً باشد 2.0 میلیارد دلار آمریکا، متشکل از یک 1.27 میلیارد دلار آمریکا Tranche وام ارشد و یک 722 میلیون دلار آمریکا وام تبعی Tranche B. بودجه DIP تقریباً شامل می شود 1.217 میلیارد دلار آمریکا از وجوه جدید متشکل از 881 میلیون دلار آمریکا در ترانش A و 336 میلیون دلار آمریکا در ترانش B

بر 28 آگوست 2020، به عنوان بخشی از سندیکای وام Tranche A DIP ، شرکت با یک گروه موقت از دارندگان نمایندگی اکثریت یادداشت های امنیتی ارشد 2023 آویانکا که به شما ارائه می دهند ، قرارداد پشتیبانی بازسازی (“RSA”) را امضا کرد. 290 میلیون دلار آمریکا در صندوق های جدید (از جمله 63 میلیون دلار آمریکا پشت صحنه) و رول کنید 220 میلیون دلار آمریکا یادداشت های موجود خود را به Tranche A وارد کنید

240 میلیون دلار آمریکا از بودجه Tranche A به عنوان تعهد پشت صحنه ساختار داده شده است تا در نهایت مشارکت یک یا چند دولت فراهم شود.

722 میلیون دلار آمریکا وام Tranche B DIP شامل 336 میلیون دلار آمریکا از منابع مالی جدید ، و همچنین تقریباً جمع آوری شده است 386 میلیون دلار آمریکا بدهی قابل تبدیل قابل اطمینان صادر شده در دسامبر 2019 و ژانویه 2020 (“بدهی قابل تبدیل موجود”). تأمین مالی جدید توسط برخی از وام دهندگان بدهی قابل تبدیل موجود ، از جمله Kingsland Holdings S.A ، و همچنین سرمایه گذاران شخص ثالث تأمین شد. برخی دیگر از وام دهندگان بدهی قابل تبدیل موجود ، از جمله شرکت هواپیمایی یونایتد (Airlines) ، تنها با تأمین مالی مجدد بدهی قابل تبدیل خود در صرف وام Tranche B شرکت کردند.

وام های DIP توسط دارایی های اصلی Avianca (از جمله سهام مالکیت شرکت در LifeMiles و شرکت های تابعه بار و همچنین مارک های اصلی و حساب های نقدی آن) تأمین می شود. وثیقه هر دو بخش با وثیقه وثیقه موجود در کلیه وثیقه های موجود ، با حق بیمه بازپرداخت Tranche B به Tranche A تضمین می شود. مجموعه وثیقه این سرمایه های DIP اخیراً به واسطه مجموعه ای از توافقات که قبلاً توسط آویانکا اعلام شده بود ، به میزان قابل توجهی افزایش یافت.

بودجه منوط به تأیید دادگاه ایالات متحده است و جلسه دادرسی برای آن برگزار می شود 5 اکتبر 2020، و سایر شرایط عرفی

شرکت سیبری اوراق بهادار LLC به عنوان بانک سرمایه گذاری و مشاور مالی آویانکا خدمت می کند. Goldman Sachs Lending Partners LLC و JPMorgan Chase Bank ، N.A به عنوان تنظیم کننده های اصلی و مشترکین وام های Tranche A DIP خدمت می کنند. Milbank LLP به عنوان مشاور حقوقی آویانکا خدمت می کند.

اطلاعات بیشتر درباره بودجه DIP در وب سایت آویانکا (www.aviancaholdings.com) موجود است.

درباره Avianca Holdings S.A. (OTCMKTS: AVHOQ) (BVC: PFAVH)
آویانکا علامت تجاری گروه هواپیمایی های مسافری و خطوط هوایی باری است که تحت شرکت هولدینگ Avianca Holdings S.A. Avianca به مدت 100 سال به طور مداوم پرواز می کند. از همان زمان دسامبر 2019، این شرکت بیش از 21000 کارمند داشت ، ناوگان 158 هواپیمایی را اداره می کرد و به 76 مقصد در 27 کشور در قاره آمریکا و اروپا. در سال 2019 ، این شرکت 30.5 میلیون مسافر جابجا کرد که تقریباً درآمد کسب می کند 4.6 میلیارد دلار آمریکا.

اظهارات رو به جلو
آویانکا بیانیه هایی را در این بیانیه مطبوعاتی گنجانده است که “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهد. به عنوان یک موضوع کلی ، اظهارات آینده نگرانه عبارتند از: رویدادها یا روندها ، انتظارات و اعتقادات آینده یا پیش بینی ها ، از جمله موارد دیگر ، انتظارات شرکت با توجه به مراحل فصل 11 ، صنعت هواپیمایی و تأثیرات COVID – 19 چنین عباراتی با کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “قصد” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “اراده” ، “پروژه” ، “طرح” و عبارات مشابه در ارتباط با هر بحث مشخص می شود عملکرد عملیاتی یا مالی آینده هرگونه اظهارنظر آینده نگر براساس انتظارات ، برآورد ها و فرضیات فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده خواهد بود و خواهد بود و فقط از تاریخ تاریخ چنین اظهارات قابل اجرا است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه بی اعتماد نباشند.

اظهارات رو به جلو در این بیانیه مطبوعاتی تضمینی برای عملکرد آینده نیست و شامل خطرات و عدم اطمینان است ، از جمله در رابطه با روند فصل 11 ، مذاکرات و جلسات دادرسی مربوط به دادگاه ورشکستگی و همچنین بحران COVID-19. نتایج واقعی ممکن است به دلایل زیادی از جمله عوامل خارج از کنترل شرکت با نتایج پیش بینی شده در این بیانیه مطابقت داشته باشد. این شرکت صریحاً از هرگونه تعهد در مورد به روزرسانی یا تجدید نظر در این بیانیه خبری ، از جمله هر گونه اظهارنظر آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

مخاطب

تماس با سرمایه گذار

آویانکا:
لوکا فایفر، رئیس روابط سرمایه گذاران
[email protected]
(571) (5877700)

تماس با رسانه های ایالات متحده و اروپا

آویانکا:
ویویانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر:
لی پریش
[email protected]
+1 212 355 4449

مخاطبین رسانه ای آمریکای مرکزی

آویانکا:
ویویانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

LLYC:
الخاندرا الجوره، مدیر
[email protected]

کلمبیا و تماس با رسانه های آمریکای جنوبی

آویانکا:
ویویانا اسکوبار، ارتباطات شرکتی
[email protected]

SOURCE Avianca Holdings S.A.