برنامه های انرژی Dominion تصویب وسایل نقلیه الکتریکی را در ویرجینیا تسریع می کنند

ریچموند ، واشنگتن، 29 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Dominion Energy Virginia امروز گام دیگری را برای هدایت تصویب وسایل نقلیه الکتریکی ، صرفه جویی در هزینه مشتریان و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای اعلام کرد ویرجینیا. تخفیف برای ایستگاه های شارژ برای جوامع چند خانواده ، محل های کار ، انبارهای اتوبوس حمل و نقل و مکان های شارژ سریع اکنون در دسترس است. برنامه تخفیف برای مشتریان مسکونی این شرکت در سال 2015 آغاز می شود ویرجینیا در اوایل سال 2021

تخفیف برای زیرساخت ها ، شارژرها و هزینه های شبکه از 2000 دلار به بیش از 50000 دلار در هر پروژه برنامه آزمایشی زیرساخت شارژ هوشمند در کمیسیون شرکت دولتی به عنوان بخشی از برنامه تحول شبکه شرکت – یک برنامه 10 ساله برای تغییر ویرجینیا شبکه انرژی و به مشتریان روش های بیشتری برای پس انداز ، خدمات قابل اطمینان تر و دسترسی بیشتر به انرژی های تجدیدپذیر را ارائه دهید.

“ما معتقدیم که برق رسانی فقط آینده حمل و نقل نیست. ما آن را نیرو می دهیم ویرجینیا گفت: ” اد باین، معاون ارشد تحویل نیرو. “به زودی ، والدین در Fairfax قادر خواهند بود فرزندان خود را با یک اتوبوس مدرسه الکتریکی به مدرسه بفرستند ، و در ایستگاه مترو در حال حرکت هستند ویرجینیا اولین شاتل برقی مستقل و هنگام کار با نامناسب در شهر ، وسیله نقلیه الکتریکی آنها را شارژ کنید. ”

از علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد این شرکت به وسایل نقلیه الکتریکی و برنامه آزمایشی زیرساخت شارژ دعوت می شود برای شرکت در یک وبینار در مورد 1 اکتبر در 11 صبح EST. برای ثبت نام در وبینار به وب سایت برنامه شارژ هوشمند زیرساخت خلبان مراجعه کنید.

Dominion Energy متعهد به کاهش انتشار کربن و کمک به مشتریان در انجام همان کار است. حمل و نقل بزرگترین منبع انتشار کربن در است ایالات متحده و در ویرجینیا، بنابراین الکتریکی سازی حمل و نقل نقش حیاتی در کاهش انتشار و بهبود کیفیت هوا دارد. علاوه بر تخفیف برای شارژ خودروهای الکتریکی ، این شرکت از روش های زیر از پذیرش وسایل نقلیه الکتریکی پشتیبانی می کند:

  • کمک به دارندگان وسایل نقلیه الکتریکی در پس انداز پول وقتی در زمان های کم مصرف شارژ می شوند با شروع اوایل سال 2021 ، ویرجینیا مشتریانی که دارای کنتور هوشمند هستند ، مجاز به ثبت نام در نرخ جدیدی هستند که با تغییر زمان تغییر می کند و به آنها امکان کنترل بیشتر بر قبض برق را می دهد. این نرخ در مواقعی از روز که تقاضا برای برق کم است ، مشتریان را به انجام برخی وظایف – مانند شارژ کردن وسیله نقلیه الکتریکی خود – ترغیب می کند.
  • حرکت به جلو با بزرگترین استقرار اتوبوس های مدارس برقی کشور. از پاییز امسال ، اولین 50 اتوبوس برقی با ایمنی حمل می شوند ویرجینیا دانش آموزان ضمن کاهش میزان انتشار
  • اولین شاتل برقی ، خودران این یک حلقه بین ایستگاه مترو Dunn Loring و Mosaic District در واقع خواهد شد Fairfax ، Va. این پروژه اولین آزمون حمل و نقل عمومی مستقل با بودجه دولتی است ویرجینیا و با آن همکاری می کند شهرستان فیرفکس.
  • کمک به حمل و نقل عمومی سبز شود. اولین اتوبوس های عمومی برقی در ویرجینیا از طریق همکاری با Hampton Roads Transit توسط Dominion Energy تأمین خواهد شد. این شرکت همچنین در حال کار بر روی حمل و نقل عمومی برقی در خارج از کشور است ویرجینیا با همکاری راهبردی با اداره حمل و نقل منطقه ای منطقه چارلستون برای تأمین انرژی اتوبوس های برقی در کارولینای جنوبی.
  • نصب ایستگاه های شارژ سریع عمومی. طی سال آینده ، Dominion Energy Virginia چهار ایستگاه شارژ سریع عمومی برای مشتریان نصب می کند که می توانند باتری خودروی الکتریکی را در کمتر از 30 دقیقه تا 80 درصد شارژ کنند.
  • انتقال ناوگان این شرکت به وسایل نقلیه الکتریکی. Dominion Energy Virginia برای انتقال یک چهارم ناوگان سبک خود به وسایل نقلیه الکتریکی ابتکار مداومی دارد. علاوه بر این ، این شرکت در حال نصب شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در محل کار خود و مشوق هایی برای کارمندانی است که می خواهند یک وسیله نقلیه الکتریکی خریداری کنند.

این اعلامیه در حالی صورت می گیرد که علاقه مندان به وسایل نقلیه الکتریکی در سراسر ایالات متحده هفته ملی Drive Electric را جشن می گیرند ، جشنی برای آگاهی از مزایای وسایل نقلیه الکتریکی.

وسایل نقلیه الکتریکی سازگار با محیط زیست هستند و هزینه کار آنها در مقایسه با اتومبیل های گازسوز کمتر است. به علاوه ، شارژ آنها آسان و رانندگی آنها سرگرم کننده است. طبق گفته م Instituteسسه الکتریک ادیسون ، وسایل نقلیه الکتریکی 54 درصد انتشار دی اکسید کربن کمتری از خود ساطع می کنند و رانندگان در مقایسه با اتومبیل های مجهز به گاز 50 درصد کمتر برای سوخت مصرف می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای وسایل نقلیه الکتریکی و ابزار دستیابی – مانند ماشین حساب پس انداز و شارژر یاب – به وب سایت Dominion Energy مراجعه کنید تا بررسی کنید آیا وسیله نقلیه برقی برای شما مناسب است یا خیر. مشوق ها و برنامه های جدید به مشتریان کمک می کند تا در مورد نحوه و مکان شارژ یک وسیله نقلیه الکتریکی تصمیم بگیرند و هنوز هم پس انداز می کنند.

درباره Dominion Energy
بیش از 7 میلیون مشتری در 20 ایالت با استفاده از برق یا گاز طبیعی از Dominion Energy (NYSE: D) ، دفتر مرکزی آن در ریچموند ، واشنگتن ، انرژی خانه ها و مشاغل خود را تأمین می کنند. این شرکت به انرژی پایدار ، قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و ایمن و دستیابی به خالص متعهد است. انتشار دی اکسیدکربن و متان صفر از تولید برق و عملیات زیرساخت گاز تا سال 2050. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به DominionEnergy.com مراجعه کنید.

SOURCE Dominion Energy

لینک های مربوطه

http://www.dominionenergy.com