برنامه TopTip اعلام می کند که نیمی از سهام خود را در اختیار کاربران خود قرار دهد

لندن، 22 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – لندناستارتاپ مبتنی بر Useful Interruptions Ltd ، مالک برنامه توصیه های TopTip ، امروز از راه اندازی برنامه موسسین باشگاه خود داد که هدف آن دادن نیمی از سهام این شرکت به کاربران TopTip است.

TopTip که در ژانویه راه اندازی شد و به صورت رایگان در فروشگاه App و Play Store در دسترس است ، رشد چشمگیری به عنوان یک قهرمان رسانه اجتماعی در انگلیس نشان می دهد و به طور فزاینده ای به سایت معتبر برای توصیه های کتاب ، غذا ، فیلم ، مسافرت و سایر موارد معروف تبدیل می شود. منافع.

مزیت بی نظیر TopTip توانایی اتصال سریع کاربران به افراد مشابه است تا بهترین توصیه های شخصی را در هر کجای دنیا که باشند به دست آورند.

باشگاه موسسان TopTip در مقیاس بی سابقه است و هدف آن توزیع نیمی از سهام این شرکت به فعال ترین کاربران برنامه در طی دوازده ماه آینده است.

TopTip Founders Club با دادن سهام در شرکت ، این فرصت را به کاربران می دهد تا از رشد بالقوه نجومی ارزش یک شبکه اجتماعی بهره مند شوند. حتی شبکه های اجتماعی کوچکتر مانند Nextdoor و Quora نیز میلیاردها دلار ارزش دارند.

نیاز به توصیه های قابل اعتماد و قابل اعتماد مانند توصیه های موجود در TopTip هرگز بیشتر نبوده است. طبق BrightLocal ، 92٪ از مردم از بررسی آنلاین استفاده می کنند ، اما 95٪ معتقدند برخی از این بررسی ها جعلی است. به طور متوسط ​​، مصرف کنندگان قبل از اینکه اطمینان کافی برای خرید داشته باشند ، مجبور هستند که به کمتر از 10 منبع مختلف دسترسی پیدا کنند.

وی گفت: “ایده بنیانگذاران باشگاه در حین قفل شدن به ذهن ما رسید.” دیوید کاوسمن، مدیر عامل و بنیانگذار. “ما می خواستیم به افرادی که راز واقعی موفقیت ما هستند پاداش دهیم. با بیماری همه گیر ، این مهم بیش از هر زمان دیگری مهم به نظر می رسید. و ما می خواستیم بزرگتر شویم ، تا به مردم فرصت دهیم تا پاداش تغییر زندگی را بدست آورند. فقط تصور کنید اگر فیس بوک از زمان شروع فعالیت خود یک باشگاه موسسان داشته است. “

کاوسمن گفت: “باشگاه موسسان رویکرد مشارکت ما را در TopTip منعکس می کند.” وی ادامه داد: در حالی که این باشگاه بدون شک مردم را به استفاده از این برنامه تشویق و رشد آن را با سرعت بیشتری افزایش می دهد ، ما فکر می کنیم این درست است که افرادی که دیدگاه ما را به اشتراک می گذارند و به ایجاد جامعه ما کمک می کنند این فرصت را دارند که در ارزشی که برای ساخت آنها کمک می کنند سهیم شوند. “

نکته برتر برنامه پیشنهادی جدیدی است که توسط آن تأسیس شده است لندن کارآفرینان دیوید کاوسمن و اسدرن ژوبی ، و با حمایت آشپز و نویسنده مواد غذایی یوتام اتلانگی. TopTip با اتصال فوری آنها به افراد مشابه در هر جای دنیا ، افراد را قادر می سازد تا توصیه کاملی در مورد هر چیزی که نیاز دارند دریافت کنند. کاربران می توانند با عضویت در باشگاه موسسان ، که نیمی از سهام شرکت مادر TopTip را به کاربران برنامه می دهد ، در رشد TopTip سهیم شوند. TopTip در هر دو سیستم عامل iOS و Android برای بارگیری رایگان است.

برای اطلاعات بیشتر ، فقط فشار دهید ، لطفاً تماس بگیرید [email protected].

منبع TopTip

لینک های مربوطه

https://toptip.io