برگرداندن تمبر جمع آوری کمک مالی نیمه پست آلزایمر

قبل از تغییر قانون ، به خدمات پستی اجازه داده شده بود که علاوه بر تمبرهای نیمه پستی که از طرف کنگره تعیین شده است ، برای یک دوره دو ساله فقط یک مهر نیم پستی را انتخاب کند. این تغییر این محدودیت را از بین می برد و به USPS اجازه می دهد فروش تمبر نیمه پست آلزایمر را که از سال 2017 آغاز شد ، از سر بگیرد.

ثبت نام فدرال 4 سپتامبر نسخه بیشتری دارد اطلاعات.

قیمت تمبر شامل نرخ پست تک قطعه پست الکترونیکی کلاس اول است که در زمان خرید به اضافه مبلغی برای تأمین بودجه تحقیقات آلزایمر اعمال می شود. طبق قانون ، درآمد حاصل از فروش تمبر نیمه پست آلزایمر – منهای هزینه پرداخت شده و بازپرداخت هزینه های معقول انجام شده توسط سرویس پستی – به موسسات ملی بهداشت ، که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده است ، توزیع می شود .

اتل کسلر در حالی که هنرمند به عنوان مدیر هنری تمبر خدمت می کرد مت ماهورین طرح را ایجاد کرد.

محصولات پستی

مشتریان می توانند تمبر و سایر محصولات فیلاتلیک را از طریق فروشگاه پستی در usps.com/shop، با تماس با 800-STAMP24 (800-782-6724) ، از طریق پست از طریق تلفن ایالات متحده آمریکا فلسفی، یا در مکان های اداره پست در سراسر کشور.

سرویس پستی برای هزینه های عملیاتی هیچ دلار مالیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین هزینه های فعالیت خود به فروش پست ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله فیلم و عکس صوتی و عکس با کیفیت پخش ، از اینجا بازدید کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، Pinterest و LinkedIn. مشترک شدن در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و از ما لذت ببرید وبلاگ ارسال های پستی. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: روی بتس
(C) 202-256-4174
[email protected]
usps.com/news

منبع خدمات پستی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.usps.com