بزرگترین استقرار شاتل های برقی آمریکا در یک فرودگاه ایالات متحده

ACE Parking ، مدیر ناوگان شاتل فرودگاه ، 29 اتوبوس شاتل کاملاً برقی را خریداری کرد تا ناوگان LPG (گاز مایع مایع) و CNG (گاز طبیعی فشرده) موجود را به تمام برقی تبدیل کند و به اهداف پایداری فرودگاه منطقه ای سن دیگو دست یابد. مقامات و شریک عملیاتی قدیمی آنها ، ACE Parking. شانزده دستگاه از این ناوگان شاتل های بزرگ و پرمشغله مبتنی بر سکوی فورد F-550 خواهند بود که اولین نمونه ها در نوع خود برقی هستند.

“با ترکیب فناوری telematics و ایمنی مبتنی بر هوش مصنوعی ، سن دیگو فرودگاه بین المللی اکنون دارای پیشرفته ترین اتوبوس های شاتل از نظر فناوری در جاده های یک فرودگاه ایالات متحده است. ما می توانیم به آنها کمک کنیم اهداف پایداری خود را انجام دهند و کاهش قابل توجهی در انرژی و هزینه های نگهداری برای این وسایل نقلیه نشان دهیم. ” جان والش، مدیر عامل شرکت Endera. “این وسایل نقلیه و فناوری آنها انقلابی در نحوه مدیریت ناوگان در فرودگاهها ، بیمارستانها ، دانشگاهها و هر کاربرد دیگری که در آن از وسایل نقلیه پرمشغله استفاده می شود ، ایجاد می کنند. فناوری هوشمند ما همراه با بازده حاصل موجب صرفه جویی در منابع مالی و انرژی گران قیمت اپراتورهای ناوگان می شود.”

این وسایل نقلیه برای کمک به فرودگاه سن دیگو در جهت رعایت موارد خریداری شده است کالیفرنیا مقررات شاتل فرودگاه با انتشار صفر ، که در سال 2015 تصویب شد ژوئن 2019 توسط هیئت منابع هوایی کالیفرنیا در آیین نامه جدید ، اپراتورهای شاتل فرودگاه نیاز به انتقال به فناوری های 100٪ وسایل نقلیه با انتشار صفر (ZEV) دارند. اپراتورهای شاتل فرودگاه باید تا سال 2027 شاتل های انتشار صفر را به ناوگان خود اضافه کرده و انتقال به ZEV را تا پایان سال 2035 به پایان برسانند.

اتوبوس های تمام برقی از بدنه کامپوزیتی سبک و ساخته شده توسط مربی الماس، که بازده دامنه را نسبت به سایر طرحهای سنتی ، فولادی و آلومینیومی به حداکثر می رساند. با استفاده از پیشرانه الکتریکی Lightning Systems ، شاتل های EV می توانند تا 130 مایل برد را در یک اتوبوس مسافربری کاملاً بسته بندی شده 26 نفره بدست آورند و می توانند در کمتر از دو ساعت و 15 دقیقه شارژ شوند ، و آن را به کارآمدترین شاتل اندازه خود تبدیل کنند. بازار در ایالات متحده

این وسایل نقلیه جدید از پلتفرم telematika مبتنی بر هوش مصنوعی Endera برای خودکار ساختن سوابق و گزارش ها و همچنین ارائه یک کنسول جدید اعزام برای تیم مدیریتی آنها برای انجام عملیات برخوردار است. هر وسیله نقلیه مجهز به سیستم خودکار شمارش مسافر خواهد بود که از دوربین ها و الگوریتم های AI برای شمارش دقیق مسافران و ارائه گزارش های دقیق به تیم مدیریتی استفاده می کند. بخشی از این فناوری برای کمک به مبارزه با شیوع COVID-19 با در نظر گرفتن یک دوربین مادون قرمز که دمای مسافران را هنگام سوار شدن به اتوبوس می خواند ، به راننده یک مسافر بیمار هشدار می دهد. سیستم مدیریت انرژی Endera همچنین به اپراتورهای ناوگان امکان می دهد تا ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه خود را به راحتی و به طور کارآمد کنترل و مدیریت کنند تا مصرف انرژی را به حداقل برسانند.

وسایل نقلیه Endera همچنین برنامه Wayne Go را ارائه می دهند که در iOS و Android در دسترس است و به سواران فرودگاه این امکان را می دهد كه در زمان واقعی اتوبوس ها نسبت به موقعیت مکانی خود ، زمان رسیدن تقریبی رسیدن اتوبوس ، در دسترس بودن صندلی را ببینند و به رانندگان توانایی بازخورد را بدهند. تجربه آنها

“با کاهش زمان و بهره وری اقتصادی برق ، سن دیگو فرودگاه بین المللی تقریباً صرفه جویی خواهد کرد 20000 دلار یک سال ، به ازای هر وسیله نقلیه در مقابل وسایل نقلیه LPG یا CNG. علاوه بر این ، این وسایل نقلیه سالانه حدود 5 میلیون پوند از میزان انتشار Co2 در فرودگاه را کاهش می دهد. ” کوین هرناندز، مدیر عامل حمل و نقل زمینی برای پارکینگ ACE در سن دیگو. “سواری فوق العاده آرام و روان منجر به کاهش خستگی راننده خواهد شد و سواران از تجربه آرام تری در داخل هواپیما برخوردار خواهند شد.”

تا پایان سال 2020 ، 29 وسیله نقلیه الکتریکی دیگر Endera نیز در حال بهره برداری است شهرستان سن دیگو در یک پارکینگ خارج از فرودگاه و یک محوطه دفتر تجاری.

درباره Endera
Endera یک شرکت فناوری حمل و نقل بصورت عمودی است و متخصص در وسایل نقلیه هوشمند الکتریکی تجاری ، ایستگاه های شارژ و راه حل های نرم افزاری است. به عنوان یک تامین کننده وسایل نقلیه الکتریکی انتهائی به انتها ، آندرا طراحی ، فناوری و ساخت وسایل نقلیه را ارائه می دهد. Endera که در آمریکا ساخته شده است ، یکی از کمترین هزینه های مالکیت را نسبت به سایر وسایل نقلیه الکتریکی تجاری ارائه می دهد و راه حل های پایداری را ارائه می دهد که از نظر قیمت ، فناوری ، طول عمر ، سودآوری و خدمات با سایر سوخت های فسیلی رقابت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.enderamotors.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
آندرا
کریستین لودویک
روابط عمومی
619-456-1160
[email protected]

منبع آندرا

لینک های مربوطه

https://www.enderamotors.com