بزرگترین مسابقه آبجو در جهان ، جشنواره بزرگ آبجو در آمریکا ، سبک های سال 2020

جلسات مجازی GABF موضوعات مختلفی از جمله نکات و ترفندهایی برای افزایش دانش و لذت بردن از آبجو را پوشش می دهد. داستان از مشاهیر آبجو صنایع دستی؛ مشخصات کارخانه های آبجوسازی و افرادی که جوامع خود را متحول می کنند. و تظاهرات جفت کردن آبجو و غذا. آنها شروع خواهند شد جمعه شانزدهم اکتبر با برگزاری مراسم سالانه جوایز GABF ، اعطای جوایز ملی و بین المللی به آبجوهایی که کارخانه های آبجوسازی از سراسر کشور به مسابقات مشهور آبجو حرفه ای ارسال کرده اند. این مراسم در The Brewing Network برگزار می شود و برای عموم آزاد است.

سخنرانان اضافی در طول جشنواره مجازی شامل می شوند کن گروسمن (تولید سیرا نوادا) ، ناتالی و وینی سیلورزو (شرکت تولید آب میوه رودخانه روسیه) ، گرت الیور (آبجوسازی بروکلین) ، جینا مارساگلیا (بندر پیتزا) و تام آرتور (ابی گمشده) ، مت میدوز (شرکت تولید آبجو در بلژیک) ، سرآشپز دنی لی (ماندو و CHIKO) ، مارکوس باسکرویل (شرکت تولید آب و هوای Weattered Souls) ، خوزه دی بتتا، تامیل مالدونادو وگا ، و مارتین دی وارگاس (Raíces Brewing Co) ؛ درمیان دیگران.

حضور در مشروبات الکلی شرکت کننده – از جمله نزدیک به 150 کارخانه تولید آبجو در کلرادو به تنهایی – دارندگان گذرنامه GABF Festival می توانند در برخی از آبجوهای برنده جایزه نوش جان کنند در حالی که از دسترسی منحصر به فرد معاملات از جمله پروازهای چشنده رایگان ، پرورش دهندگان با تخفیف ، کالاهای نسخه محدود و سایر موارد نیز لذت می برند.

دنور همچنین با سالانه هفته آبجو دنور در جشنواره نیز شرکت خواهد کرد. بزرگترین جشن سالانه Mile High City از همه چیز آبجو در سال 2020 برای دوازدهمین سال خود با ده ها رویداد آبجو محور در اطراف شهر برگزار می شود. هنوز در نه روز منتهی به و از جمله جشنواره آبجو بزرگ آمریکایی برگزار می شود (9 تا 17 اکتبر) ، کارخانه های آبجوسازی ، تپ ها و مکانهای مختلف امکان استفاده از شیر ، آبجوهای نادر ، شبهای فرکین ، جفت آبجو و غذا و غیره را دارند. بازدید دنور همچنین نسخه 2020-201 از Denver Beer Trail ، یک راهنمای آنلاین برای برخی از آنها را راه اندازی می کند دنور آبجوسازی های برتر.

گذرنامه های جشنواره GABF همراه با لیست کامل معاملات برای خرید در اینجا موجود است. و یک برنامه کامل از برنامه نویسی مجازی را می توان در وب سایت GABF یافت.

درباره انجمن مشروبات الکلی

انجمن تولید کنندگان آبجو (BA) یک انجمن تجاری غیرانتفاعی است که به تولیدکنندگان کوچک و مستقل آمریکایی ، آبجوخانه های آنها و جامعه علاقه مندان به تولید آب اختصاص دارد. BA نشان دهنده 5000 کارخانه آبجوسازی ایالات متحده است. مهر کارخانه مستقل آبجوسازی BA نمادی است که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و آبجوهای تولید کنندگان کوچک و مستقل کارخانه را از یکدیگر متمایز می کند. BA رویدادهایی از جمله جام جهانی آبجو را برگزار می کند®، جشنواره آبجو بزرگ ®، کنفرانس آبجو سازان صنایع دستی® & BrewExpo آمریکا®، نجات دهنده: یک تجربه آبجو و غذا در صنایع دستی آمریکایی ، Homebrew ConTM، مسابقه ملی تولید خانگی و هفته آبجو با کار دستی آمریکایی®. BA منتشر می کند آبجو ساز جدید® مجله ، و انتشارات Brewers® از ناشران برتر آبجو در ایالات متحده است. دوستداران آبجو از شما دعوت می شود تا در CraftBeer.com در مورد دنیای پویای آبجو کار کنید® و در مورد تهیه مشروبات الکلی از طریق انجمن تولیدکنندگان خانگی آمریکا در BA® و Brew Guru رایگان® برنامه موبایل ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام.

درباره VISIT دنور، دفتر کنوانسیون و بازدید کنندگان

بزرگداشت 111 سال تبلیغ The Mile High City ، بازدید دنور یک انجمن صنفی غیرانتفاعی است که با این شرکت قرارداد می بندد شهر دنور به بازار دنور به عنوان یک مقصد و مکانهای تفریحی ، افزایش توسعه اقتصادی در شهر ، ایجاد شغل و ایجاد مالیات. در مجموع 17.7 میلیون بازدید کننده شبانه در آنجا اقامت داشتند دنور در سال 2019 ، تولید می کند 6 میلیارد دلار در هزینه ها ، در حالی که بیش از 60،000 شغل را پشتیبانی می کند ، گردشگری را به یکی از بزرگترین صنایع در تبدیل می کند دنور. درباره بیشتر بدانید دنور در وب سایت VISITDENVER و در TOURISMPAYSDENVER یا از طریق تلفن 800 2 دنور. دنور فرودگاه بین المللی (DEN ؛ flydenver.com) Mile High City را به بیش از 200 مقصد در سراسر جهان متصل می کند. دنبال کردن دنور کانال های رسانه های اجتماعی برای به روزرسانی های لحظه ای در: Facebook.com/visitdenver؛ Twitter.com/visitdenver؛ Instagram.com/visitdenver؛ و YouTube.com/visitdenver.

بازدید از منبع دنور، دفتر کنوانسیون و بازدید کنندگان

لینک های مربوطه

http://www.visitdenver.com