بنیاد ملی راه ایمنی و نمایشگاه اتومبیل LA LA از نوجوانان کالیفرنیایی دعوت می کند تا به رانندگان در مورد خطرات سرعت زیاد هشدار دهند

لس آنجلس، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – نوجوانان از سراسر کشور کالیفرنیا از آنها دعوت می شود تا به مردم درمورد رفتار معمول و در عین حال بسیار خطرناک پشت فرمان – سرعت غیرمجاز کمک کنند. این عاملی در 26 درصد از کل تصادفات مرگبار رانندگی است که سالانه بیش از 9000 نفر را به کام مرگ می کشاند.

Drive Safe California PSA Challenge ، با حمایت مالی بنیاد ملی ایمنی راه و تبلیغات LA Auto Show® ، آزاد است و ایده های اعلامیه خدمات عمومی را در مورد خطرات سرعت غیر مجاز قبول می کند. برنده یک 2000 دلار جایزه نقدی و فرصت کار با یک تهیه کننده برنده جایزه امی برای تبدیل ایده برنده به یک اعلامیه خدمات عمومی تلویزیون 30 ثانیه ای. نایب قهرمان یک دریافت خواهد کرد 1000 دلار جایزه پیش از پخش در بیش از 160 ایستگاه تلویزیونی در سراسر کشور ، مسابقه برنده اولین بار در نمایشگاه اتومبیل LA آغاز خواهد شد. معلمان یا مشاوران مدرسه برنده و نایب قهرمان هر کدام یک مدرک دریافت می کنند 100 دلار افتخار

“نگرش کلی در مورد سرعت غیرمجاز این است که” همه این کار را می کنند “. بزرگترین خطر تصور شده از سرعت غیر مجاز متوقف شدن برای بلیط ، پرداخت جریمه و گرفتن امتیاز در پروانه شماست. ” میشل اندرسون از بنیاد ملی ایمنی راه ، یک سازمان غیر انتفاعی که رفتار ایمن رانندگی را ترویج می کند. “بسیاری از رانندگان فراموش می کنند که سرعت غیرمجاز می تواند بیش از یک بلیط منجر شود. این می تواند باعث یک تصادف شود که باعث از بین رفتن زندگی و تخریب خانواده ها شود. این پیامی است که ما می خواهیم کالیفرنیا نوجوانان برای کمک به ما در برقراری ارتباط – سرعت غیرمجاز می تواند بیش از بلیط باشد. “

وی گفت: “اتومبیل های امروزی با پیشرفت های فنی که به جلوگیری از تصادف کمک می کند از هر زمان دیگری ایمن تر است.” تری تونی، رئیس نمایشگاه اتومبیل LA. “اما ما باید در انتشار پیام ، به ویژه برای رانندگان جوان ، در مورد اهمیت رانندگی مسئولانه هوشیار باشیم. ما مفتخریم که به حمایت خود از بنیاد ملی ایمنی راه ادامه می دهیم و منتظر حضور آنها در نمایشگاه ماه مه هستیم.”

نوجوانان 19-19 ساله در مدرسه تحصیل می کنند کالیفرنیا با ارسال اسکریپت یا درمان آگهی تلویزیونی که به همنوعان خود و دیگران در مورد سرعت غیر مجاز هشدار می دهد ، دعوت می شود تا وارد مسابقه شوند. ورودی ها باید توسط 26 اکتبر، 2020. برنده در نمایشگاه اتومبیل LA که در آن فیلم وی نمایش داده می شود ، اعلام می شود. همه شرکت کنندگان در مسابقه ، با مجوز از مدیریت نمایش ، بلیط رایگان برای حضور در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس دریافت می کنند.

اطلاعات مربوط به مسابقه Drive Safe California به آدرس www.nrsf.org/teenlane/content/drivesafeca است. این سایت همچنین دارای PSA های برنده از سال های گذشته است.

نمایشگاه اتومبیل LA ، یک نمایشگاه برتر اتومبیل جهانی با سنتی غنی بیش از 110 سال ، به نمایشگاه بازگشت لس آنجلس مرکز کنوانسیون 21-31 مه 2021. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.laautoshow.com مراجعه کنید.

بنیاد ملی ایمنی راه ، شرکت (NRSF) یک موسسه خیریه غیرانتفاعی 501 (c) (3) است که نزدیک به 60 سال با ارتقا safe عادت های ایمن رانندگی از طریق آگاهی بیشتر مردم ، به کاهش تصادفات ، مرگ و جراحات در بزرگراه های کشور ما اختصاص داده شده است.

برنامه های NRSF رانندگی حواس پرت ، سرعت و پرخاشگری ، اختلال در رانندگی ، خواب آلودگی رانندگی ، مهارت راننده و ایمنی عابر پیاده را پوشش می دهند. این بنیاد با گروه های مهم حمایت از جوانان و مسابقات حامی مالی همکاری می کند تا نوجوانان را در ارتقا driving رانندگی ایمن برای همسالان و جوامع خود مشارکت دهد. برای کسب اطلاعات یا بارگیری برنامه های رایگان ، به www.nrsf.org یا www.teenlane.org مراجعه کنید.

درباره نمایشگاه اتومبیل LA:

نمایشگاه اتومبیل LA در سال 1907 تاسیس شد®، یکی از برترین نمایشگاه های اتومبیل جهان و نماد گرامی LA را برگزار می کند 21-31 مه 2021 در لس آنجلس مرکز کنوانسیون. AutoMobility LA ، روزهای مطبوعات و تجارت نمایش برگزار می شود 19-20 مه 2021. AutoMobility LA جایی است که صنعت اتومبیل از نوآوری های چشمگیر در زمینه وسایل نقلیه و فن آوری جدید رونمایی می کند ، در حالی که در برابر رسانه ها و متخصصان صنعت از سراسر جهان اعلامیه های استراتژیک می دهد. نمایشگاه اتومبیل LA مورد تائید اتحادیه فروشندگان اتومبیل جدید Greater LA است و توسط ANSA Productions متعلق و اداره می شود. برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات نمایش ، LA Auto Show را دنبال کنید توییتر، فیس بوک یا اینستاگرام و ثبت نام برای هشدار در http://www.laautoshow.com/. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AutoMobility LA ، لطفاً به http://www.automobilityla.com/ مراجعه کرده و AutoMobility LA را در زیر دنبال کنید توییتر، فیس بوک یا اینستاگرام.

مخاطب: دیوید رایش 914 325-9997
[email protected]

منبع بنیاد ملی ایمنی راه

لینک های مربوطه

http://www.teenlane.org