به روزرسانی شرکت

استکهلم، 14 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – همه گیر COVID-19 و پایین آمدن قیمت نفت منجر به تاخیر پیش بینی شده در بهبود در بخش خدمات نفتی شده است. برای FPSO Dhirubhai-1 ، فرصت های شغلی در حال حاضر در دست ارزیابی است ، اما هم با توجه به جدول زمانی این پروژه ها و هم قیمت فروش قابل دستیابی است. بنابراین ، Ocean Yield ASA (“Ocean Yield”) انتظار دارد که در صورتهای مالی تلفیقی Q3 2020 ، تخمین زده شود که 95 میلیون دلار برای FPSO و 35 میلیون دلار برای ساخت و سازهای دریایی و اتصال کابل نصب شده کابل. این کاهش هزینه های استهلاک در سال 2021 را تقریباً کاهش می دهد 12.7 میلیون دلار.

Ocean Oield دارای موقعیت نقدی قوی ، سر قرار معاملات پیمان های بانکی و مجموعه بزرگی از کشتی های مدرن در منشورهای بلند مدت است که جریان نقدی پایداری ایجاد می کند. سطح سود سهام فعلی امکان سرمایه گذاری بیشتر بدون نیاز به ارزش ویژه سهام جدید را فراهم می کند. این هدف هیئت مدیره است که سودهای ثابت و با گذشت زمان افزایش دهد.

مخاطب:

تماس با شرکت:

ایریک عیدی (CFO) ، تلفن +47 24 13 01 91

تماس با روابط سرمایه گذار:

ماریوس مگلی (SVP امور مالی و سرمایه گذاران) ، تلفن +47 24 13 01 82

درباره عملکرد اقیانوس ASA

Ocean Yield ASA یک شرکت صاحب کشتی است و دارای سرمایه گذاری در کشتی ها در اجاره های بلند مدت است. این شرکت دارای یک قرارداد قابل توجه است که با توجه به درآمد آینده و ظرفیت سود سهام قابل مشاهده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/ocean-yield/r/company-update،c3193934

SOURCE عملکرد اقیانوس