بوئینگ 700000 دلار کمک هزینه به خانواده های ساحل غربی آسیب دیده از آتش سوزی های در حال انجام کمک می کند

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بوئینگ گفت: “ما به نمایندگی از کارمندان بوئینگ در سراسر جهان ، همدردی صمیمانه خود را با تمام کسانی که از آتش سوزی ساحل غربی تأثیر پذیرفته اند ابراز می داریم.” دیوید کالون. “همانطور که این آتش سوزی ها ویران کرده است ایالات متحده غربی، صلیب سرخ برای پاسخگویی به تماس در این لحظه ضروری قدم برداشته است و ما خوشحالیم که از آنها در کارهای حیاتی حمایت می کنیم. ما از طریق مشارکت خود با صلیب سرخ ، کمک خواهیم کرد تا افرادی که آواره شده اند – و زندگی آنها تحت تأثیر قرار گرفته است – از بین ببرند و از بین ببرند. “

علاوه بر این ، بوئینگ در حال اهدا است 200000 برای ارائه کمک غذایی در این ایالت ها که تعداد قابل توجهی از کارمندان شرکت در آنجا زندگی و کار می کنند. 100000 دلار در شمال غربی برداشت می شود واشنگتن، و 50000 دلار قطعه ای به بانک غذا اورگان و بانک غذای امپراتوری ردوود در کالیفرنیا.

گفت: “هزاران خانواده ، دوست و همسایه ما در اطراف غرب آواره شده اند.” استن معامله، رئیس و مدیر عامل هواپیماهای تجاری بوئینگ و مدیر ارشد شرکت در منطقه. “ما متعهد هستیم که در این زمان استثنایی به آنها کمک کنیم.”

کمک هزینه بوئینگ به صلیب سرخ ، سرپناه ، غذا و ملزومات را برای کسانی که به دلیل آتش سوزی از خانه های خود آواره شده اند ، فراهم می کند. این بودجه همچنین به تخلیه مداوم و پاسخ تحویل کمک در جوامع آسیب دیده کمک خواهد کرد.

“صلیب سرخ به طور شبانه روزی در تلاش است تا به صدها هزار نفری که مجبور به تخلیه از خانه های خود شده اند ، کمک کند کالیفرنیا، اورگان و واشنگتن آتش سوزی ما به دلیل ابتلا به بیماری همه گیر ، اقدامات احتیاطی ایمنی بیشتری را انجام داده ایم تا ضمن حمایت از جوامع آسیب دیده از آتش سوزی ، مردم احساس امنیت کنند. ” دون شاه ماهی، مدیر ارشد توسعه در صلیب سرخ آمریکا. “ما از پشتیبانی بوئینگ بسیار سپاسگزاریم که به ما امکان می دهد سرپناه ، غذا و راحتی برای کمک به افراد نیازمند فراهم کنیم.”

سازگار با برنامه های مسابقه هدیه کارکنان بوئینگ ، این شرکت همچنین کمک های کارمندان واجد شرایط را که به سازمان های غیر انتفاعی واجد شرایط برای تلاش برای امداد آتش سوزی انجام می شود ، مطابقت می دهد.

مخاطبین رسانه ای:

جسیکا کوال (واشنگتن و اورگان): [email protected]

تیفانی پیتز (کالیفرنیا): [email protected]

منبع: بوئینگ

لینک های مربوطه

http://www.boeing.com