بچه های ایمن و راه آهن اتحادیه اقیانوس آرام والدین را برای یادگیری حقایق و گفتگو با کودکان در هفته ملی ایمنی راه آهن تشویق کنید

واشنگتن، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – قطارها و مسیرهایی که آنها عبور می کنند با حمل و نقل افراد و کالاها در جامعه ما نقش مهمی دارند ، اما تعداد زیادی از کودکان زخمی یا کشته می شوند زیرا والدین اطلاعات نجات دهنده زندگی لازم برای محافظت از کودکان خود را ندارند. در هفته ملی ایمنی راه آهن ، 21 تا 27 سپتامبر، Safe Kids Worldwide برای افزایش آگاهی و آموزش خانواده ها در مورد چگونگی ایمنی در اطراف خطوط قطار در حال همکاری با Union Pacific Railroad است.

دیدن اینفوگرافیک تعاملی “آموزش مجدد مغز خود” و نکات ایمنی راه آهن.

علاوه بر این ، امسال ، Safe Kids و Union Pacific در حال کار با Herschend Entertainment Studios (صاحب امتیاز سریال تلویزیونی پیش دبستانی Chuggington) در یک کارزار جدید ایمنی راه آهن برای کودکان خردسال هستند. این کمپین شامل یک ویدیوی سرگرم کننده و جدید است که از مجموعه انیمیشن برخوردار است Chuggington: Tales from the Rails، تعهد ایمنی راه آهن ، پوسترهای کلاس و برگه های فعالیت رایگان و قابل بارگیری.

به چاگینگتون مراجعه کنید منابع کمپین.

وی گفت: “هر پنج روز یک کودک در اثر برخورد قطار کشته می شود و تقریباً از همه این فجایع قابل پیشگیری است.” تورین کرپی، رئیس Safe Kids Worldwide. “ما از همکاری با Union Pacific و دوستانمان در Chuggington برای ارائه نکات و منابع قابل بازجویی و تشویق والدین برای گرفتن لحظه ای برای کسب حقایق و گفتگو با بچه هایشان در مورد ایمنی راه آهن بسیار خوشحالیم.”

نکات ایمنی راه آهن

Safe Kids و Union Pacific نکات ایمنی زیر را برای جلوگیری از صدمات مربوط به راه آهن توصیه می کنند:

  1. فقط در یک گذرگاه مشخص از ریل قطار عبور کنید. گذرگاههای تعیین شده توسط یک علامت ، چراغ یا یک دروازه مشخص می شوند.
  2. اگر چراغ ها در گذرگاه راه آهن چشمک می زنند یا دروازه پایین است ، منتظر بمانید تا قطار به طور کامل عبور کند ، دروازه ها بلند شوند و چراغ ها قبل از عبور از مسیرها متوقف شوند. هیچ وقت اشکالی ندارد که با سرعت عجله کنید و قطار را بزنید. ممکن است قطارها از آنچه فکر می کنید نزدیکتر و سریعتر باشند ، یا اتومبیل شما در مسیرها متوقف شود یا گیر کند.
  3. قبل از اقدام به عبور از فضای کافی برای وسایل نقلیه خود اجازه دهید تا کل گذرگاه راه آهن و نه فقط مسیرها را کاملاً پاک کند. به یاد داشته باشید ، قطارها حداقل سه فوت بیشتر از ریل های دو طرف هستند ، بنابراین حتی اگر مسیر را پاک کنید ، ممکن است مورد اصابت قطار قرار بگیرید.
  4. اگر از تلفن همراه ، هدفون یا بازی استفاده می کنید ، به یاد داشته باشید: هنگام عبور از مسیرها ، دستگاه ها پایین هستند. هنگامی که قطار شروع به ترمز کردن کرد ، ممکن است یک کیلومتر طول بکشد تا قطار کاملاً متوقف شود. بنابراین ، وقتی قطار را می بینید ، دیگر دیر است که می تواند برای شما متوقف شود. همچنین قطارهای مدرن ساکت تر از آنچه تصور می کنید هستند.
  5. وسوسه نشوید که از کنار ریل قطار قدم بزنید. ممکن است یک میانبر باشد ، اما خطرناک است و ارزش خطر را ندارد. همچنین پیاده روی در پیست و زمین اطراف آن خلاف قانون است زیرا مالکیت خصوصی است.

اینفوگرافی تعاملی “آموزش مجدد مغز خود” نکات ایمنی راه آهن را به روشی دوستانه برای کودکان ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محافظت از کودکان در برابر صدمات ، به www.safekids.org مراجعه کنید.

در مورد بچه های ایمن در سراسر جهان
Safe Kids Worldwide یک سازمان غیر انتفاعی جهانی است که به محافظت از کودکان در برابر صدمات قابل پیشگیری ، شماره یک علت مرگ کودکان در ایالات متحده. از سال 1988 ، کودکان ایمن به کاهش 60 درصدی مرگ و میر کودکان در ایالات متحده در اثر آسیب غیرعمد کمک کرده است.

SOURCE کودکان سالم در سراسر جهان

لینک های مربوطه

safekids.org