بیانیه جلسه افتتاحیه کارگروه پستی گسترده انتخابات خدمات پستی

واشنگتن، 3 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گروه ویژه توسعه پست الکترونیکی خدمات پستی ، که اخیراً توسط مدیر پست اعلام شد لویی دی جوی برای تقویت تلاشهای نامه های انتخاباتی موجود ، امروز جلسه افتتاحیه خود را برگزار كرد. این جلسه پرباری بود و شامل رهبری هر چهار اتحادیه اصلی خدمات پستی و همچنین رهبران انجمن های مدیریتی ما بود.

اعضای گروه ویژه برنامه های فعلی را برای اطمینان و تأیید آمادگی سرویس پستی برای ارائه در انتخابات بررسی کردند. تمام احزاب در این جلسه کاملاً مأموریت خود را متمرکز کرده اند و اهمیت اطمینان از انتخابات همچنان اولویت شماره یک برای بیش از 630،000 کارمند خدمات پستی است.

مدیر کل پست گفت: “این جلسه اعتقاد من را دوباره تأیید کرد که سرویس پستی کاملاً آماده ، مایل و متعهد است تا نامه انتخاباتی کشور را به موقع و ایمن تحویل دهد.” ”

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای خدمات پستی ایالات متحده ، از جمله فیلم و عکس صوتی و عکس با کیفیت پخش ، از اینجا بازدید کنید اتاق USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، Pinterest، و LinkedIn. مشترک شدن در کانال YouTube USPS، مثل ما در فیس بوک و از ما لذت ببرید وبلاگ ارسال های پستی. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: دیوید پارتنهایمر
[email protected]
usps.com/news

منبع خدمات پستی ایالات متحده

لینک های مربوطه

https://www.usps.com