تحقیقات بازار متفقین می گوید ، بازار مواد افزودنی رنگ اتومبیل تا سال 2026 به ارزش 5.63 میلیارد دلار در جهان ، با CAGR 7.0٪ به دست آورد.

پورتلند ، سنگ معدن، 23 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تحقیقات متفقین گزارشی با عنوان “بازار مواد افزودنی رنگ خودرو” را منتشر کرد بر اساس نوع (حلال های ترکیبی ، تقویت کننده های جریان ، از بین برنده فیش ، و سایر موارد) ، کاربرد (رنگ تزئینی خودرو ، رنگ ضد زنگ خودرو ، رنگ بازدارنده آتش خودرو و سایر موارد) و نوع خودرو (اتومبیل های مسافری و وسایل نقلیه تجاری): تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2019-2020“. بر اساس این گزارش ، صنعت جهانی افزودنیهای رنگ خودرو در جهان مورد استفاده قرار گرفت 3.29 میلیارد دلار در سال 2018 ، و انتظار می رود که برسد 5.63 میلیارد دلار تا سال 2026 ، با رشد CAGR 7.0٪ از 2019 تا 2026.

بارگیری گزارش گزارش در https://www.alliedmarketresearch.com/request-sample/6357

رانندگان ، محدودیت ها و فرصت ها-

افزایش تولید خودرو ، افزایش تقاضا برای محصولات دوستدار محیط زیست و افزودنیهای رنگی نوآورانه در خودرو ، رشد بازار جهانی مواد افزودنی رنگ خودرو را افزایش داده است. در حالی که افزایش قیمت مواد اولیه رشد بازار را مهار می کند. از سوی دیگر ، انتظار می رود تولید مواد افزودنی رنگی سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه برای خودروها در آینده نزدیک فرصت های سودآوری را فراهم کند.

سناریوهای COVID-19:

 • اقدامات سختگیرانه ای که دولت ها در مناطق مختلف برای کنترل شیوع ویروس کرونا در سطح جهان وضع کرده اند ، تولید رنگ و مواد افزودنی را محدود کرده است.
 • سرانجام ، به دلیل سیاست های محدودکننده در خانه ، تقاضا برای پوشش به طور موثر از بین رفت.
 • تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 دقیق در بازار مواد افزودنی رنگ خودرو را دریافت کنید درخواست اینجا!

بخش حذف کننده ماهی چشم برای حفظ سهم شیر تا سال 2026-

بر اساس نوع، بخش از بین برنده چشم ماهی در سال 2018 بر بازار تسلط داشت ، تقریباً دو پنجم از کل سهم بازار را به خود اختصاص داد. از بین برنده ماهی چشم برای جلوگیری از چشم ماهی که یک دهانه / سوراخ کوچک روی سطح است و توسط حلقه رنگ احاطه شده و براقیت را افزایش می دهد ، باعث رشد بازار می شود. از طرف دیگر ، تقویت کننده های جریان پیش بینی می شود که قطعه سریعترین CAGR با 8.7٪ از 2019 تا 2026 را به تصویر بکشد. تقویت کننده های جریان برای بهبود جریان خود ، کاهش ویسکوزیته به رنگ اکریلیک اضافه می شوند و برای دستیابی به پوشش صاف ، به ویژه برای پوشاندن سطح وسیعی از سطح ، که باعث حرکت می شود ، ایده آل هستند. رشد بازار

بخش رنگ تزئینی خودرو برای تسلط بر بازار در سال 2018-

بر اساس کاربرد، بخش رنگ تزئینی خودرو در سال 2018 بازار جهانی را تحت سلطه خود درآورد و بیش از یک سوم بازار را به خود اختصاص داد. از آنجا که آنها برای بهبود زیبایی خودرو استفاده می شوند ، که باعث رشد بخش می شود. از طرف دیگر ، خودرو مقاوم در برابر آتش پیش بینی می شود که بخش بالاترین CAGR را با 7.5٪ در طول دوره پیش بینی ثبت کند. از رنگ های ضد حریق برای پوشاندن سطح وسیله نقلیه استفاده می شود تا از گسترش آتش در صورت آتش سوزی در اطراف جلوگیری شود و یکی از اقدامات کارآمد برای جلوگیری از گسترش سریع آتش است که رشد قطعه را به دنبال دارد.

علاقه مند به تهیه اطلاعات هستید؟ در اینجا س Inال کنید https://www.alliedmarketresearch.com/purption-enquiry/6357

آمریکای شمالی برای بیشترین سهم بازار در سال 2018 –

منطقه ای، بازار در سراسر آمریکای شمالی بیشترین سهم را در سال 2018 به خود اختصاص داد و بیش از یک سوم بازار را به خود اختصاص داد. گسترش کار با ترکیب کارخانه های جدید تولیدی توسط شرکت های پیشرو افزودنی های رنگ خودرو و ابتکارات شرکت های خودروساز برای بهبود کیفیت مواد افزودنی رنگ خودرو برای کاهش تأثیرات زیست محیطی ، که رشد بازار در این منطقه را موجب می شود. از طرف دیگر ، آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود منطقه بین سالهای 2019 تا 2026 سریعترین CAGR را با 8.4٪ نشان دهد. به دلیل افزایش تولید خودرو و افزایش تقاضا برای رنگهای طولانی مدت برای وسایل نقلیه ، افزودنیهای رنگی زیادی توسط بازیکنانی که در منطقه فعالیت می کنند ، معرفی شده است. رشد بازار

بازیگران اصلی بازار

 • PPG
 • Akzo Nobel N.V
 • BASF SE
 • شرکت شیمیایی ایستمن ، LLC
 • شرکت رنگ کانسای ، با مسئولیت محدود
 • Nippon Paint Holdings Co.، Ltd.
 • دوپونت
 • شفاف
 • سلوی
 • شروین ویلیامز

تماس با تحلیلگران / متخصصان صنعت ما برنامه ریزی کنید تا در این زمینه راه حل کسب و کار خود را پیدا کنید https://www.alliedmarketresearch.com/connect-to-analyst/6357

گزارش های مشابهی که ما در مورد رنگ های خودرو ، مواد افزودنی ، پوشش ها ارائه داده ایم:

بازار رنگها و پوشش ها: برخی از بازیگران اصلی بازار که در بازار جهانی رنگ و پوشش فعالیت می کنند BASF SE ، Akzonobel NV ، PPG Industries ، RPM International Inc. ، The Sherwin-Williams Company ، The Valspar Corporation ، Axalta Coating Systems LLC ، Nippon هستند. Paint Co. Ltd. ، Kansai Paint Co. Ltd. ، Tikkurila OYJ و Berger Paints India Ltd.

بازار پوشش های نصب شده خودرو: سایر بازیگران زنجیره ارزش بازار پوشش های نصب شده خودرو (مشخصات موجود در این گزارش نیستند) عبارتند از: گروه بكرز ، كابوت ، شركت Berger ، شركت شیمیایی ایستمن ، شركت والسپار ، كلاریانت AG ، دفت ، Inc ، جوتون A / S ، Royal DSM ، Lord Corporation و Solvay SA در میان دیگران.

بازار پوشش های آب: بازار کاربرد پوشش های آب به لوازم خانگی ، خودرو ، معماری ، دریایی ، بسته بندی ، چوب ، عمومی صنعتی و سایر محصولات تقسیم می شود.

بازار پوشش های پودری: انتظار می رود اندازه بازار جمع شود 15.0 میلیارد دلار تا سال 2026 ، ثبت CAGR 5.4٪ در دوره پیش بینی 2019-2026.

بازار پوشش های تصفیه مجدد خودرو: بازار پوشش های تصفیه مجدد خودرو به دلیل استراتژی های مختلفی که توسط بازیگران اصلی بازار اتخاذ شده است ، رشد چشمگیری داشته است.

درباره تحقیقات بازار متفقین

Allied Market Research (AMR) یک بخش تحقیقاتی و مشاوره تجاری با خدمات کامل Allied Analytics LLP ، مستقر در پورتلند، اورگان. AMR به شرکتهای جهانی و همچنین مشاغل متوسط ​​و کوچک کیفیت بی نظیر “گزارشهای تحقیقات بازار” و “راهکارهای هوش تجاری” را ارائه می دهد. AMR برای ارائه بینش و مشاوره تجاری جهت کمک به مشتریان خود جهت تصمیم گیری استراتژیک تجاری و دستیابی به رشد پایدار در حوزه بازار مربوطه ، دیدگاه هدفمندی دارد.

AMR کتابخانه آنلاین گزارشات و پروفایل های شرکت خود را بر اساس کاربر ، Avenue راه اندازی کرد. یک کتابخانه دسترسی الکترونیکی از هر دستگاهی ، هر مکان و در هر زمان برای کارآفرینان ، ذینفعان ، و محققان و دانشجویان دانشگاه ها قابل دسترسی است. با گزارش در بیش از 60،000 بازار طاقچه با داده های متشکل از 600،000 صفحه همراه با مشخصات شرکت در بیش از 12،000 شرکت ، Avenue دسترسی به کل مخزن اطلاعات را از طریق اشتراک فراهم می کند. راه حل بدون دردسر برای نیازهای مشتری با پشتیبانی تحلیلگر و درخواست های سفارشی سازی تکمیل می شود.

مخاطب:

دیوید کوریا
5933 NE Win Sivers Drive
# 205 ، پورتلند ، OR 97220
ایالات متحده
ایالات متحده آمریکا/کانادا (رایگان):
+ 1-800-792-5285 ، + 1-503-894-6022 ، + 1-503-446-1141
انگلیس: + 44-845-528-1300
هنگ کنگ: + 852-301-84916
هند (پون): + 91-20-66346060
نمابر: 1+ (855)550-5975
[email protected]
وب: www.alliedmarketresearch.com
وبلاگ تحقیقات بازار متفقین:
https://blog.alliedmarketresearch.com
ما را دنبال در | فیس بوک | توییتر | LinkedIn |

SOURCE تحقیقات بازار متفقین