تحقیقات بازار متفقین می گوید: بازار لاستیک خودرو با ارزش 154.40 میلیارد دلار ، در سطح جهانی ، تا سال 2027 با نرخ 4.1٪ CAGR

پورتلند ، سنگ معدن، 7 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – تحقیقات متفقین اخیراً گزارشی منتشر کرد ، بازار تایر خودرو بر اساس نوع فصلی (تابستانی ، زمستانی و تمام فصلی) ، نوع خودرو (اتومبیل مسافری ، وسایل نقلیه تجاری و وسایل نقلیه الکتریکی) ، اندازه لبه (کمتر از 15 اینچ ، 15 تا 20 اینچ و بیش از 20 اینچ) و کانال توزیع ( OEM and Aftermarket): تجزیه و تحلیل فرصت جهانی و پیش بینی صنعت ، 2020-2027 “. براساس این گزارش ، صنعت جهانی تایر خودرویی جمع شد 112.16 میلیارد دلار در سال 2019 پیش بینی می شود 154.40 میلیارد دلار تا سال 2027 ، ثبت CAGR 4.1٪ از سال 2020 تا 2027.

بارگیری گزارش گزارش در https://www.alliedmarketresearch.com/request-sample/924

ظهور فناوری پیشرفته در روند تولید ، افزایش تولید و فروش خودرو در بخشهای مختلف خودرو و افزایش رقابت بین تولیدکنندگان لاستیک باعث رشد بازار جهانی تایر خودرو شده است. برعکس ، رشد بازار لاستیک های بازخوانی و قیمت ناپایدار مواد اولیه مانع بازار می شود. با این حال ، پیشرفت سریع در فناوری و بهره وری سوخت و نگرانی های ایمنی ، فرصت های جدیدی را برای فعالان بازار فراهم می کند.

سناریوی COVID-19: ظهور COVID-19 صنعت تایر جهانی خودرو را بسیار تحت تأثیر قرار داده است.

 • طبق ارزیابی تأثیر COVID-19 که توسط LMC Automotive Limited ارائه شده است ، حدود 78٪ از شرکت ها فاقد کارکنان کافی برای اجرای خطوط تولید کامل هستند.
 • همانطور که اکثر زنجیره تامین خودرو به آن متصل است چین، این امر تأثیر منفی بر فروش بازار لیفتراک خواهد داشت.
 • با این حال ، انتظار می رود صندوق های امدادی دولت تأثیر کلی بر رشد بازار را به حداقل برسانند.

تجزیه و تحلیل دقیق تأثیر COVID-19 را در بازار تایر خودرو دریافت کنید درخواست اینجا!

همه بخش های فصلی بر بازار مسلط بودند

بر اساس نوع ، همه فصل ها سگمنت در سال 2019 سهم شیر را در اختیار داشت و به بیش از 90 درصد بازار جهانی تایر خودرو کمک کرد ، زیرا این لاستیک ها در هر دو شرایط مرطوب و خشک دارای پیچش پایدار و کشش قوی هستند. با این حال زمستان این بخش با توجه به آخرین نوآوری و توسعه در ساخت و تولید تایر زمستانی و افزایش فروش تایرهای زمستانی در سراسر جهان ، سریعترین CAGR را با 6.0٪ نشان می دهد.

بخش وسایل نقلیه الکتریکی برای به تصویر کشیدن بالاترین CAGR تا سال 2027

با نوع وسیله نقلیه ، وسیله نقلیه الکتریکی پیش بینی شده است که بالاترین CAGR با 7.6٪ در دوره پیش بینی را به تصویر بکشد. این امر به دلیل افزایش شهرنشینی و افزایش پیشنهادات جذاب برای وسایل نقلیه الکتریکی از دولت های مختلف است. با این حال خودروی سرنشین این بخش بیشترین سهم را در سال 2019 به خود اختصاص داده است ، و به دلیل افزایش درآمد یکبار مصرف در کشورهایی از جمله نزدیک به سه چهارم بازار جهانی تایر خودرو. هند و چین و فروش بیشتر در سراسر جهان.

علاقه مند به تهیه اطلاعات هستید؟ اینجا را جستجو کنید https://www.alliedmarketresearch.com/purchase-enquiry/924

آمریکای شمالی، به دنبال اروپا و آمریکای شمالی، بیشترین سهم را در اختیار داشت

بازار جهانی تایر خودرو در سراسر جهان آسیا و اقیانوسیه بیشترین سهم را در سال 2019 به خود اختصاص داد و بیش از دو پنجم بازار را به خود اختصاص داد. علاوه بر این ، انتظار می رود منطقه به دلیل بهبود تقاضای مداوم برای لاستیک های رادیال ، به دلیل بهبود زیرساخت های جاده ای در کشورهایی مانند چین، هند، و ژاپن. بازار آن طرف آمریکای شمالی انتظار می رود CAGR 3.9٪ تا سال 2027 ثبت کند.

بازیگران اصلی بازار

 • شرکت بریجستون
 • شرکت قاره ای
 • میشلین
 • Pirelli Tire C. S.p.A. (شرکت ملی شیمی چین)
 • شرکت لاستیک و لاستیک گودیر
 • شرکت Toyo Tire
 • صنایع لاستیک Sumitomo با مسئولیت محدود
 • شرکت لاستیک یوکوهاما ، با مسئولیت محدود
 • Hankook Tire & Technology Co. Ltd.
 • NokianTyresplcare

تماس با تحلیلگران / متخصصان صنعت ما برنامه ریزی کنید تا در این زمینه راه حل کسب و کار خود را پیدا کنید https://www.alliedmarketresearch.com/connect-to-analyst/924

گزارش های مشابهی که ما در مورد صنعت تایر داریم:

بازار تایرهای ATV-UTV: اندازه بازار جهانی تایرهای ATV و UTV در ارزش گذاری شد 385.8 میلیون دلار در سال 2018 ، و پیش بینی می شود که به آن برسد 698.1 میلیون دلار تا سال 2026 ، ثبت CAGR 7.5٪.

بازار لاستیک پیشرفته: پیش بینی می شود اندازه بازار لاستیک پیشرفته جهانی در حدود ارزش داشته باشد 248.7 میلیون دلار در سال 2020 پیش بینی شده است که به 1،349.7 میلیون دلار تا سال 2030 ، ثبت CAGR 18.4٪ از سال 2020 تا 2030.

بازار تایر پنوماتیک: بازار جهانی تایر پنوماتیک درآمد کسب می کند 287.5 میلیارد دلار تا سال 2020 ، ثبت CAGR 7.0٪ در طول دوره پیش بینی 2015 – 2020.

بازار لاستیک بدون باد اتومبیل: لاستیک های بدون هوا یا لاستیک های غیر پنوماتیک (NPT) بدون لوله داخلی و فشار هوا کار می کنند و پره های کامپوزیت یک حلقه انعطاف پذیر ایجاد می کنند که به یک توپی داخلی محکم متصل می شود تا شکل خود را حفظ کند.

بازار مواد تقویت کننده تایر: این گزارش روندها و فرصت های بازار جهانی مواد تقویت کننده تایر را ارائه می دهد. این شامل یک تجزیه و تحلیل کمی و کیفی با روش های تحقیق جامع و پیش بینی های قابل اعتماد برای درک نمای کلی و پیش بینی رفتار بازار در دوره پیش بینی است.

بازار تایرهای سبز: تایرهای سبز از طریق مواد تجدید پذیر مانند لاستیک نایلون از طریق فرآیندی تولید می شوند که به انرژی بیش از حد نیاز ندارد. لاستیک های معمولی از لاستیک ساخته می شوند ، اما با افزایش نگرانی در مورد انرژی ، اکنون تایرها از مواد اولیه تجدید پذیر مانند نرم کننده ها و رزین ها نیز ساخته می شوند.

بازار لاستیک های مسابقه ای: بازار لاستیک های مسابقه ای بر اساس کاربرد محصول ، استفاده نهایی و نوع تایر تقسیم بندی می شود. با استفاده از محصول ، به لاستیک اتومبیل و لاستیک مسابقه موتور سیکلت تبدیل می شود.

بازار لاستیک زمستانی خودرو: بازار جهانی تایر زمستانی بر اساس اندازه لبه ، وجود گل میخ ، کانال فروش و نوع خودرو تقسیم بندی شده است.

بازار لاستیک هواپیما: بازار لاستیک هواپیما بر اساس نوع ، تأمین کننده ، کاربر نهایی و منطقه تقسیم شده است.

درباره تحقیقات بازار متفقین

Allied Market Research (AMR) یک بخش تحقیقاتی و مشاوره تجاری با خدمات کامل Allied Analytics LLP ، مستقر در پورتلند، اورگان. AMR به شرکتهای جهانی و همچنین مشاغل متوسط ​​و کوچک کیفیت بی نظیر “گزارشهای تحقیقات بازار” و “راهکارهای هوش تجاری” را ارائه می دهد. AMR برای ارائه بینش و مشاوره تجاری جهت کمک به مشتریان خود جهت تصمیم گیری استراتژیک تجاری و دستیابی به رشد پایدار در حوزه بازار مربوطه ، دیدگاه هدفمندی دارد.

AMR کتابخانه مبتنی بر اشتراک آنلاین حق بیمه خود را که به طور خاص برای ارائه راه حل یک مرحله ای مقرون به صرفه ، برای شرکت ها ، سرمایه گذاران و دانشگاه ها طراحی شده است ، معرفی می کند. با Avenue ، مشترکین می توانند از مخزن کل گزارشات مربوط به بیش از 2،000 صنعت خاص و بیش از 12،000 نمایه شرکت بهره مند شوند. علاوه بر این ، کاربران می توانند بصورت آنلاین و داده های کمی و کیفی در قالب PDF و Excel همراه با پشتیبانی تحلیلگر ، سفارشی سازی و نسخه های به روز شده گزارش ها ، دسترسی پیدا کنند.

مخاطب:

دیوید کوریا
5933 NE Win Sivers Drive
# 205 ، پورتلند ، OR 97220
ایالات متحده
ایالات متحده /کانادا (رایگان): 1-800-792-5285 ، 1-503-894-6022 ، 1-503-446-1141
انگلیس: + 44-845-528-1300
هنگ کنگ: + 852-301-84916
هند (پون): + 91-20-66346060
نمابر: 1+ (855)550-5975
[email protected]
وب: www.alliedmarketresearch.com
وبلاگ تحقیقات بازار متفقین: https://blog.alliedmarketresearch.com
ما را دنبال در | فیس بوک | توییتر | LinkedIn |

SOURCE تحقیقات بازار متفقین