تسهیلات جدید U-Haul انعکاسی از رشد Keene است

KEENE ، N.H.، 16 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – U-Haul® در حال استفاده مجدد از مرکز توزیع نوشیدنی های قبلی برای تهیه است کین با یک مرکز حمل و نقل و ذخیره سازی کاملاً سرویس در خیابان 472 Winchester.

حمل و نقل و ذخیره سازی U-Haul جنوب کین به اشتراک گذاری کامیون و تریلر ، واحدهای ذخیره سازی کنترل شده با آب و هوای داخلی ، ظروف ذخیره سازی قابل حمل U-Box® ، تجهیزات یدک کشی ، نصب حرفه ای اتصال ، پروپان و موارد دیگر به مشتریان ارائه خواهد کرد.

در یک نمایشگاه خرده فروشی جدید لوازم جانبی زنجیر ، جعبه های مخصوص ، نوار ، مخازن پروپان ، قفسه های دوچرخه و وسایل اضافی در حال حرکت به نمایش در خواهد آمد. یک مرکز استفاده مجدد از U-Haul برای کالاهای خانگی که با ملایمت مورد استفاده قرار می گیرند و در بین جامعه به اشتراک گذاشته می شود ، همچنین برنامه دوستانه دوستانه Take A Box، Leave A Box در سایت موجود خواهد بود.

U-Haul ساختمانی 34،304 فوت مربعی را خریداری کرد ، محل سابق Clarke Distributors، Inc. ، در 26 آگوست.

وی گفت: “هدف ما فراهم آوردن تحرك مسكونی به جامعه و امكانات تمیز و ایمن برای نگهداری وسایل آنها است.” جری اولتت، شرکت U-Haul از ماساچوست غربی & ورمونت رئيس جمهور. “این مکان مناسب و قابل دسترسی برای همسایگان ما در اطراف و اطراف آن است کین. ما مشتاق هستیم که در این پروژه استفاده مجدد کار کنیم. “

ساختمان اصلی 30172 فوت مربع در ابتدا در اواسط دهه 1960 ساخته شد. در طی این سالها موارد اضافی ایجاد شده است. یک ساختمان نگهداری کوچکتر در سال 1975 اضافه شد.

تملک املاک 7.51 هکتاری توسط ابتکارات پایداری شرکت U-Haul انجام شد: U-Haul از پیشرفت های پر کردن برای کمک به جوامع محلی برای کاهش اثر کربن پشتیبانی می کند. استفاده مجدد سازگار از ساختمانهای موجود میزان انرژی و منابع مورد نیاز برای مصالح جدید را کاهش می دهد و به شهرها کمک می کند موجودی ناخواسته خود را از ساختمانهای بلااستفاده کاهش دهند.

در حالی که U-Haul در حال جابجایی و ذخیره سازی هستید جنوب کین در حال بازسازی است ، امکانات U-Haul در نزدیکی و فروشندگان محله برای خدمات رسانی به مشتریان در دسترس هستند. حمل و نقل و ذخیره سازی U-Haul از کین در 199 مارلبورو خیابان 7 صبح باز است –ساعت 7 عصر دوشنبه-پنجشنبه و شنبه؛ 7 صبح-ساعت 8 شب جمعه؛ و ساعت 9 صبح-ساعت 5 عصر یکشنبه.

اوئلتت قصد دارد 15 نفر از اعضای تیم را برای کارکنان استخدام کند جنوب کین امکانات. U-Haul به دنبال استخدام محلی برای حمایت از رشد شغلی در داخل است کین انجمن. کهنه سربازان در روند استخدام اولویت می گیرند. فرصت های شغلی U-Haul را در uhauljobs.com پیدا کنید.

کین در حال حرکت در مسیر درست است و ما از فرصتی که در این رشد داشتیم سپاسگزاریم. “افراد بیشتری در حال انتقال به کین هر روز و گسترش ما اساسی است. جمعیت های در حال رشد مساوی با نیازهای بیشتر خود جابجایی و ذخیره سازی شخصی است. و به عنوان یک شهر کالج ، کین همیشه نوسان و شلوغ است. “

U-Haul به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ضروری ، در حالی که برنامه های بدون تماس و پروتکل های تمیزکاری پیشرفته ، از جمله مراحل اضافه شده برای سالم سازی تجهیزات بین معاملات مشتری ، را ارائه می دهد ، در تمام شیوع COVID-19 باز مانده است. محصولات U-Haul هر روز توسط First Responders استفاده می شوند. شرکتهای تحویل کالا لوازم مورد نیاز خود را به خانه های مردم می آورند. مشاغل کوچک که سعی در ادامه کار دارند. دانشجو؛ و تعداد بیشماری از گروههای وابسته ، علاوه بر تحریک کننده خانوار. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن اعضای تیم و مشتریان خود توسط U-Haul ، لطفاً از uhaul.com/annountion بازدید کنید.

درباره U-HAUL
از سال 1945 ، U-Haul با شبکه ای از 22،000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا ، انتخاب شماره 1 خودتان است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی امن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فناوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتری های ما باعث شده تا ناوگان U-Haul تقریباً به 176000 کامیون ، 127000 تریلر و 41000 دستگاه یدک کش رشد کند. U-Haul نزدیک به 774،000 واحد ذخیره سازی قابل اجاره و 66.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود در محل های تحت مالکیت و مدیریت در سراسر کشور ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده اتصالات ثابت تریلر در صنعت پس فروش خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:

آندره باتچلر
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com