تقاضای پررونق برای راه حل های CAN اتوبوس Innodisk در میان روند وسایل نقلیه همه گیر و خودکار

TAIPEI، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ماژول های توسعه اتوبوس CAN اینودیسک طوفان جهانی را می گیرند. تقاضای بی سابقه برای فناوری وسایل نقلیه خودمختار در میان بیماری همه گیر COVID-19 و رشد مداوم اتوماسیون صنعتی و مراقبت های بهداشتی هوشمند به این معنی است که راه حل های CAN اتوبوس پیشرو در صنعت Innodisk بسیار مورد تقاضا هستند.

فروش در سال 2020 دو برابر شد

تخصص دیرینه Innodisk در بازارهای صنعتی و تعهد آن به نوآوری اتوبوس CAN ، آن را به یک منبع اصلی برای مبتکران – بزرگ و کوچک – در بازارهای اتومبیل ، اتوماسیون و پزشکی تبدیل کرده است. در نتیجه ، فروش خط تولید CAN اتوبوس CAN Innodisk در نیمه اول سال 2020 تقریباً دو برابر شده است ، در حالی که فروش واحد در آن دوره از فروش تمام سال در سال 2019 پیشی گرفته است.

نوآوریهای متناسب با وسایل نقلیه خودمختار

سیستم های مدرن خودروهای خودمختار برای ناوبری خودمختار در محیط های متنوع کنار جاده به سنسورهای زیادی در لیدار ، رادار و سیستم های دوربین بستگی دارند. این تعداد زیاد سنسور مستلزم آن است که سیستم کنترل کننده وسایل نقلیه به تعداد کافی پورت باس CAN مجهز باشد.

اینودیسک ماژول توسعه اتوبوس چهار پورت M.2 to CAN (EGPC-B4S1) جدید خود را طراحی کرده تا این تقاضا را برطرف کند. ماژول توسعه سیستم های کنترل کننده خودرو را با چهار پورت CAN باس اضافی در هر کارت فراهم می کند ، تقاضای روزافزون وسایل نقلیه مستقل از درگاه های CAN اتوبوس را برآورده می کند و به تولید کنندگان فرصت های جدیدی برای نوآوری می دهد.

Industrial-Grade CAN Bus Bus برای آینده طراحی شده است

ماژول اتوبوس جدید Innodisk EGPC-B4S1 در سه ماهه سوم سال 2020 راه اندازی می شود و به ماژول های توسعه دو اتوبوس M.2 و mPCIe به CAN در صفوف در حال رشد CAN Innodisk می پیوندد. پشتیبانی از پروتکل سطح بالاتر برای SAE J1939 و CANopen برای EGPC-B4S1 در Q4 2020 راه اندازی می شود و در حال حاضر به طور کامل در ماژول های CAN موجود Innodisk پشتیبانی می شود.

ماژول های انبساط اتوبوس CAN Innodisk برای کاربردهای صنعتی طراحی شده اند که دارای پشتیبانی از دمای شدید (-40) هستند درجه سلسیوس تا 85 درجه سلسیوس) ، حفاظت از تخلیه الکترواستاتیک (هوا: 15 کیلو ولت ، تماس: 8 کیلوولت) و همچنین محافظت 2 کیلوولت HiPot – نوآوری اتوبوس CAN را به هر کاربرد صنعتی می رساند.

درباره Innodisk

Innodisk ارائه دهنده خدمات مبتنی بر حافظه فلش ، ماژول های DRAM و محصولات جانبی تعبیه شده برای کاربردهای صنعتی و شرکتی است. با داشتن مشتریانی راضی در طیف وسیعی از صنایع طلبکار ، خود را با تعهد به محصولات و خدمات استثنایی جدا کرده ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Innodisk ، لطفا به https://www.innodisk.com مراجعه کنید

SOURCE Innodisk