تقاضا برای کارایی بیشتر سیستم های راداری تشخیص تهدید برای تقویت فرصت های رشد میلیارد دلاری

ساحل پالم ، فلوریدا، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – گزارش های اخیر صنعت ممکن است در پیش بینی درآمد آنها متفاوت باشد ، اما آنها موافقت می کنند که در چند سال آینده این اعداد به روند صعودی خود ادامه دهند. تهدیدهای روزافزون موشک های سریع السیر و هواپیماها منجر به افزایش تقاضا برای رادارهای نظارتی و کنترل آتش شده است. افزایش هزینه های دفاعی اقتصادهای در حال ظهور ، افزایش تنش های منطقه ای و تعداد فزاینده درگیری های بین کشوری از عوامل اصلی بازار رادارهای نظامی است. استقرار روزافزون موشکهای بالستیک و پنهانکار در مناطق جنگی فعال همچنین منجر به افزایش قابل توجه تقاضا برای رادارهای نظامی در سراسر کره زمین شده است. از دیگر کاربردهای رادارهای نظامی می توان به کنترل آتش در هوا ، فعالیت های نظارتی ، نقشه برداری از زمین و نظارت بر سواحل اشاره کرد. استفاده از رادارهای نظامی در همه این کاربردها باعث رشد بازار رادارهای نظامی در سطح جهانی می شود. گزارشی از پروژه های MarketsAndMarkets که پیش بینی می شود بازار رادارهای نظامی از آنجا رشد کند 14.0 میلیارد دلار در سال 2020 تا 17.4 میلیارد دلار در سال 2025 ، با CAGR 4.4٪ در طول مدت پیش بینی ، در حالی که گزارش دیگری از Fortune Business Insights ارزش بیشتری را پیش بینی می کند که می گوید اندازه بازار رادار نظامی به 24.36 میلیارد دلار تا سال 2027. شرکتهای فعال فناوری در بازارهای این هفته شامل شرکت مکعب (NYSE: CUB) ، شرکت فناوری Plymouth Rock Technologies (CSE: PRT) (OTCQB: PLRTF) ، راه حل های دفاعی و امنیتی Kratos ، شرکت (NASDAQ: KTOS) ، L3Harris Technologies، Inc. (NYSE: LHX) ، فناوری های Raytheon (NYSE: RTX).

در این گزارش آمده است که ارزش بازار جهانی در سطح پایدار است 14.66 میلیارد دلار در سال 2019. طبق موسسه بین المللی تحقیقات صلح استکهلم (SIPRI) ، در سال 2019 ، کل هزینه های نظامی به 1917 میلیارد دلار، در سطح جهانی. با افزایش 3.6 درصدی نسبت به سال 2018 ، بیشترین هزینه کنندگان که 62٪ کل هزینه ها را به خود اختصاص داده اند ، ایالات متحده بوده اند ، چین، هند، روسیه، و عربستان سعودی. رشد هزینه های نظامی در برخی از قوی ترین اقتصادهای جهان نشانه خوبی برای این بازار است زیرا این به معنای افزایش پذیرش فن آوری های پیشرفته دفاعی است. سیستم های راداری نظامی که برای انجام عملیات شناسایی و رصد تهدیدها برای نظامیان بسیار مهم است ، همچنین به دنبال تقویت توانایی های دفاعی خود ، تقاضای زیادی را تجربه می کنند.

شرکت فناوری پلیموت راک (CSE: PRT) (OTCQB: PLRTF) خبر فوری: پلیموث راک نامه های خاصی را با استفاده از فن آوری های R3 برای آوردن رادار تشخیص خطر کمپکت به بازار علامت گذاری می کند – Plymouth Rock Technologies (“Plymouth Rock” ، “PRT” یا “Company”) ، پیشرو در توسعه فن آوری های پیشرفته تشخیص تهدید ، خوشحال است که اعلام می کند این شرکت نامه هدف (LOI) را با نیومکزیکومبتنی بر R3 Technologies Inc. (“R3T”) برای همکاری در زمینه آمادگی بازار ، استفاده جایگزین و فروش راه حل های شناسایی تهدیدات ایستاده در بازارهای ایالات متحده و بین المللی. R3T متخصص در سیستم های رادار یابی مایکروویو ، ارائه توانایی های علمی و مهندسی به ایالات متحده آزمایشگاه های دولتی و وزارت دفاع ایالات متحده. PRT و R3T همکاری کرده اند تا یک بمب فوق العاده جمع و جور و ردیاب اسلحه پنهان به نام CODA-1 (دستگاه تشخیص اشیاogn شناختی) را وارد بازار کنند.

CODA-1 یک سیستم تشخیص رادار سبک وزن است که از فرکانس های مایکروویو در منطقه طیف X-Band استفاده می کند ، یک باند عملیاتی مستقر برای بسیاری از کاربردهای امنیتی و راداری. به دلیل طول موج کوتاه X-Band برای شناسایی و طبقه بندی شناختی اساسی موارد خطرناک و معمول روزمره ضروری است. CODA-1 الگوریتم های AI (هوش مصنوعی) خود را برای شناسایی سلاح های پنهان مانند بمب های انتحاری ، سلاح های تهاجمی و سلاح های تیغه ای بزرگ از 3-10 پا تنظیم می کند. CODA-1 آزمایشات مستقل گسترده ای را در دولت ایالات متحده دریافت کرده است و برای ارزیابی و فروش به مشتریان دولتی و نظامی با مجوزهای بازرسی و جستجو موجود در سه ماهه چهارم 2020 در دسترس خواهد بود.

“طی دهه گذشته ، بنیانگذاران PRT و R3 با همکاری پشتیبانی فنی و تجزیه و تحلیل عملیاتی ارتش ایالات متحده (TSOA) و اداره دیدگاه شبانه و حسگرهای الکترونیکی در مورد تسریع فناوری ارتش و فرودگاه برای شناسایی نسل بعدی ایستاده کار کرده اند ، “اظهار داشت کارل کالیارینی ، مدیر ارشد استراتژی PRT. “سیستم CODA اکنون به چندین آژانس دولتی موجود ایالات متحده از جمله وزارت امنیت داخلی APEX معرفی خواهد شد غربالگری با سرعت بخشنامه. “(https://www.dhs.gov/science-and-technology/apex-screening-speed)

سایر برنامه های کلیدی برای رادار CODA-1 شامل استفاده در ایست های بازرسی نظامی برای غربالگری ورود شخصی به FOB (پایگاه عملیاتی رو به جلو) ، بررسی های امنیتی مرکز حمل و نقل از جمله ورودی نقاط در فرودگاه ها ، مترو ، ترمینال های اتوبوس و غیره ، امکانات دولت فدرال ، سفارتخانه ها ، رویدادهای ورزشی و کنسرت ها.

PRT همچنین پیش بینی می کند که سیستم CODA-1 در هواپیماهای بدون سرنشین X1 / XV و ربات های امنیتی موجود در حال حاضر برای شناسایی تهدید در جمعیت های بدون ساختار در دسترس باشد. این نوع ربات ها در پارکینگ ها / سازه های شلوغ ، مراکز خرید ، بیمارستان ها و پردیس های شرکتی یک لایه امنیتی اضافی ایجاد می کنند.

رابی رابرسون مدیر عامل و رئیس R3T اظهار داشت: “برای R3T ، این LOI یک نقطه عطف مهم با PRT است.” “اولین محصول به بازار ، CODA-1 ، در پاییز امسال با نام تجاری PRT به بازار عرضه می شود. هدف ما این است که پیشرفت های آینده R3T ، برنامه های دولتی غیر طبقه بندی شده و پیشنهادهای تجاری به طور انحصاری از طریق مارک PRT و کانال های فروش.” این و اخبار بیشتر را برای PRT بخوانید در: https://www.plyrotech.com/news/

سایر پیشرفت های اخیر در صنایع دفاعی و فناوری عبارتند از:راه حل های دفاعی و امنیتی Kratos ، شرکت (NASDAQ: KTOS) ، ارائه دهنده برجسته راه حل های امنیت ملی ، اخیراً اعلام کرده است که خدمات مشاوره ای پیش از صدور گواهینامه CMMC را به سازمان های تجاری و پیمانکاران وزارت دفاع (وزارت دفاع) که به دنبال انطباق با CMMC هستند ، ارائه می دهد. خدمات مشاوره ای CMMC در حال حاضر شامل خدمات مشاوره ای استراتژیک و عملیاتی ، خدمات ارزیابی و بازسازی شکاف و خدمات اسناد است.

مانند مارک ویلیامز، معاون رئیس جمهور ، خدمات امنیت سایبری Kratos توضیح داد: “برخلاف بیشتر سازمان هایی که خدمات مشاوره ای CMMC را ارائه می دهند ، Kratos یکی از اولین و بزرگترین سازمانهای ارزیابی شخص ثالث FedRAMP (3PAO) است ، عضو پایگاه صنعتی دفاع (DIB) است و به DoD. در نتیجه ، ما درک و بینشی منحصر به فرد در مورد چگونگی تأثیر نیازهای CMMC بر سازمانهای DIB و اینکه برای برآورده ساختن این نیازها چه کاری می توان انجام داد ، داریم. ” FedRAMP یک برنامه صدور گواهینامه در سراسر ایالات متحده است که در آن همه ارائه دهندگان خدمات ابری (CSP) باید مجاز به ارائه خدمات ابری به دولت ایالات متحده باشند.

L3Harris Technologies (NYSE: LHX) اخیراً اعلام کرده است که آنها تیمی را برای کمک به تغییر آموزش شبیه ساز پرواز نیروی هوایی ایالات متحده که برای کمک به توسعه خدمه هوایی بسیار ماهر استفاده می شود ، هدایت می کنند. این تیم به نیروی هوایی کمک خواهد کرد تا مجموعه ای از استانداردهای مشترک برای طراحی و عملکرد شبیه ساز را توسعه دهد. شبیه سازها توسط چندین ارائه دهنده با استفاده از رابط های منحصر به فرد ساخته می شوند ، که به روزرسانی آموزش را دشوار می کند. معیارهای سختگیرانه امنیت سایبری SCARS ، نیروی هوایی را قادر می سازد شبیه سازها را با یکدیگر پیوند دهد ، به روزرسانی های نرم افزاری از راه دور را انجام دهد و محیط آموزش را غنی کند.

تقریباً 2400 شبیه ساز در 300 مکان وجود دارد که طی چند سال آینده با معماری جدید جدید به روز خواهد شد. دستور کار اولیه شامل 9 سایت است و استانداردهای جدید را در سیستم عامل های A-10 و KC-135 ادغام می کند.

شرکت مکعب (NYSE: CUB) اخیراً Nuvotronics را اعلام کرده است ، که در بخش تجاری Cubic Mission and Performance Solutions (CMPS) خود فعالیت می کند ، از فعالیت Microelectronics Defense (DMEA) به عنوان یک منبع معتبر برای پردازش پست و خدمات بسته بندی / مونتاژ ، گواهینامه دریافت کرده است. Nuvotronics یکی از حدود 80 پیمانکار در ایالات متحده است که دارای گواهینامه است. Nuvotronics در حال حاضر بخشی از دفتر برنامه دسترسی مطمئن DMEA (TAPO) است ، که به وزارت دفاع (وزارت دفاع) تأمین کنندگان مطمئن و مطمئن قطعات الکترونیکی میکرو الکترونیکی ضروری برای عملیات جنگی را ارائه می دهد.

وی گفت: “این گواهینامه از ادامه روند تولید افزودنی نوآورانه و اثبات شده ما پشتیبانی می کند که راه حل های قابل اعتمادی را برای پیشرفت سیستم عامل های ایالات متحده ارائه می دهد.” مارتین آمین، معاون رئیس جمهور و مدیر کل ، Cubic Nuvotronics. “علاوه بر این ، به مشتریان ما اطمینان بیشتری در فن آوری های پیشرفته ما خصوصاً در ارتباطات 5G و ماهواره می دهد.”

“اعتبار پردازش و بسته بندی / مجمع معتبر خدمات معتبر Nuvotronics را در یک موقعیت منحصر به فرد و منحصر به فرد قرار می دهد تا دولت ایالات متحده و پیمانکاران فرعی پشتیبانی آن را با زنجیره تأمین سازگار ، قابل اعتماد و ایمن ، عاری از قطعات الکترونیکی تقلبی یا دستکاری شده” مایک نولز، رئیس Cubic Mission and Performance Systems. “ما افتخار می کنیم که در میان تأمین کنندگان DMEA برای وزارت دفاع قرار بگیریم.”

موشک و دفاع Raytheon ، a فناوری های Raytheon (NYSE: RTX) تجارت و RAFAEL Advanced Defence Systems Ltd. ، یک شرکت فناوری دفاعی مستقر در اسرائیل ، سرمایه گذاری مشترکی را برای ایجاد تاسیسات تولید سیستم سلاح گنبد آهنین در ایالات متحده. این مشارکت جدید ، با نام سیستم های حفاظت منطقه Raytheon RAFAEL ، پیش بینی نهایی کردن مکان سایت قبل از پایان سال است.

Raytheon Missiles گفت: “این اولین تاسیسات همه جانبه گنبد آهنین در خارج از اسرائیل خواهد بود و به وزارت دفاع ایالات متحده و متحدانش در سراسر جهان کمک خواهد کرد تا سیستم دفاع از اعضای خدمات و زیرساخت های مهم خود را بدست آورند.” سام دِنِکه ، معاون سیستم های دفاع نظامی ، اعدام مشاغل جنگی و دفاع هوایی.

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، مالک و اداره FinancialNewsMedia.com و MarketNewsUpdates.com ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق چندین کانال رسانه آنلاین پخش می کند. FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده است وابسته نیست. FNM و شرکت های وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل انتشار اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور ثبت شده نیستند ، هیچگونه مجوز سرمایه گذاری ندارند و ممکن است هیچگونه خرید و فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد خرید هیچگونه تضمینی را انجام ندهند. به روزرسانی های بازار FNM ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکت ها درخواست یا توصیه ای برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیستند. مطالب موجود در این نسخه کاملاً اطلاعاتی است و هرگز نباید به عنوان ماده تحقیق تفسیر و تفسیر شود. به کلیه خوانندگان توصیه می شود که قبل از در نظر گرفتن سطح سرمایه گذاری در سهام ، تحقیق و دقت لازم را به تنهایی انجام دهند و با یک متخصص مالی دارای مجوز مشورت کنند. تمام مطالب موجود در این مقاله مطالب و جزئیات بازنشر شده است که قبلاً توسط شرکت های ذکر شده در این نسخه منتشر شده بود. FNM در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان خود هیچ گونه مسئولیتی ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که هنگام سرمایه گذاری در سهام ممکن است تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست بدهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM جبران شده است بیست و پانصد دلار برای پوشش خبری اطلاعیه های مطبوعاتی فعلی صادر شده توسط Plymouth Rock Technologies Inc توسط یک شخص ثالث غیر وابسته. FNM هیچ شرکتی از هر شرکتی را که در این انتشارات نامگذاری شده باشد در اختیار ندارد.

این نسخه شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 ، به عنوان اصلاح شده است و چنین اظهارات آینده نگرانه مطابق با بندر امن ارائه می شود مفاد قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995. “گزاره های آینده نگر” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و به طور کلی کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” قبل از آن ارائه می شوند ، “خواهد شد” یا “باید” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی”. شما هشدار می دهید که چنین اظهاراتی در معرض انبوهی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده از نظر پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند ، از جمله خطراتی که نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده متفاوت باشد در بیانیه های آینده نگر در نتیجه عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در فرم 10-K یا 10-KSB و سایر پرونده های ثبت شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی گزاره های آینده نگر که در اینجا گنجانده شده در نظر بگیرید و به بیانیه های اینچنینی اعتماد بیش از حد نداشته باشید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این گزارش صورت می گیرد و FNM هیچ تعهدی برای به روزرسانی این بیانیه ها ندارد.

اطلاعات تماس:

ایمیل تماس با رسانه: [email protected]
1+561)325-8757

منبع FinancialNewsMedia.com