تمیز ، قابل اعتماد و انعطاف پذیر – IHG® “ملاقات با اعتماد به نفس” را برای برنامه ریزی آرامش خاطر در جهانی غیرقابل پیش بینی افزایش می دهد

هتل ها و استراحتگاه های IHG ده ها سال است که در جلسات و رویدادها مهمان نوازی واقعی را ارائه می دهند و فضای جلسات را در اکثر مقاصد سراسر جهان در دسترس دارند. IHG اکنون برای تقویت جهانی ، این دانش دانش را با بهترین روشهای صنعت و تخصص IHG Way Clean تمیز کرده است. با اعتماد به نفس ملاقات کنید تعهد.

اولویت بندی امنیت و رفاه مهمان ، ضمن ارائه رزرو انعطاف پذیر در زمان های نامشخص ، با اعتماد به نفس ملاقات کنید به این معنی که برنامه ریزان و شرکت کنندگان در جلسات می توانند مطمئن باشند که جلسات و رویدادها در هتل های IHG در سراسر جهان * به رعایت نظافت و رعایت اصول ایمنی از طریق:

 • فضاهای بدون شلوغ و بدون سر و صدا به گونه ای پیکربندی شده اند که امکان ایجاد فاصله اجتماعی را فراهم می کنند و در صورت امکان از فضاهای بیرونی استفاده می کنند
 • میزها و صندلی ها قبل از هر جلسه یا رویداد و در هنگام استراحت ضد عفونی می شوند
 • مدیریت جریان شرکت کنندگان با علامت گذاری و وقفه های مبهم در صورت امکان
 • دستورالعمل های پیشرفته رسیدگی به مواد غذایی و خدمات
 • ایستگاه های ضد عفونی کننده دست در کل جلسه و محل برگزاری مراسم
 • راه حل های فناوری برای پشتیبانی از جلسات مجازی و ترکیبی
 • با برنامه ریز جلسه یا تماس در محل سایت با چک لیست اطمینان و بازرسی قبل از رویداد ملاقات کنید
 • IHG Way of Clean – روشهای تقویت شده در کل هتل برای تعریف مجدد نظافت و حمایت از رفاه مهمانان ، از تمیز کردن پیشرفته مناطق با لمس بالا گرفته تا اقدامات فاصله اجتماعی.

درک DeCross، SVP ، فروش جهانی نظر داد “ما در حال حاضر شاهد تعدادی از سازمان ها هستیم ، یا منتظر برگزاری جلسات و رویدادهای ایمن و مسئولانه هستیم. برای حمایت از این ، IHG به برنامه ریزان جلسات آرامش روانی و سازگاری در این اوقات نامشخص ارائه می دهد. برنامه ملاقات با اعتماد به نفس ترکیبی از تمرکز لیزر بر تمیزی و همچنین انعطاف پذیری در مواردی که بیشتر به آن نیاز است. خواه برای یک جلسه 10 نفره ، یک عروسی صمیمی یا یک کنفرانس جهانی مجازی ، با بیش از 5900 املاک در بیش از 100 کشور ، مارک های مختلف خانواده ما فضاهای استثنایی را برای اطمینان حاصل کنید که هر جلسه ، رویداد یا جشنی فراموش نشدنی است. “

دیدار با اعتماد به نفس حداکثر انعطاف پذیری را فراهم می کند تا برنامه ریزان جلسات و تصمیم گیرندگان گروه بتوانند با اطمینان رزرو کنند. این پیشنهاد ، موجود در هتل های شرکت کننده ، شامل موارد زیر است:

 • بدون هزینه لغو
 • برای اتاق هایی که رزرو نشده اند ، هیچ هزینه فرسایشی وجود ندارد
 • تخفیف 5 درصدی نسبت به لایحه اصلی
 • قرارداد کوتاه مدت (در هتل های شرکت کننده)
 • امتیازات IHG Business Rewards ** قابل استفاده برای رزروهای واجد شرایط استاندارد (شرایط و ضوابط اعمال می شود)

شرایط رزرو “انعطاف پذیر با اطمینان” هنگام رزرو 10 تا 50 اتاق در اوج (با یا بدون اتاق جلسات) در هتل های شرکت کننده برای رزرو قبل اعمال می شود 31 دسامبر 2020، با ملاقات یا اقامت در تاریخ 30 ژوئن 2021. اطلاعات بیشتر ، از جمله شرایط و ضوابط “ملاقات با اعتماد به نفس” را می توانید در اینجا پیدا کنید.

* در هتل های شرکت کننده در قاره آمریکا ، اروپا، خاورمیانه، آفریقا & آسیا
** جوایز تجاری IHG® به برنامه ریزان جلسات توانایی کسب امتیاز هنگام رزرو محل اقامت ، جلسات یا رویدادی در هتل های شرکت کننده IHG® در سراسر جهان را می دهد.

درباره IHG®

IHG® (گروه هتل های بین قاره ای) [LON:IHG,NYSE:IHG (ADRs)] یک سازمان جهانی با مجموعه گسترده ای از مارک های هتل ، از جمله است هتل های Six Sense Hotels Resorts Spas، هتل ها و استراحتگاه های رجنت، بین قاره ای® هتل ها و استراحتگاه ها، کیمپتون® هتل ها و رستوران ها، هتل نیلی®، زوج® هتل ها، HUALUXE® هتل ها و استراحتگاه ها، کرون پلازا® هتل ها و استراحتگاه ها، آواز، مسافرخانه مسافرتی® هتل ها و استراحتگاه ها ، Holiday Inn Express®، تعطیلات کلوپ Holiday Inn®، هتل های مشتاق، سوئیت های Staybridge®، اتول سوئیت، و مجموعه های Candlewood®.

IHG بیش از 5900 هتل و تقریباً 883000 اتاق مهمان در بیش از 100 كشور با بیش از 1900 هتل در دست توسعه دارد. IHG همچنین مدیریت می کند IHG® باشگاه پاداش، برنامه وفاداری جهانی ما ، که بیش از 100 میلیون عضو دارد.

InterContinental Hotels Group PLC شرکت هولدینگ گروه است و در آن شرکت می شود بریتانیای کبیر و ثبت نام شده در انگلستان و ولز تقریباً 400000 نفر در سراسر هتل ها و دفاتر سازمانی IHG در سطح جهان کار می کنند.

بازدید www.ihg.com برای اطلاعات و رزرو هتل و www.ihgrewardsclub.com برای اطلاعات بیشتر در مورد IHG Rewards Club. برای آخرین اخبار ما ، به این سایت مراجعه کنید: https://www.ihgplc.com/fa/news-and-media و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: https://twitter.com/ihgcorporate، www.facebook.com/ihgcorporate و www.linkedin.com/company/ گروه-هتل-بین-قاره.

SOURCE IHG هتل ها و استراحتگاه ها

لینک های مربوطه

http://www.ihg.com