توافق نامه دستیابی به Travelport و کمیته راهبری گروه وام دهنده Ad Hoc

LANGLEY ، انگلستان، 17 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Travelport Worldwide Limited (“Travelport” یا “Company”) ، یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری سفر ، امروز اعلام کرد که با کمیته راهبری گروه Ad Hoc وام دهندگان (“Ad Ad Hoc Group” به توافق رسیده است) “) برای انجام برخی از تأمین مالی معاملات خرید و فروش در بازار آزاد ، که به موجب آن ، از جمله موارد دیگر ، وام دهندگان موجود شرکت ارائه می دهند 500 میلیون دلار در بودجه جدید به شرکت و طرفین کلیه دعاوی و دعاوی مربوط به یکدیگر را آزاد می کنند. معاملات خرید و فروش ارز آزاد در بازار آزاد به صورت نسبی برای همه وام دهندگان آزاد خواهد بود. انتظار می رود معاملات در سال جاری بسته شود 24 سپتامبر 2020و توسط برخی از اعضای گروه Ad Hoc و شرکتهای وابسته صاحبان حقوق صاحبان سهام موجود شرکت ، Siris Capital Group، LLC (“Siris”) و Evergreen Coast Capital Corp. شرکت مدیریت (“الیوت”).

بودجه جدید نقدینگی کافی برای شرکت فراهم می کند تا همچنان بیش از انتظارات مشتریان خود باشد و در فناوری و سیستم عامل نسل بعدی خود سرمایه گذاری کند تا اطمینان حاصل کند که برای رشد به عنوان بازگشت سفر قرار دارد. این سفر همچنین پس انداز قابل توجه نقدی سالانه ، کاهش سطح خالص بدهی و تاریخ های سررسید بدهی را برای Travelport فراهم می کند.

گرگ وب، مدیر ارشد اجرایی Travelport ، اظهار داشت ، “با این توافق ، ما توانایی خود را در ادامه تقویت و محافظت از تجارت خود در برابر تأثیرات بحران جهانی بهداشت فوق العاده COVID-19 تقویت کرده ایم. حمایت مالکان ما ، سیریس و الیوت ، و وام دهندگان ما ، همراه با افزایش دلگرم کننده سفر ، در ادامه سرمایه گذاری در فناوری پیشرو صنعت خود و سیستم عامل نسل بعدی ، برای اطمینان از موقعیتی که برای ایجاد نوآوری و رشد در اختیار داریم ، حتی در مورد آینده مسیر تجارت ما نیز خوش بینی بیشتری ایجاد می کند. در دراز مدت. ما بسیار خوشحالیم که با همکاری گروه Ad Hoc به جلو حرکت می کنیم و مشتاقانه منتظر ادامه ارائه بهترین محصولات و خدمات در کلاس هستیم که مشتریان ما از Travelport انتظار دارند. “

جان سوینسون، رئیس اجرایی سفرپورت ، گفت ، “ما کاملاً به پایداری و رشد خود متعهد هستیم. این توافقنامه بازتابی از آن تعهد و نتیجه تلاش همه در طی چند ماه گذشته برای اطمینان از این است که Travelport از قدرت مالی و ظرفیت مورد نیاز برخوردار است. برای حمایت از مشتریان خود و رشد به آینده. ”

معاملات منوط به رعایت برخی شرایط بسته شده مندرج در توافق نامه های خرید و فروش بازار آزاد است.

واچتل ، لیپتون ، روزن و کاتز به عنوان مشاور حقوقی شرکت در حال خدمت است. گوگنهایم اوراق بهادار ، LLC به عنوان مشاور مالی شرکت خدمت می کند.

Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP به عنوان مشاور حقوقی گروه Ad Hoc خدمت می کند. PJT Partners ، Inc به عنوان مشاور مالی گروه Ad Hoc فعالیت می کند.

درباره Travelport (www.travelport.com)

Travelport یک شرکت فناوری است که تجربه خرید و مدیریت سفر را به طور مستمر بهتر می کند. این یک پلت فرم تجارت سفر با ارائه توزیع ، فن آوری ، پرداخت سفر و راه حل های دیگر برای صنعت مسافرت و جهانگردی جهانی است. این شرکت تجارت تجارت را با اتصال ارائه دهندگان مسافرتی پیشرو در جهان با خریداران سفر آنلاین و آفلاین در بستر سفر اختصاصی تجارت به تجارت (B2B) تسهیل می کند.

Travelport در تجارت هواپیمایی ، محتوای هتل و توزیع ، اجاره اتومبیل ، تجارت موبایل و راه حل های پرداخت B2B دارای موقعیت پیشرو است. این شرکت همچنین خدمات IT را از جمله خرید ، بلیط ، کنترل عزیمت و سایر راه حل ها به شرکت های هواپیمایی ارائه می دهد.

SOURCE Travelport Limited

لینک های مربوطه

https://www.travelport.com